Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 46
 1. #1
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278

  Berisha: Zoti bekoft NATO-n! Zoti bekoft vendin tim!  Berisha Nga tani liria e Shqipris, e ardhmja e Shqipris, do t ket sigurin, do t ket mbrojtjen, do t ket sigurin e Aleancs m t madhe ushtarake t t t gjitha kohrave. Zoti bekoft NATO-n! Zoti bekoft vendin tim!
  Si e sheh rinia shqiptare kt dit historike, q i jep Shqipris vendin e antarit t denj, me t drejta t plota n aleancn veriatlantike. T rinjt shqiptar e cilsojn si nj hap t madh drejt perndimit, e si nj mundsi pr t ecur t sigurt drejt zhvillimit.
  E gjith Tirana sht mbushur me flamujt shqiptar e t NATO-s pr ti dhn mirseardhjen dits n t ciln Shqipria el nj kapitull t ri n historin e saj.
  E ndryshe paraqitet situata n Kroaci. Vendi duket si n nj dit normale. Asgj e jashtzakonshme, asnj flamur, thjesht qetsi. Shqipria dhe Kroacia jan dy antaret e reja t cilat sot do t ulen n nj tryez bisedimesh me prfaqsuesit t tjer t Aleancs Veriatlantike. /ShqipMedia/
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Maars
  Antarsuar
  31-03-2008
  Postime
  179
  NATO eshte nje aleance ushtarake ku vendet dinjotoze angazhohen te ndihmojne njeri tjetrin ne rast te sulmit nga ana e nje ushtrie armike nuk eshte strehe lypsash e frikacakesh qe futen aty duke festuar e brohoritur sapo ju hapet dera ..... Falemiderit qe po na mbroni, Faleminderit qe po na mbroni...

  Edhe nje here po e tregojne mentalitetin e skllavit qe kane pushtetaret tane. Kroatet jane krenare shkojne me koken lart ne Nato, jo si keta jevgjit qe kemi ne Qeveri qe futen me by*** lart.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e _AuLoNa_
  Antarsuar
  04-04-2007
  Postime
  1,232
  Actions speak louder than words, but in this case words are speaking volumes .

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e mondishall
  Antarsuar
  28-11-2006
  Vendndodhja
  Ne Selanik te Greqise
  Mosha
  65
  Postime
  2,690
  Tashme rrojme ne nje sistem boteror, ku ingranimet ekonomike dhe ushtarake jane te pashmangshme, bashke me pasojat e tyre pozitive dhe negative. Me shume se euforia dhe entusiazmi, nevojitet serioziteti i nje obligimi qe i lind vendit per ta permbushur ne vazhdimesi. Dhe me shume se kaq, nevojitet realizmi ne gjendjen ne te cilen ndodhemi dhe qe me thene te drejten le shume per te deshiruar. Nese vendet e NATO-s me Ameriken ne krye bene nje pranim ne rradhet e tyre, mos kujtojme se realisht permbushem cka duhej per t'u pranuar. Sa mire do jete sikur e njejta gje te ndodhe dhe me Bashkimin Evropian, ku e dime mire sa larg jemi ne permbushjen e treguesve te nevojshem per pranim.

 5. #5
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  39
  Postime
  3,266
  o sa mire ja bone me kete temen........se e meriton
  nje hape i mathe drejte integrimit ne komunitetin europian dhe nje shenje e re per evuropen se shqiperia po perparon.
  sote e kam degju kudo nee mediat italione ket lajm
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Antarsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,318
  Anglishtja shefit:

  Gaaad blles llbaenja, Gad blles Natoooooou, god blles you tuuuu!
  "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

 7. #7
  EPIROT Maska e EDLIN
  Antarsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bhen qinglat
  Postime
  1,527
  Citim Postuar m par nga toni007 Lexo Postimin
  nje hape i mathe drejte integrimit ne komunitetin europian dhe nje shenje e re per evuropen se shqiperia po perparon.
  sote e kam degju kudo nee mediat italione ket lajm
  Kjo me gezoi edhe mua, per shqiptaret po flitet me nje gjuhe tjeter!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  gaad blles dhe Berishen ton te madh...

  per inat te atyre qe i vune fitilin gerdecit.. per inat te atyre qe shpifen per oren e bushit.. per inat te atyre qe tash 20 vjet vene shkopij e hunj nen rrota e bile dhe kallash e tritol demokracise.. qe jane po te njejtet soje.. pra enveroistet.. sot me nick edvinoiste..


  ..

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-08-2004
  Postime
  298

  Perse mbas 18-vjetesh..?

  Dikush duhet te jape llogari per kete !

  ..dhe ky dikushi ka emer..mbiemer..vend-lindje dhe datelindje..

  ..nuk ka aspak vend per urime per njeri tjetrin..dhe as vend per bekime ..

  Perse mbas 18-vjetesh..perse kaq vone..perse e keni torturuar Shqiperine dhe shqipetaret?

  Zoti ju mallkofte juve shkaktareve qe e keni lene Shqiperine kaq mbrapa.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  Zoti e shpetofte Dajtin nga inati per Berishen.. !

  lol..

  Ato pyetjet beja xhaxhit Ramiz..ne se e sheh ndoj dit..se tuj bredh e ke neper shqiperi.. sa tek hasanet ne Plazh sa ne Aragost ne curril sa tek shyto gjiko arapet e Radhim Llogarase.. e deri ne Himar Esarande..ku jan e ku sjan pikat me luksoze te vendit qe padrone dihet..kane kelishet e xhaxhit Mizo enver e edvero ruc..

  gjithashtu drejtoja keto pietje o Dajt.. shtabit qe beri 97 e qe beri Gerdecin e qe shpifi per oren..
  Te njejtet jane.. Selia Roze..

  A e di kush ndonji adres e tel te Berishes ta urojme kreshnikun qe beri kaq shume per Shqiptaret?

 11. #11
  :::))))((((::: Maska e ai_shoku
  Antarsuar
  03-08-2007
  Vendndodhja
  United States Of Albania
  Postime
  247
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  gaad blles dhe Berishen ton te madh...
  ..

  ky tipi dashka me shume Berishen se sa veten e tij

 12. #12
  /\/√έя D|
  Antarsuar
  22-03-2009
  Vendndodhja
  n\a
  Postime
  26
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin

  shtabit qe beri 97 e qe beri Gerdecin e qe shpifi per oren..
  Te njejtet jane.. Selia Roze..
  ah sa ka vujt i shkreti

 13. #13
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  A e di kush ndonji adres e tel te Berishes ta urojme kreshnikun qe beri kaq shume per Shqiptaret?
  (looool)

  Ky eshte tamam B0LE Kanari!

  Zoti e befte mire, per te qeshmen qe kam bo...

  Citim Postuar m par nga ai shoku
  ky tipi dashka me shume Berishen se sa veten e tij
  Mos e luj se s'ta quj!

 14. #14
  Citim Postuar m par nga Brari Lexo Postimin
  A e di kush ndonji adres e tel te Berishes ta urojme kreshnikun qe beri kaq shume per Shqiptaret?
  Mos na thuaj qe nuk e ke Salen ne speedial se vallahi s'te beson njeri.

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2008
  Postime
  1,280
  Eh..sa llogari jane prishur...shume lot...au..!

  E din kush prejardhjen e emrit ;-cinik....

  O kapidan (S.B),mbaje kete kurs dhe arritem edhe pak...

  Shnet e jete te gjate ....!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e saura
  Antarsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Sa gjynof qe Amerika dhe Nato ,nuk te morren nje mendim ty ,duhet ta fusnin a jo Shqiperin ne Nato (si koka e madhe e kombit)
  Ke bo noi gjo keto dite ne ms apo jo ,se shume historina me kan thene per ty .....
  Me kujtohet nje Krijim i Sartit ''Prostituta e denje per respekt ''
  po une si duhet te them ''patriotia e denje per respekt''hahaha
  si perfundim me sa emra del ketu ? me Dajti apo.... harrova te fala dhe atij ,ai shoku.......
  Ndryshuar pr her t fundit nga saura : 04-04-2009 m 06:00
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Ateher neve c'na mbetet me shtu me shum? Zoti e bekoft burrin e madh te Shqiptaris Dr SALI BERISHA , se pa ndihmen/punen tuaj i madhi Kryeminister asnjeher Nato-ja nuk kish trokit ne dyert e Shqiperis!

  Ju lumt!!
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 18. #18
  EPIROT Maska e EDLIN
  Antarsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bhen qinglat
  Postime
  1,527
  Une nuk kuptoj pse festimet do behen ve e ve.

 19. #19
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,230
  Berisha: Zoti bekoft NATO-n! Zoti bekoft vendin tim!
  Copyright 2008 - G. W. BUSH

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e extreme
  Antarsuar
  29-04-2005
  Postime
  1,272
  hajde urime na koft o vllazen hini shqiperia ne nato kjo osht ngjarja e 3 me historike per kombin ton pas 28 nenotrin dhe 17 shkurtit .


  Tani me e kemi nje perparim te madh pasi qe Shqiperia do ket mudnesi te kundershtoj me veto antarsimin e Serbis ne nato pa e njohur kosoven .
  We are all Aliens

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. far mendoni pr Ahmet Zogun?
  Nga honzik n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 242
  Postimi i Fundit: 03-03-2014, 08:03
 2. Terrorizmi Islamik-Shqiperia ne vendin e 11
  Nga Shn Albani n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 10-08-2005, 23:31
 3. Hobi dhe Biznes
  Nga ganoid n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 14-01-2005, 10:33
 4. Pyetje pr Besimtart Shqiptar t Krishter dhe Islam
  Nga dodoni n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 116
  Postimi i Fundit: 06-07-2003, 20:11
 5. Raporti i OSBE: Trazira shoqrore e politike, rrezikojn vendin
  Nga Shijaksi-London n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-06-2003, 12:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •