Close

Rezultati i Sondazhit: Cila eshte fotoja me e bukur sipas jush?

Votues
41. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Loja te vazhdoje, derisa dielli te shkoje....

  5 12.20%
 • Ditė e Freskėt Pranvere

  4 9.76%
 • Gjurmėt e fundit tė njė tirani

  11 26.83%
 • Shum kohe me pare

  3 7.32%
 • Bukuri e rrallė Kosovare

  3 7.32%
 • Jeta ne shkemb

  4 9.76%
 • Marimanga ne shtepit e Medvegjasve

  5 12.20%
 • reze-reze Bubureze

  1 2.44%
 • Zonja te nderuara! A mund tu bej nje Foto?

  2 4.88%
 • Perspektiva e Shqiponjės

  2 4.88%
 • NIGHTLIFE

  1 2.44%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 31 prej 31
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  ''Gjurmet e fundit te nje tirani''
  Feelings change - memories don't.

 2. #22
  Leader Maska e Ribery
  Anėtarėsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  830
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  me duket se ky muaj na solli edhe fotografite me te bukura,thjesht nuk di per cilen te votoj, sepsedo te diskriminohen te tjerat !

  Por,prap se prap, "Gjurmėt e fundit tė njė tirani " me duket disi me e vecante, tregon nje histori te tere te nje populli,ndoshta. Votova per kete fotografi!
  Suksese te gjithve
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Ribery : 09-04-2009 mė 20:13

  Be the change you want to see in the world!

 3. #23
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,152
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Foto shume te bukura por veqoj:

  Ditė e Freskėt Pranvere

  Natyre qe te freskon me pamjen e saj ...
  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

 4. #24
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Votova pėr Gjurmėt e fundit tė njė tirani, ju dėshiroj suksese tė gjithė konkuruesve.
  Sui generis

 5. #25
  - \ I Am Muslim / - Maska e Xhenneta-Morina
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  32
  Postime
  468
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Tė gjitha fotot qenkan tė mira por fotoja ''Bukuri e rrallė Kosovare'' qena foto shumė e bukur.
  \.....DITURIA ĖSHTĖ PASURIA E KĖSAJ BOTE KALIMTARE...../

 6. #26
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Votova per "Nightlife" sado qe titulli ne gjyhe te huaj nuk me pelqen hic. Poashtu do vecoja "Jeta ne shkemb" duket si ndonje ishull ne oqeanin paqesor.

  Te fotografia "Marimanga ne shtepit e Medvegjasve" mungon nje gje... merimanga.
  Welt Meister 2014

 7. #27
  Muslim Maska e Argjendii
  Anėtarėsuar
  18-03-2009
  Vendndodhja
  Lugin
  Mosha
  30
  Postime
  123
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Me pelqeu jasht mase marimanga ne shtepit e Medvegjasve

  nje pytje a mund te konkuroj edhe un per muajin maj

 8. #28
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Argjendii Lexo Postimin
  nje pytje a mund te konkuroj edhe un per muajin maj
  Po, mund ta dergosh fotografine ne kete adrese: konkursi@hotmail.co.uk
  Welt Meister 2014

 9. #29
  Denim Division Maska e Diesel Industry
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  901
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Une votova per "Zonja te nderuara! A mund tu bej nje Foto" ?
  Si ide dhe si titull me pelqeu shume. Si foto mund te realizohej me mire,por prape vota shkon per te. Suksese
  Nqs nje dite zgjohesh dhe nuk e sheh diellin, ose dielli je ti vete ose ke vdekur (Jim Morrison)

 10. #30
  Shtegtari! Maska e Gregu
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  877
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Duket se perberja e fotove (me cilesi te peraferta) e ka bere te veshtire votimin!
  Duket se eshte muaji me me pak konkurence!
  "Nė fillim ishte Fjala dhe Fjala ishte pranė Perėndisė, dhe Fjala ishte Perėndi!"

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e lookthesea
  Anėtarėsuar
  10-09-2007
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ne kete muaj nivlei i fotografive eshte disi me i larte jane te gjitha bukura. me pelqejne.
  jeto pa paragjykime dhe ler te tjetret te jetojne

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •