Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  transilvani
  Mosha
  48
  Postime
  15

  Wink Si ta ruajme shendetin dhe rinine.

  Keto recomandime jane marre nga nje site amerikan real age

  dhe jane te kontrolluara dhe nga une nga tratatet e mjekesise

  konsumoni ushqime te pasura ne flavonoide si molle, luleshtrydhe, brokoli, domate,portokalle.
  merrni vitamina C dhe E dhe kalcium
  mundohuni te mbani peshen ideale
  mos konsumoni shume mish me yndyrna si ai i derrit, qengjit
  perdorni mish shpendesh
  qe te luftoni stresin mundohuni te krijoni lidhje te shendosha me te tjeret , ne familie .
  vaji i ullirit eshte i dobishem dhe duhet evituar gjalpi dhe margarina
  evitoni te pini duhan
  sporti eshte i dobishem sidomos noti
  dhe te tjera po nuk dua te ju merzis me shume recomandime
  Albania beautiful country
  powerfull spirit.
  Dr juxhini

 2. #2
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,485
  Dr. Juxhin, thx per keshillat. Ne kete teme ke c' te shkruash .....
  Por nje pyetje kisha. Keto qe ke shkruar ti hame para apo pas buke?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e nimf
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Interzone
  Mosha
  41
  Postime
  253
  Mi corazon, me shkrive. Para buke them une, pas buke duhet vend per embelsire.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,609
  Mi Carozon une them qe ti hash ne vend te bukes qe ta mbash trupin ne forme,mos te perdoresh fare buke po pate mundesi qe te durosh urin
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  transilvani
  Mosha
  48
  Postime
  15
  Buka per ne shqiptaret eshte nje simbol kombetar keshtu qe pas buke , cdo gje duhet bere pas buke.
  Dr juxhini

Tema tė Ngjashme

 1. Si te ruajme nje pamje nga nje video.
  Nga benseven11 nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-05-2009, 08:40
 2. Ndikimi i fesė nė shėndetin mendor
  Nga Sefedini_PZ nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-04-2009, 09:05
 3. Marka mė e besuar pėr shėndetin
  Nga Borix nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2007, 05:56
 4. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 08:38
 5. Si e mendoni JU rinine e shekullit te ri?
  Nga gabriel nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-04-2004, 04:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •