Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:48

 2. #2
  dibranja
  Anėtarėsuar
  20-09-2009
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  26
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pergezimet e mia Aldo.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e juniku
  Anėtarėsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  ATHINE GREQI
  Mosha
  48
  Postime
  96
  Faleminderit
  1
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Filmi: Perralle nga e Kaluara

  perse nuk me hapet filmi as larte dhe as me poshte ?

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar juniku pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Link i ri i perditesuar ~


Tema tė Ngjashme

 1. A ju intereson e kaluara e personit qė doni?
  Nga ersjada nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 225
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 08:02
 2. E kaluara pėr meshkujt dhe femrat
  Nga Ingenuous nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 27-02-2007, 09:42
 3. A mund tė harrohet e kaluara romantike?
  Nga Poeti nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 50
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 16:00
 4. Perralle nga e Kaluara!
  Nga Pyes_Lotin nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 19-09-2004, 04:13

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •