Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511

  Me duhet nje avokat emigracioni

  per te gjithe ata qe jetojne ne ANGLI me duhet nje avokat shume i mire emigracioni, kam degjuar per nje NAIM HASANI ne londer por nuk e di si eshte, megjithse goxha reklame i behet neper gazetat qe dalin ne uk, apo eshte thjesht reklame per ta shitur, ju lutem me ndihmoni me sugjerimet tuaja dhe cfare mendimi keni per kete avokat te siperpermendur


  me respekt

  dea
  failure is not an option!

 2. #2
  QEVERIA Maska e policia911
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Vendndodhja
  new york
  Postime
  167
  Address
  Naim Hasani
  J R Jones
  58 Uxbridge Road
  London
  W5 2ST
  England


  Contact data
  Phone : +44 (0) 20 8566 2595
  Fax : +44 (0) 20 8579 4288

  nuk e di nese do te kryej pune po me duket keto jan adresat si telefonisi zyra meri ne telfon
  RROFTE SHQIPERIA

Tema tė Ngjashme

 1. Kėrkoj njė avokat tė mirė pėr emigracionin
  Nga shahisti nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 11-02-2019, 12:15
 2. Me duhet nje avokat emigracioni
  Nga DEA27 nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 09-08-2017, 10:47
 3. Opozita e mbyll fushatėn me njė miting madhėshtor nga sheshi Skėnderbej
  Nga Veshtrusja nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 13-07-2005, 01:28
 4. Humor nga glaukus_001
  Nga glaukus 001 nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-08-2002, 12:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •