Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Tingujt e Luftes

  Filmi: Tingujt e Luftes  Regjisor: Xhanfise Keko, Skenari: Flamur Topi, Producent: Shqipėria e re, Muzika: Tish Daija.

  Interpretojnė: Ndrek Luca, Reshat Arbana, Sulejman Pitarka, Antoneta Papapavli, Vangjel Heba, Sulejman Dibra, Sokol Goxhi, Rubin Pitarka, Anila Kardhashi, Adrian Laperi etj.

  Bardhi jetim shkon tė punojė nė qytet nė familjen e pasur tė Galip Shkėmbit i cili ka njė djalė Nardin. Nė shtėpinė e tregėtarit tė pasur vjen vazhdimisht Eqeremi qė i jep Nardit mėsime violine. Por Eqeremi zbulon talentin e Bardhit. Me ndihmėn e Eqeremit Bardhi mėson t'i bjerė violinės dhe tė bėjė aksionet e para kundėr fashistėve.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 21:14

 2. #2

  Pėr: Filmi: Tingujt e Luftes


 3. #3

  Pėr: Filmi: Tingujt e Luftes

  Link i perditesuar ~

 4. #4

  Pėr: Filmi: Tingujt e Luftes

  Link i ri i perditesuar ~


Tema tė Ngjashme

 1. Dosja e krimit politik në Kosovë
  Nga kosovar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 295
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 15:05
 2. Ēėshtja Ēame
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 19:56
 3. Vrasja e Mehmet Shehut
  Nga erzeni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-12-2003, 17:37
 4. Ligji Grek i luftės dhe Shqiperia
  Nga shoku_sar nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-01-2003, 22:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •