Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 20:36

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Filmi


 4. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,758
  Faleminderit
  69
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Film shume I bukur
  ,,,,,,,,
  ca Te nenes dhe ca Te njerkes
  ,,,,,,,,,,
  Fjalet e Sadik Shpuzes nje me nje.
  Ai e ka gatuar kete kacamak.
  ,,,,,,,,
  ja dhe nje vetmburrje origjinale.
  ,,,,,,
  filmi ka edhe batuta shume qesharake
  SI kjo shprehja
  jam nga fshati une,kendon gjeli atje.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. #4
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,758
  Faleminderit
  69
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Po ti jepi Beqo,jepi.
  Tashti karroca ka marre te tatepjeten
  dhe nuk eshte e veshtire ta shtysh.

  Vellai Lllanos nga fshati
  thote....
  Lere ate muhabet se skemi asgje te ndare.
  Shume I lezetcem
  Llano me rroge 10 mije ne muaj dhe vellai ne fshat me 2 mije ne muaj lol
  dhe vellai I fshatit thote skemi asgje te ndare,bashke I kemi......
  -----
  Nje skene tjeter qesharake
  Shkon Gori te paguaje dhe e gjen ate portierin
  e hotelit,Nikollen duke lexuar ne gazete
  ate artikullin ca te nenes dhe ca te njerkes
  Ja merr gazeten dhe iken.....
  me more gazeten me jep gazeten I thote Nikolla.
  Gori I leshon nje monedhe 5 lekeshe
  Ja ke ketu Nikoll leket per gazeten dhe 1 kafe.
  Gazeta 2 lek kafja 3 lek lol.
  Filmi te len te kuptosh qe Vera ja futi LLanos me artikullin ca te nenes dhe ca te njerkes
  sepse Vera e kish kuptuar qe Llanoja nuk e pelqente Veren dhe ja kish hedhur poshte
  studimin...
  Vera do kete marre ne telefon gazetarin dhe bum artikulli.
  Sipas dialogut te Llanos me Bakiun ne lokal ne fund te filmit,Llanon do e hiqnin nga puna(levizje paralele).
  Nga kush e pati kete dhurate? Nga Vera..Vera I beri pucin Llanos.
  Film shume realist.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •