Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  i ardhur ne forum 01/2009 Maska e con_uk
  Anėtarėsuar
  04-01-2009
  Vendndodhja
  united.......
  Postime
  76

  Shume burra jane te trembur ti japin gruas masazh per kembet dhe jo........!!!

  Shume burra kane si ulje ti japin bashkeshortes masazh kembesh pa harruar ne kete foto te besh masazh per 40stone makine vrasese.
  Britaniku Alex Larenty qe punon ne kopesht zologjik nuk i trembet qerpiku qe te shkoje dhe ti bej masazh ketij luani.
  50 vjecari Alex i jep rregullisht luanit JAMU masazh per kembet dhe keto foto tregojne se 8vjecari JAMU i pelqen kjo gje duke u rrotulluar si nje mace ne bar duket se po ben jeten me te lumtur ne kopsht.
  Keto foto jane marre ne parkun e luaneve ne Johannesburg South Africa.
  Kam njė lot mė pikon si ar,se me shekuj jam SHQIPTAR

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Ky qenka masazhier ,qe shtrinka pertoke dhe luanin .

 3. #3
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  4,911
  Persa kohe kriza globale nuk ka prekur racionet e ushqimit te kopeshtit zoologjik ky masazhieri eshte ne rregull.

  P.S. : Une njof nje masazhiere tailandeze qe ben cudira me topa ping pongu

 4. #4
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Shume burra kane si ulje ti japin bashkeshortes masazh kembesh pa harruar ne kete foto te besh masazh per 40stone makine vrasese

  eh na doli luani me i parezikshem se bashkshortja
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 5. #5
  i ardhur ne forum 01/2009 Maska e con_uk
  Anėtarėsuar
  04-01-2009
  Vendndodhja
  united.......
  Postime
  76
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  eh na doli luani me i parezikshem se bashkshortja
  pse do thuash qe je me pak se 40stone ti he??? hahahha.............meqene se qenka parezik ta mban ti afrohesh jo ti besh masazh me ??
  Kam njė lot mė pikon si ar,se me shekuj jam SHQIPTAR

 6. #6
  pa meshire per injorancen Maska e stella_senza_cielo
  Anėtarėsuar
  30-07-2008
  Vendndodhja
  Ne qiell pa diskutim....po jo ne ate qiell qe te gjithe deshirojme...ky qielli ku jetoj une ka shume mbeturina njerezore....qe fatkeqsisht vetem po te isha e tille do dija ti shmangia e ti torturoja :p
  Mosha
  32
  Postime
  617
  kjo eshte gjeja me kot qe kam degjuar...po nese gruaja i ben masazh ata kane qejf eeee??????hhahahhaha.....epo fundja lloj lloj kemi sot.....duhet ruajtur llojshmeria...........
  adesso si che ho trovato il mio cielo forever and ever

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e saura
  Anėtarėsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,499
  Burrave i leverdis me shume ti bejne nje masazh kembeve te gruas ,se sa shputave te luanit.Trupi i njeriut ka nevoje per perkedhelje ,eshte shume i rendesishem masazhi ne nje raport .
  Ne kohet antike ne Indi dhe ne Kine i dedikoheshin me pasion nje masazhi erotik ,dhe nje nga zonat erogjene (eros=dashuri) jane dhe kembet ,tek kembet kalon energjia vitale .
  Ti besh nje masash kembeve ,eshte shume qetesuese ,shplodhese,pastaj mund te shkosh ne brendesi te kofsheve....hahaha
  Ju kujtohet filmi FENERI I KUQ ?....

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Dorontina
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  "In your dreams making you happy"Nese e ke humb dashurin e ke humb aryen e jetes, nese ende se ke gjet ke arsye te jetojsh "
  Postime
  3,488
  masazh per kembet
  Ky qenka masazhier
  ky masazhieri eshte ne rregull.
  mendova qe flitet per mesazhe.....
  "Msyja Henes po smujte me u ndal ne Hene,mbi yje ateron gjitsesi" ....

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380
  Citim Postuar mė parė nga Dorontina Lexo Postimin
  masazh per kembet
  Ky qenka masazhier
  ky masazhieri eshte ne rregull.
  mendova qe flitet per mesazhe.....
  doru

  po ti ben mesazhe


  se gruja ime e re nga fshati, sdi te bej kshu gjerash


  une thote lopen di ta mjel, po masazh si kam bere asnjihere,...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #10
  Anagramisti Maska e Mister Enigma
  Anėtarėsuar
  06-08-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  46
  Postime
  2,636
  Me tė vėrtetė qenka masazhist i fortė dhe trim. Por se mos po zemėrohet ai luan njė ditė dhe...
  Kodi:
  Eja ta bėjmė bashkė njė anagram por kujdes se mos po anagramohemi edhe vetė 

Tema tė Ngjashme

 1. Forca e jetės nė kėmbėt e vogėlushes 10 vjeēare
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 12:44
 2. Nasi Lera
  Nga Fiori nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-01-2007, 18:21
 3. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-05-2006, 18:09
 4. Kenaqesia? Eshte nje fakt vetmitar
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-07-2005, 19:26
 5. Njė masazh si kurė shėndeti
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-07-2005, 18:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •