Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 23

Tema: Harry Potter

 1. #1
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  26
  Postime
  3,741

  Harry Potter

  Aktori amerikan Daniel Radicilfe, apo si quhet ndryshe nuk e di bash mire, me ka lene nje pershtypje shume te madhe me filmat e tij magjik, ai qe eshte nje magistar i shkathte, ka aktruar ne gjashte prej filmave te serise harry potter deri me tani, pritet qe se shpejti ta shohim edhe filmin e shtate te tij.
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 2. #2
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,438
  Edhe mua me pelqen shume Harry Potter e madje e kam ndjekur qe ne fillim, edhe se tani po behet pak si bajate, sepse aktoret jane rritur e ishte me fantastike me me te vegjel
  La vita č bella...

 3. #3
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  26
  Postime
  3,741
  Hahahahah Edhe Mua Me Jane Dukur Me Fantastike Te Vegjel Jam Bere Shume Merak Ta Gjej Librin E Peste Se Spo Di Ku Ta Kerkoj
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 4. #4
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,438
  Ku rri ti? Se ne Itali gjehen kollaj, por ne italisht kuptohet.
  La vita č bella...

 5. #5
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  26
  Postime
  3,741
  Une rri ne Kosove, se aty kam lind e aty edhe do te vdes, po ti ku rrin, nese ke mundesi me ma gjet librin e shtate edhe ne italisht qofte, sprish pune !!!
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 6. #6
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Un pervete 3 filma te Harri Potter kam pa gjithsej ... me pelqejne filmat fantanstik por Harri Potter se di pse nuk m'ka terhek dhe shum.

  Filmin i fundit ky i gjashti qe eshte ne kinema tani pashe qe e kishte shkaterru kritika lol
  D'Oh!

 7. #7
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,438
  Ky i gjashti ne fakt ishte pak i zvarritshem. Te lodhte duke e ndjek... Plus pastaj vdiq Silente e si pa lezet.
  La vita č bella...

 8. #8
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Citim Postuar mė parė nga [era] Lexo Postimin
  Ky i gjashti ne fakt ishte pak i zvarritshem. Te lodhte duke e ndjek... Plus pastaj vdiq Silente e si pa lezet.
  Mos ma dhive filmin ... e kisha nder mend me shku me pa lol

  E dini qe pjesa e fundit, filmi i shtate eshte ne dy pjes dmth ne 2 filma
  D'Oh!

 9. #9
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  26
  Postime
  3,741
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Mos ma dhive filmin ... e kisha nder mend me shku me pa lol

  E dini qe pjesa e fundit, filmi i shtate eshte ne dy pjes dmth ne 2 filma

  Ne dy pjese ??!! Atehere puna qenka me mire, sepse po shikojshim dy here te njejtin liber !
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 10. #10
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,438
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Mos ma dhive filmin ... e kisha nder mend me shku me pa lol

  E dini qe pjesa e fundit, filmi i shtate eshte ne dy pjes dmth ne 2 filma
  Eh, ngushellime atehere e shpresojme mos te te ndodhin me te tilla gjera se dukesh edhe djale i rritur lol
  La vita č bella...

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,899
  Ngushellohu. I ka bere qejfin lexuesve autorja, dhe nuk e la te vdese Potter- sipas librit.

 12. #12
  Kur dilte ai filmi i VII se nuk e mora vesh?Tani afer?
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 13. #13
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Kur dilte ai filmi i VII se nuk e mora vesh?Tani afer?
  Filmi i VII ndahet ne 2 pjese dmth ne 2 filma:

  - Harry Potter and the Deathly Hollows - Part 1 del me 24 Nentor 2010

  - Harry Potter and the Deathly Hollows - part 2 del ne Korrik 2011

  Regjizor: David Yates

  Kompozitor Muzike: John Williams
  D'Oh!

 14. #14
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Filmi i VII ndahet ne 2 pjese dmth ne 2 filma:

  - Harry Potter and the Deathly Hollows - Part 1 del me 24 Nentor 2010

  - Harry Potter and the Deathly Hollows - part 2 del ne Korrik 2011

  Regjizor: David Yates

  Kompozitor Muzike: John Williams
  Homer,se kisha me ty une lol.E kisha me ket larasken dukagjinase..Tani afer thote..
  Citim Postuar mė parė nga zogu dukagjinas Lexo Postimin
  Aktori amerikan Daniel Radicilfe, apo si quhet ndryshe nuk e di bash mire, me ka lene nje pershtypje shume te madhe me filmat e tij magjik, ai qe eshte nje magistar i shkathte, ka aktruar ne gjashte prej filmave te serise harry potter deri me tani, pritet qe se shpejti ta shohim edhe filmin e shtate te tij.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 15. #15
  severus snape vdek ne te 7-tin. we don't need harry!

 16. #16
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  26
  Postime
  3,741
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Homer,se kisha me ty une lol.E kisha me ket larasken dukagjinase..Tani afer thote..


  Me fal por une thash qe PRITET, e kupton tani !!!
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 17. #17
  Zogu Arberor Maska e zogu kosovar
  Anėtarėsuar
  19-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Internet
  Mosha
  27
  Postime
  408
  ne filmin ew shtat vdesin edhe shum te tjer dhe me te vertet eshte nje filem interesant.Ne filmin e fundit vdesin edhe Pitoni,Dobi,Fred Uezli,Lupini,Tonksi etj.
  Kurrė mos thuaj kurrė.

 18. #18
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,400
  Postimet nė Bllog
  1
  Mbajini femijet dhe adoleshentet larg ketij filmi me "magjistare", sepse pas tij fshihet satanai.
  Duaje te afermin tend si veten

 19. #19
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  26
  Postime
  3,741
  Besa mire e ki ti, eshte mire qe ne femijet dhe adoleshentet te rrijme sa me larg magjise, sepse ende nuk e kuptojme ate qe te tjeret thone qe eshte e paarritshme, por une mendoj se gjithqka ne jete eshte e arritshme e ajo mund te jete edhe gjeja me e pamundur qe ne mendojme !
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 20. #20
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,287
  Citim Postuar mė parė nga ilia spiro Lexo Postimin
  Mbajini femijet dhe adoleshentet larg ketij filmi me "magjistare", sepse pas tij fshihet satanai.
  Citim Postuar mė parė nga zogu dukagjinas Lexo Postimin
  Besa mire e ki ti, eshte mire qe ne femijet dhe adoleshentet te rrijme sa me larg magjise,

  Ēa thoni ju te dy ?

  Po ku ka ma mir se me pa filma Fantastik si Harry Potter etj ku mendja e njeriut te lirohet dhe te enderroj sepse me te vertet ka nevoj . Ferri/Jeta reale ku jetojme, me vrasje, stres, etj nuk na e jep kyt shanc ..
  D'Oh!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •