Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 46 prej 46

Tema: Fitnete Tuda

 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Fitnete Tuda

  Kantautorja mė e Mirė & e Ēmuar mbarėshqiptare !  FITNETE TUDA - Rrugė

  (Fest 95 - Festivali i 34-tė i Kėngės nė RTSH)

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Fitnete Tuda

  Pas 15 vitesh Fitnete Tuda merr vendimin pėr t’u rikthyer nė skenė: Kam gati kėngėn

  Fitnete Tuda, njė ndėr zėrat mė tė dashur pėr publikun shqiptar nė njė lidhje me Skype nė “Abc-ja e mėngjesit” foli pėr rrugėtimin e saj nė muzikė. E distancuar prej vitesh nga skena, kėngėtarja e mirėnjohur spikati me kėngėn qė u kthye menjėherė nė njė hit “Shi bie nė Tiranė”.

  Kėngėtarja shprehu dėshirėn pėr tė sjellė njė album pėr fansat, njė bashkim i kompozimeve tė reja me kėngėt legjendare tė saj. “Ėshtė mirė qė ashtu siē ėshtė njė libėr pėr njė shkrimtar, ashtu ėshtė dhe njė album muzikor pėr njė kėngėtar.

  Ideja pėr t’i risjellė me njė cilėsi mė tė mirė, me njė riorkestrim dhe me njė cilėsi mė tė mirė, me kėngė tė reja pėr t’i mbledhur me ato qė kam kėnduar nė festivale nė njė album. Kjo do tė ishte mė e mira. Studiot janė mė tė mira dhe do tė ishte njė dhuratė shumė e bukur pėr publikun.”, u shpreh artistja.

  Mė tej, ajo zbuloi se mund tė jetė pjesėmarrėse e edicionit tė ardhėm tė Festivalit tė Kėngės. “Kam dėshirė pėr njė rikthim dhe pse jo pėr Festivalin e ardhshėm. Dėshira ėshtė dhe kėnga ėshtė. Kam dy kėngė dhe besoj se janė tė bukura. Besoj se do tė pranohet, tė konkurroj ashtu siē ėshtė procedura.“, theksoi mė tej kėngėtarja. /abcnews.al


  https://abcnews.al/pas-15-vitesh-fit...m-gati-kengen/

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Fitnete Tuda  Rikthehet Fitnete Tuda - Si lindi kenga “Shi bie ne Tirane”

  Vizioni i Pasdites - Janar 2021

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Fitnete Tuda  NJĖ DITĖ - Fitnete Tuda & Vlera Kastrati

  Fest 97 - Festivali i 36-tė i Kėngės nė RTSH
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 22-02-2021 mė 16:01

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Fitnete Tuda  Pas 18 vitesh Fitnete Tuda rikthehet ne “Kenga Magjike”

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,876

  Pėr: Fitnete Tuda  Kur buzėqesh - Fitnete Tuda & Don Duli

  Kėnga Magjike 2021

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Fitnete Rexha Nga Shtrat I Spitalit
  Nga Beqari002 nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-04-2006, 10:43
 2. Fitnete Rexha
  Nga MI CORAZON nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 18-09-2003, 17:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •