Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 30
 1. #1
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19

  Humor nga At!f no.1

  2 nxensat

  Kan qen 2 nxansa ne shkoll dhe ishin te ulur ne bank te par te msusja e njeri prej tyre ishte belbzan e tjetri e kishte emrin hashim dhe hashimi hini ner ban ky belbzani i tha msuses oj msuse aqimi ner bank.
  Mos beso gjithqka qe degjon

 2. #2
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Hasa dhe Hysa bien ne gropė

  Ishte Hasa dhe Hysa duke shėtitur nė pyll dhe bien ne nje gropė.
  Duke u munduar shum e shum dalin dikur dhe i thot Hasa Hyses ee mej Hys mir shum pshtum na mu kon gropa em kapak qka kishim bo na
  Mos beso gjithqka qe degjon

 3. #3
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Miu dhe Lopa

  Lopa i thote miut, piciruk kaq i vogel dhe te kane dale mustaqet.
  Miu i thote lopes, po ti moj kaq e madhe dhe nuk vesh sutjena.
  Mos beso gjithqka qe degjon

 4. #4
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  A dėnohet dikush

  Njė nxėnės i sapoardhur ne klasėn e re pyet mėsuesen : “Mesuese a dėnohet dikush pėr diēka qė nuk e ka bėrė? –“Jo asnjėherė” pėrgjigjet mėsuesja. – Atėherė se besoj se do tė mė dėnoni pėr detyrat qė nuk i kam bėrė.
  Mos beso gjithqka qe degjon

 5. #5
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Zero

  Kan qen 2 zero dhe i kan pa 2 tetshe dhe i kan thene ooo qyri rruspijat qysh e kan shtrengu rrypin.
  Mos beso gjithqka qe degjon

 6. #6
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Plakes i vjen ni sms

  Jon dy plaka edhe njona prej tyre mban mobil edhe i vjen ni SMS edhe i thot plaka plakes uu em erdh ni kulet (hahhaahahah)
  Mos beso gjithqka qe degjon

 7. #7
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Njerzit nė kish

  Shkojnė besimtart katolik me u lut nė kish, Prifti po i vet: Kush ka frig nga gruaja le te ēohet ne kemb.. tė gjith ēohen veq njeni rrin nej edhe thot prifti vetmeveti: E shyqyr qenka nje burr ne kish.. edhe e vet tash prifti ate qe nuk u ēu ne kam: PSse ti nuk o ēove ne kemb? Ja kthen besimtari: Se si ta permenin fjalen grua me kputen kembet dhe nuk munem me u ēu.
  Mos beso gjithqka qe degjon

 8. #8
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Kinemaja

  Ishte nji here nji kinama vetem per tullecer dhe roja qe ishte tek dera ishte i verber. Roja i dallonte klientet e vet duke ju prekur tullen ( pra ai qe ishte tullac lejohej te hynte ).Nji cun me flok te gjata u be kurioz shum per te ditur se cfar bohet tek kinemaja e tullacve dhe nji dit po mendonte se si tja hidhte rojes. Pasi u mendua shkoi dhe nxorri ****** ne vend te kokes. Roja i nevrikosur e gjujti ne shpull dhe bertiti:
  Mos u fusni nga dy mor pisa!
  Mos beso gjithqka qe degjon

 9. #9
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Gjermani, Shqiptari, Amerikani

  Shqiptari Amerikani edhe Gjermani jon ne burg edhe kur ju vjen koha per te vdekur ata kan 3 menyra te pushkatohen te virren dhe te ju bjer sopata ne kok edhe e pyesin Amerikanin si do te vdekesh??
  Amerikani pergjigjet du te me bjer sopata kok dhe ne fund sopata ndalet dhe Amerikani shpeton.
  Pastaj pyesin Gjermanin: Gjermani mendon se nese zhgjedh edhe ky sopaten do te shpetoj dhe sopata ndalet sikur Amerikanit dhe Gjermani shpeton.
  E pyesin Shqiptarin po ti cilen zgjedh dhe Shqiptari ia kthen dua te pushkatohem.
  E pyesin perse e zjedhet kete menyr? Sepse ajo tjetra nuk po punojka.
  Mos beso gjithqka qe degjon

 10. #10
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Bjondinat dhe nr 11

  Pse bjondinat nuk dine te shenojn numrin 11?
  Sepse nuk din cilin 1 ta shenojn perpara.


  Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat.
  Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte.
  Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend
  Mos beso gjithqka qe degjon

 11. #11
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Mbylle gojen

  Dentisti i thoshte pacientės:
  - Zonjė hapeni gojėn ju lutem!
  - Faleminderit, - ik then pacientja.
  - Pėrse mė falėnderoni?
  - Sepse shoqi im mė thotė gjithmonė "Mbylle gojėn!"
  Mos beso gjithqka qe degjon

 12. #12
  Rossoner
  Anėtarėsuar
  25-03-2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  19
  Tre emigranta nė Amerik

  Tre shoke shkojne ne Amerik ne emigrim,atje fillojn pune dhe marin nje shtepi me qera, mire po shtepia ishte ne katin e 100-int dhe ashensori ishte teper i avasht,keshtu qe sa here vinin nga puna u duhej te tregonin barcaleta sa te mbrrinin ne katin e vet,keshtu trego njeri trego tjetri barcaleta i vinte radha shokut gagac thoshtea ta ta ta them dhe dhe nje nje une? pyeste gagaci dy shoket e tjere dhe ata i pergjigjeshin: rri o rri ti se do tre ore te flasesh, dhe gagaci pushonte,keshtu shoket vazhdonin barcaletat dhe avash avash po mbrrinin afer katit, andej nga kati i 90 gagaci pyeti prap shoket: ta ta ta them dhe dhe nje nje une? Dhe shoket i kthenin te njejten pergjigje, kur mbrriten ne katin e 98 gagaci i pyet prap shoket? ta ta ta them dhe dhe nje nje une?dhe se fundmi shoket i thon: Po thoje dhe nje ti se na ēmende,dhe gagaci thot: ke ke ke kemi harruar celsin, dhe shoket nevrikosen dhe fillojn duke e shar, dhe detyrohen prap te shkojn posht,keshtu filluan prap barcaletat me njeri-tjetrin i vinte radha gagaēit dhe thoshte: ta ta ta them dhe dhe nje nje une? Dhe shoket i pergjigjen: Rri ore **** rri se ca na merzite to do te tregosh dhe barcaleta se do nje ore te flasesh, keshtu vazhdojn me njeri-tjetrin, andej nga kati 4 gagaēi thot prap: ta ta ta them dhe dhe nje nje une? Dhe shokėt i pėrgjigjen po thoje dhe ti nje se na ēave by.... dhe gagaci thot: Be be be bera shaka.
  Mos beso gjithqka qe degjon

 13. #13
  LIVERPOOL FC Maska e geezer
  Anėtarėsuar
  29-09-2007
  Vendndodhja
  Windy City Chicago.USA
  Postime
  836
  Citim Postuar mė parė nga At!f no.1 Lexo Postimin
  Njerzit nė kish

  Shkojnė besimtart katolik me u lut nė kish, Prifti po i vet: Kush ka frig nga gruaja le te ēohet ne kemb.. tė gjith ēohen veq njeni rrin nej edhe thot prifti vetmeveti: E shyqyr qenka nje burr ne kish.. edhe e vet tash prifti ate qe nuk u ēu ne kam: PSse ti nuk o ēove ne kemb? Ja kthen besimtari: Se si ta permenin fjalen grua me kputen kembet dhe nuk munem me u ēu.
  hahahahhahaha jom dek tu kesh hahahha edhe spe te gjitha ishin interesant
  LIVERPOOL
  you`ll never walk alone

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e ardis
  Anėtarėsuar
  12-02-2008
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  211
  shume te bukura te gjitha ,kisha nevoje te qeshja pak sonte .tung

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,539
  na ishin njihere 4 vete me kombesi te ndryshme ne 1 anije qe po mbytesh

  1 Italian 1 amerikan 1 francez dhe 1 Shqiptar

  anija filloi te fuste uje dhe nuk e mbante me peshe siper

  e sdetyrohen te hedhin dicka te tyren nga pesha e anijes

  amerikani mer e hedh frigoriferin

  e pyesin keta te tjeret pse e hodhe ai i pergjigjet
  ne Usa jane lire dhe e blej prape

  Vjen francezi Merr gjithe parfumet e veshjet e tij dhe i hedh ne det
  kur e pyesin thote qe blje prape ka plot ne france


  Vjen radha e italianjit per te hedhur gjera poshte
  Italiani Kap shqiparin dhe fiu nga anija

  kur e pyesin kta 2 te tjeret ai pergjigjet ce do ka plot si keta ne itali.  Shaka KJo e italianit eeee
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e firaku
  Anėtarėsuar
  03-04-2008
  Vendndodhja
  Nen qiell
  Postime
  660
  Qe ta beje pakez me ineresant po ju tregoje edhe une nje shaka per dieten.
  Po bisedonin dy shoqe per dieten,njera tregoje per dieten e saje,ndersa tjetra tha se ajo eshte duke bere dy dieta.Pse pyeti shoqja?Sepse me nje diete nuk po ngopem,i pergjigjet shoqja.

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2009
  Postime
  2
  hehe shum interesant a!!!!

 18. #18
  Larguar Forum komunistesh Maska e YlliRiaN
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Kemi te ketilla tek tema Barcoleta hidhi nje sy

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e handsomeboy
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  10
  Ishte njehere nje nxenes dhe nje mesuse .Ky nxenes ka qen shum i zhurmeshem edhe nje dite mesuesja e kishte pare qe po bente shume zhurme ne ore te mesimit.
  -E con te tabela i thote: "Vizatoma nje tren qe ec:P "
  Ky nxenesi ia vizaton nderkohe qe msusja ishte duke u marre me nxenes tjeter.
  -Pastaj kthehet mesusja i thote: "Ku e vizatove trenin? "
  -Ia kthen nxenesi: "Msuse deri erdhe ti treni shkoj ahhhhahah app "
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 29-09-2009 mė 07:32 Arsyeja: Shkruaj ne shqipe te kuptueshme.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e handsomeboy
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  10
  Ishte nje amerikan,nje gjerman edhe nje shqiptar.Kishin nje gare se kush mund te rrinte me shume kohe me gomarin.
  -I pari hyn amerikani edhe mas 5 min. del edhe thote : "Nuk rrihet me gomar".
  -Pastaj hyn gjermani edhe ai thote jo bre se srrihet me gomar .
  -Hyn shqiptari mas 5 min. del gomari edhe thote jo bre se srrihet me shqiptar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 29-09-2009 mė 07:25 Arsyeja: Korigjuar per nje shqipe te kuptushme nga ana e antareve te tjere.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •