Close

Rezultati i Sondazhit: Cila eshte fotoja me e bukur sipas jush?

Votues
41. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Loja te vazhdoje, derisa dielli te shkoje....

  5 12.20%
 • Ditė e Freskėt Pranvere

  4 9.76%
 • Gjurmėt e fundit tė njė tirani

  11 26.83%
 • Shum kohe me pare

  3 7.32%
 • Bukuri e rrallė Kosovare

  3 7.32%
 • Jeta ne shkemb

  4 9.76%
 • Marimanga ne shtepit e Medvegjasve

  5 12.20%
 • reze-reze Bubureze

  1 2.44%
 • Zonja te nderuara! A mund tu bej nje Foto?

  2 4.88%
 • Perspektiva e Shqiponjės

  2 4.88%
 • NIGHTLIFE

  1 2.44%
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 31
 1. #1
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  Syri i Arte 2009. Prill

  Pershendetje


  Pas nje ceremonie qe po zhvillohet momentalisht ne sheshin Skenderbej, Tirane...me rastin e antaresimit ne NATO, gjej nje moment qe te hyj ne forum dhe te hap kete teme konkursi.

  Me poshte jane te radhitura 11 fotografite qe do konkurojne per muajn Prill. Vetem fotografia qe grumbullon numrin maksimal te votave, kualifikohet per konkurimin final ne perfundim te vitit 2009.

  Perpara se te votoni, ju lutem lexoni me vemendje.

  Ju mund te votoni vetem nje fotografi, ate qe sipas jush eshte me e bukura.

  Autoret e fotografive po ashtu kane te drejten e nje vote, dhe mund te ja japin ciles do fotografi, perfshi ketu dhe krijimit te tyre. Arsyja eshte per te evituar konfuzionet dhe pakenaqesite e ngjashme me ato te krijuara ne konkurimet e meparshme.

  Per te votuar, ju duhet te keni te pakten 2 muaj antaresi ne forum nga data e hapjes se cdo konkursi. Psh, per kete konkurs qe fillon me daten 5 Prill , ju duhet te keni krijuar nje antaresi ne forum nga data 5 Shkurt 2009 dhe me perpara. Votimet e anetareve qe kane kohe antaresie me te shkurter nga ajo e siper permendur, do shpallen te pa vlefshme. Kjo eshte per te evitur deri diku votimet nga anetaret qe krijojne llogari te dublikuara ne forum.

  Gjate kohes qe sondazhi eshte i hapur, ju mund te komentoni vetem per fotografine te ciles i jepni voten. Pas mbylljes se sondazhit, ju mund te komentoni mendimet tuaja per te gjitha fotografite ne pergjithesi, nese deshironi.

  Ju lutem mos citoni imazhe neper postime. Ju mund tu referoheni fotografive pa qene nevoja e risjelljes se imazheve neper teme. Imazhed do shfaqen vetem nje here, dhe ne faqen kryesore.


  Kjo ishe e gjitha. Shpresoj te perdorni gjykimin tuaj te shendoshe perpara se te vendosni mbi voten tuaj

  Suksese
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #2
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  1- Loja te vazhdoje, derisa dielli te shkoje....

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 4. #3
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  2- Ditė e Freskėt Pranvere

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 6. #4
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  3- Gjurmėt e fundit tė njė tirani

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 8. #5
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  4- Shum kohe me pare

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 10. #6
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  5- Bukuri e rrallė Kosovare

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 12. #7
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  6- Jeta ne shkemb

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 14. #8
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  7- Marimanga ne shtepit e Medvegjasve

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 16. #9
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  8- reze-reze Bubureze

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 18. #10
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  9- Zonja te nderuara! A mund tu bej nje Foto?

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 20. #11
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  10- Perspektiva e Shqiponjės

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 22. #12
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime

  11- Nightlife

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BvizioN pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 24. #13
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime nė 68 postime
  Pra te nderuar anetare te forumit Shqiptar dhe admirues te fotografise, keto ishin 11 fotografite qe konkurojne per muaj Prill. Vetem fotografija me e votuar mund te konkuroje ne finale. Suksese te gjithe konkuruesve dhe faleminderit te gjithe atyre qe votojne per fotografine qe u pelqen.

  Tema tash me eshte e hapur per voten tuaj.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 25. #14
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Anėtarėsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  863
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Me pelqeyn fotot e prillit. Une voten ja dhashe "Shume kohe me pare" (ka dicka tek ato nuancat e te kuqes qe me ngacmoi) por te bukura ishin edhe "Gjurmėt e fundit tė njė tirani ", "Merimanga ne shtepine e medvegjasve" dhe "reze reze bubureze"
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Inteligjentja pėr postimin:

  nurie dika (11-11-2015)

 27. #15
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Cilesia e fotografive per kte muaj dukshem eshte shtuar...ka disa fotografi qe me pelqyen jasht mase, nder te cilat do veqoja Gjurmet e fundit te nje tirani, Reze reze bubureze dhe Perspektiva e Shqiponjes. Po vota ime kte muaj shkon per fotografin "Gjurmet e fundit te nje tirani". Suksese te gjithve.

  Me respekt,
  sam1r
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sam1r : 05-04-2009 mė 18:32
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 28. #16
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  me pelqejne loja te vazhdoje dhe rrjeta e merimanges.

  voten do ja jap ....
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 29. #17
  Desing
  Anėtarėsuar
  22-07-2007
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nMujin Prill shum foto tmira,gjdo muj po vin foto edhe ma tmira,po kit muj pershtyje um lan ma shum "Marimanga ne shtepit e Medvegjasve" edhe nightLife
  Por vota ime shkon per Marimanga ne shtepit e Medvegjasve.
  Sukses gjithve

 30. #18
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  shume kohe me pare me pelqen shume gjithashtu prespektive e shqiponjes eshte e vecante .....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Enii : 05-04-2009 mė 23:09

 31. #19
  i/e regjistruar Maska e bela70
  Anėtarėsuar
  23-05-2003
  Vendndodhja
  Pejė
  Postime
  812
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Mua natyra mė pėlqen shum pėrate e votova Bukuri e rall kosovare,poshtu ishte e bukur dhe dit e freskėt... perspektiva e shqiponjes ...nė pėrgjithsi kėt muaj qenkan tė gjitha tė bukura dhe shum vėshtir njeriu tė vendos se ciles ti japi votėn...
  Duajeni njėri tjetrin.

 32. #20
  larguar
  Anėtarėsuar
  22-02-2008
  Postime
  317
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Absolutisht "Gjurmet e fundit te nje tirani". Te ngelen syte ne te e nuk i iken dot se vret mendjen a thua c'ka brenda shtepise apo rrotull saj. Kontrasti eshte fantastik.
  Fotot 1, 3, 4, 5 kane te katerta kompozime te shkelqyera dhe jane foto te nje cilesie shume te mire. Te tjerat, per mua, kane ose probleme me kompozimin (nuk percjellin te shikuesi ate qe ka pare autori kur ka fotografuar), ose jane jashte fokusit (makrot).

  Ama konkursi qenka ne forme te plote! :-)))) Urime, te gjitheve.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •