Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,090
  Postimet nė Bllog
  3

  Filmi: Qesh dhe ngjesh

  Filmi: Qesh dhe ngjesh

  Nese nuk ju hapet me lart, klikoni me poshte:


 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. LETĖRSI me QESH E NGJESH....
  Nga Agim Doēi nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-11-2002, 16:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •