Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Filmi: Operacioni Zjarri  Filmi "Operacioni Zjarri" prodhim i vitit 1973. Regjisor: Muharrem Fejzo. Interpretojnė: Llazi Serbo, Ndrek Luca, Tinka Kurti, Enver Plaku, Marie Logoreci, Qemal Mehmeti, Sulejman Dibra etj. Njė punonjės i sigurimit Kreshnik Martini ka hyrė nė rradhėt e njė bande agjenturiale e hedhur nė veprim nė Shqipėri dhe mbledh informacione nė tė gjithė aksionet e saj. Ky film bazohet nė njė ndodhi tė vėrtetė tė kundėrzbulimit shqiptar i cili nė vitin '53 ka arritur tė zbulojė njė rrjet qė synonte rrėzimin e pushtetit.
  www.tanmarket.com/php - Filmi "Operacioni Zjarri" prodhim i vitit 1973. Regjisor: Muharrem Fejzo. Njė punonjės i sigurimit Kreshnik Martini ka hyrė nė rradhėt e njė bande agjenturiale e hedhur nė veprim nė Shqipėri dhe mbledh informacione nė tė gjithė aksionet e saj. Ky film bazohet nė njė ndodhi tė vėrtetė tė kundėrzbulimit shqiptar i cili nė vitin '53 ka arritur tė zbulojė njė rrjet qė synonte rrėzimin e pushtetit.
  Interpretojne: Llazi Serbo,Tinka Kurti,Ndrek Luca,Enver Plaku,Ymer Bala,Sheri Mita,Marie Logoreci,Qemal Ahmeti,Demir Hyskja,Sulejman Dibra,Tonin Ujka,Albert Verria,Lec Bushati,Prela Ndrek,Perihan Mema
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 18-03-2013 mė 19:48

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Operacioni Zjarri

  Link i ri funksionues:


 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan pulti pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (01-03-2017),martini1984 (07-02-2016)

 5. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,652
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Filmi: Operacioni Zjarri

  A ka burra kjo kulle?????

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Operacioni Zjarri

  Link i perditesuar ~

 8. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Operacioni Zjarri

  Link i ri~

 9. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Filmi: Operacioni Zjarri

  Operacioni Zjarri


Tema tė Ngjashme

 1. Operacioni „patkoi“ ...
  Nga Nertili nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 03:54
 2. Si ta kthejme dikend ne besim islam
  Nga Arber gerguri nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 04:27
 3. Njė dite do t'i kujtoni kėto qė po ju them
  Nga qorri_30 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-09-2006, 11:47
 4. Zjarri aksidental, digjet shtepia e aktoreve Fatos e Natasha Seli
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2005, 21:15
 5. SHBA prokurorise: Denoni kriminelet me pushtet politik
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 10-02-2004, 13:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •