Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540

  Talking eh ma na fund po shkruj edhe une

  qe thoni ju qe sthate gje fare ku ASSAS|NS qe shihni jam une tani jo se jam ndonji killer i vertet po me pelqen vetem nga emri assasins te fut te dridhurat nejse po ju flas pak per veten time jam 19 vjec edhe ne shkolle ne vitin e katert ne shkollen e mesme petro sota ne qytetin e fierit me mesime jam i pari [nga fundi } por perpiqemi te dalim mire si vit i fundit qe eshte


  tani persa i perket te ardhmes time kam vendosur te vazhdoj akademine e rendit ne tirane sepse eshte nje nga enderrat e mia ti sherbej vendit tim sikunder po i sherbj tani ketij forumi


  hobi im eshte futbolli milani ne vecanti me pelqejne akulloret dhe pijet pa alkol


  persa i perket fese edhe politikes jane dy gjera qe i kushtoj vemendje e para qe i perket fese une jam musliman kurse persa i perket politikes jam demokrat
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Pėr: eh ma na fund po shkruj edhe une

  Sa e lashte kjo mer eeej
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Tema tė Ngjashme

 1. Ditari im.
  Nga 2043 nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 286
  Postimi i Fundit: 29-10-2015, 02:18
 2. Semafor 2004
  Nga Agim Doēi nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 164
  Postimi i Fundit: 29-12-2004, 16:21

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •