Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Teater: Shi ne Plazh

  Teater: Shi ne Plazh

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:43

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Teater: Shi ne Plazh

  Link i ri i perditesuar ~


Tema tė Ngjashme

 1. Teater: 8 Persona Plus
  Nga Albo nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-04-2017, 15:38
 2. Teater: Pallati 176
  Nga Albo nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-04-2017, 15:37
 3. NDRIĒIM XHEPA, aktori i 75 roleve rrėfen 30 vitet nė skenė
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 20-06-2009, 17:30
 4. Njė ftesė rozė pėr nė teatėr
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-02-2006, 13:22
 5. Me fat ne teater, alvanos ne rruge
  Nga Enri nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-04-2003, 14:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •