Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  Lazaratas Maska e Bel ami
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Lazarat
  Mosha
  43
  Postime
  1,184

  Gezuar festen e Sulltan Nevruzit 2009

  Te dashur besimtare Bektashinj

  Deshiroj t'ju uroj juve dhe familjeve tuaja Festen e Sulltan Nevruzit.Lindja e Imam Aliut eshte edhe rilindja e shpirtit,eshte edhe rilindja e natyres,prandaj deshiroj cdo te mire per ju dhe familjet tuaja.Vit te mbare dhe te lumtur
  ... E ku thuhene ne karte
  Fjalet e Gjuhes se Zjarrte!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Gezuar Festen besimtare Bektashinj!
  Cfare gatuhet me kete rast?
  Feelings change - memories don't.

 3. #3
  Lazaratas Maska e Bel ami
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  Lazarat
  Mosha
  43
  Postime
  1,184
  Andej nga ne behen kurbane (qengja) dhe embelsira
  ... E ku thuhene ne karte
  Fjalet e Gjuhes se Zjarrte!

 4. #4
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Bektashinjve ju uroje

  Gezuar festen e Nevrusit
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Citim Postuar mė parė nga Bel ami Lexo Postimin
  Andej nga ne behen kurbane (qengja) dhe embelsira
  Une nuk jam bektashije ,po me duket se sot behet byreku me 22 gjethe,po ishalla si hudhin nga ajo gjethja jote hahaha
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 6. #6
  ..... .....
  Anėtarėsuar
  11-05-2008
  Postime
  2,503
  Gezuar Nevruzin te gjithe bektashinjve shqiptar.

 7. #7
  E dua letėrsinė Maska e flutura3105
  Anėtarėsuar
  03-08-2008
  Vendndodhja
  !
  Postime
  205
  Gezuar edhe nga ana ime te gjithe Bektashinjeve.
  E verteta eshte e perkryer ,ajo nuk ka dy fytyra...

 8. #8
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,345
  Postimet nė Bllog
  1
  Te gjithe bektashinjve ju uroj gezuar Sulltan Novruzin

 9. #9
  E dua letėrsinė Maska e riza2008
  Anėtarėsuar
  17-05-2008
  Postime
  3,105
  Gezuar Sulltan Novruzin te gjith bektashinjve kudo qe ndodhen.

 10. #10
  HUNDLESH Maska e altin55
  Anėtarėsuar
  01-02-2003
  Vendndodhja
  Vlore Al
  Postime
  1,325
  Citim Postuar mė parė nga Bel ami Lexo Postimin
  Andej nga ne behen kurbane (qengja) dhe embelsira

  Dhe per ke behen keto kurbane!????

 11. #11
  Ekuiliber shpirteror Maska e ARKIA
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Mosha
  56
  Postime
  1,068
  Gezuar!
  Sa mali i Tomorrit me rrofshi.
  Nje raki e keni nga mua te gjithe sa jeni.
  Novruz e paci vitin tere dhe Rakia lume!
  Kjo eshte nje lloj Pashke (si ajo jona) apo jo?
  Gezuar!
  Uji: H2O
  Rakia: H2 OOOOO HO HOOOO

Tema tė Ngjashme

 1. Gėzuar festėn e falenderimeve
  Nga Fiori nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-12-2013, 21:48
 2. Ēfarė ėshtė Dita e Nevruzit?
  Nga Mexhid Yvejsi nė forumin Komuniteti bektashi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-04-2009, 02:29
 3. Historia kombtare
  Nga llokumi nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-02-2003, 20:51
 4. Gezuar festen e Shenkollit-besimtareve kristjane
  Nga Kallmeti nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-12-2002, 16:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •