Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  one in a million Maska e ^VJOSA^
  Anėtarėsuar
  11-05-2002
  Vendndodhja
  OLIMP
  Postime
  323

  Unhappy te kerkoj (se me mungon)

  Te kerkoj,
  ne poezine time te brishte
  te kerkoj,
  mes mallit qe po e mbyt kete shpirt
  Nuk te shoh zemer
  me mungon!
  dhe vazhdoj te kerkoj perseri
  mes loteve te mi
  ato ndalen dhe mpiksen me tualetin tim
  syte mu nxin
  ashtu si dhe koha.
  Sot ra shi
  por un perseri te kerkova
  edhe pse u laga, dhe s'kisha me fuqi
  vrapoja te kerkoja
  si nje e hutuar, si nje femi.
  Me mungon
  sidomos mengjeseve me shi!

  01/04/03
  LuM i RrEmByEr

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Postime
  112
  Vjosa.. mos u lodh se kerkuari e se prituri...ska gje pse dhe me lote... thone qe lotet prekin cdo zemer... hmmmm packa se ndonjhere ca zemra nuk degjojne jo trokitjen e loteve por dhe bresherin me kokra te medha.....

  Te pershendes per poezite me kembe ne toke e plot ndjenja qe shkruan .

  Me respekt Heret a vone

 3. #3
  one in a million Maska e ^VJOSA^
  Anėtarėsuar
  11-05-2002
  Vendndodhja
  OLIMP
  Postime
  323
  lotet prekin cdo zemer???
  pse ti mendon mund te besh dike te dashuroj me lot,,,nuk e di si mund te preket dikush nga lotet e dikujt por me sa kam pare un qaramanet gjithmon humbasin lol

  pastaj un spo kerkoj ajo eshte thjesht nje poezi.
  LuM i RrEmByEr

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-10-2002
  Vendndodhja
  Planeti "TOKE"
  Postime
  71
  Si kendon Bob Marley "...no woman no cry..."

 5. #5
  Jeta eshte Lufte. Maska e Shakaxhesha_399
  Anėtarėsuar
  02-01-2003
  Vendndodhja
  Ne nje bote plot dashuri!
  Mosha
  38
  Postime
  61
  Ti Vjosa mos thuaj eshte thjesht nje
  Poezi sepse ti ato fjal qe i ben Poezi
  i nxjerr nga shpirti motra, kot thua qe e
  eshte thjesht poezi. Nejse te uroj te shkruash
  me te tilla hajt shendet.

  Me rrespekt nga Shakaxhesha
  Pa ty nuk mund tė rri..!!
  Pa ty jeta mė behet hi.
  Pa ty varri nuk mė parnon..
  Se zemra vetėm ty tė don..!!!

  --------------------------------------------------------------------------------

 6. #6
  one in a million Maska e ^VJOSA^
  Anėtarėsuar
  11-05-2002
  Vendndodhja
  OLIMP
  Postime
  323
  ashtu sic ke nickun qeke ti shakaxheshe,,,pse mi cdo gje qe shkruhet perjetohet e,,,pse sa poezi kam shkrujt un per vdekje e dhimbje etj ,,,i kam perjetu un mi...? no girl ...eshte dora ime qe shkruan po jo te gjitha dalin nga shpirti, jan dhe fantazira, gjera te para te degjuara dhe mua me pelqen tu thur dicka te bukur si ajo me lart,,, e cila eshte per nje special person qe e puc fot
  LuM i RrEmByEr

 7. #7
  ....... E pergjuar....... Maska e vana
  Anėtarėsuar
  08-11-2002
  Vendndodhja
  Ku jam une......Nuk je ti!....(Ndoshta jemi duke luajtur kukamcefti) ....
  Postime
  346
  Shume e bukur dhe e dhimbshur poezia, edhe une po kerkoj po spo gjej gje se, ashtu si ty, kam ngele me gisht ne goje!

  ))))

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-01-2003
  Vendndodhja
  Larg...
  Mosha
  45
  Postime
  26
  Urime!
  Lotet jane mesazhe qe shpirti i nis jashte hapsires se tij.Ndonjehere, ja vlen edhe te lotosh....
  Blu*

 9. #9
  mbushem me pafundesi.. Maska e ABIGAIL
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  47
  Postime
  785


  Ne endrren e gjate te jetes sime...


  Ne endrren e gjate te jetes sime te pashe ty.
  Ne endrren e gjate per pak dashuri erdhe ti.
  Te prita te thosha dy fjale vetem ty
  Por ti ike, ku vajte se di?
  E lumtur s`jam me, kete e di...
  Por thelle diku ne skutat e kujteses sime
  Lumturia ime je ti!
  Te pershendes VJOSA

  ABIGAIL

 10. #10
  one in a million Maska e ^VJOSA^
  Anėtarėsuar
  11-05-2002
  Vendndodhja
  OLIMP
  Postime
  323
  shume e bukur
  LuM i RrEmByEr

 11. #11
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371
  Flmd per pucjen...hihihihihihihihihi
  Discover me like emptiness.......

Tema tė Ngjashme

 1. West Side Family (WSF)
  Nga Tironce_Moderne nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 106
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 17:24
 2. Permbledhje dua te zgjedhura
  Nga Nur_11 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2009, 08:09
 3. Presidenti Moisiu mbledh homologėt e rajonit, mungon presidenti grek
  Nga kolombi nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-04-2006, 22:41
 4. Lutje pėr Muslimanėt
  Nga Acid_Burn nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 03-03-2006, 10:59
 5. Kėrkoj!
  Nga zemri nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-08-2002, 08:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •