Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,268
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Malet me Blerim Mbuluar

  Filmi: Malet me Blerim Mbuluar

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 22:05

 2. #2
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Ahahahaha
  Ēfar filmi!
  Kisha kohė pa e parė!
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-03-2009
  Postime
  2
  shume faleminderit
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 22:05

Tema tė Ngjashme

 1. Blerim Destani ateron ne Prishtine
  Nga babadimri nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-08-2006, 14:53
 2. Mjegullnaja qė ka mbuluar futbollin
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-03-2006, 02:01
 3. Poezi Mergimi - Blerim Kasneci
  Nga Hyllien nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-04-2005, 04:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •