Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 19:53

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Link i ri~

Tema tė Ngjashme

 1. Fillon Kreshma e Madhe
  Nga I KTHYERI nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 09:20
 2. Nga Manastiri filloj Pranverė e re me Demokracinė e Re
  Nga Progres nė forumin Shqipe nga Maqedonia
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-03-2009, 12:28
 3. Lajmėrim Pėr Njė Udhėtim Tė Kėndshėm !
  Nga altruisti_ek84 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2008, 12:16
 4. Sa udhėtim i bukur!
  Nga titi-a nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-11-2008, 16:06
 5. Pranvere –Vere 2007
  Nga YaSmiN nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2007, 11:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •