Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 19:56

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Link i perditesuar i filmit ~

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar pulti pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Link i ri ~

 6. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Link i ri ~

 7. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Link i ri i perditesuar ~


Tema tė Ngjashme

 1. Mocioni, Berisha flet pėr gjithēka, por jo pėr Fazlliē
  Nga njemik nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 19-12-2008, 09:44
 2. Flutura Zeneli - Aktore
  Nga Bl3ri nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-10-2006, 09:14
 3. Loti Dhe Flutura
  Nga Denisa nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-07-2002, 14:36
 4. Flutura
  Nga Fiori nė forumin Vogėlushėt shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-07-2002, 20:44
 5. Flutura
  Nga Brari nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-07-2002, 11:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •