Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 96 prej 96
 1. #81
  i/e regjistruar Maska e NOSHI Rent
  Anėtarėsuar
  03-02-2009
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje te gjitheve,

  Fatkeqsisht deri ne perfundim te zgjedhjeve, kemi shume pak automjete te disponueshme. Kete muaj ka pasur nje fluks gazetaresh dhe zyrtaresh nga e gjithe bota per zgjedhjet dhe shumica e tyre jane detyruar te gjejne transport per te vezhguar procesin ne te gjithe Shqiperine.

  Megjithate na kontaktoni nese ju duhet ndonje automjet sepse mund te ju ndihmojme.

  Gjithe te mirat!

  NOSHI Rent A Car
  NOSHI Rent A Car | +355 69 4022000 | info(at)noshi.al | noshi.al | Facebook: NOSHI Rent A Car

 2. #82
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  pershendetje te gjithve...makinat me qera ne shqiperi kan fillu te hapen si me qen lokale...shum te rralla jan ato kompani qe i kan cmimet njesoj me vendet e tjera...un tani jam me pushime ne vlor dhe gjet nje zgjidhje shum te mir tek nje kompani ketu...kam marr nje dacia reno te 2008 per vetem 810 euro ne muaj...

 3. #83
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2009
  Vendndodhja
  Montreal
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po e gjithe Shqiperia 250-300 makina me qera ka... dhe vijne rreth 50,000 - 100,000 turiste dhe imigrante cdo muaj.

  Ka hapsire per konkurence e kompani te tjera sa te duash ne kete treg.

 4. #84
  i/e regjistruar Maska e Annisa
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Thjesht dua te them qe makinat me qera duhen marre VETEM ne kompanit e makinav me qera! Isha dje tek nje Travel agjensi Speedco sepse prenotova nje makine te vogel per lire dhe ma anulluan rezervimin gjysem ore para se ta merrja per fundjav sepse gjeten nje qe pagunte me shume se une.

  Mos e beni gabim me marre makina ne kompani udhtimsh se nuk ia vlen. ato nuk ia kan haberin biznesit, thjesht si shtese te bizneseve te tyre dhe nuk jan aspak serioze.

 5. #85
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-03-2008
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ca o kjo me 19 euro / dita po ta marresh per 1 muj pa piken e lidhjes ?!?! :S jo po merre 1 vit ti edhe ta bejm 15 euro edhe thu cmimi me i lire :S edhe thoni qe keni cmimet me te lira ne treg kot 1 lloj si te tjeret i keni vetem qe keni bo oferten maje 10 vjet paguj 9 :S

 6. #86
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2009
  Vendndodhja
  Montreal
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gery Global Lexo Postimin
  .

  Po ti mer karafil ke prit qe ne mars te 2008 me e bo komentin e par ne kete teme e?

  Hahahahaha....

 7. #87
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-03-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shume nga ata qe punoojne marrin makina me qera sidomos te huajt qe punojne ne Shqiperi.gjithesesi cilesia paguhet kudo.
  Vizitoni:www.lumanienterprise.com
  Risi ne tregun e makinave me qera...........

 8. #88
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-03-2009
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  dakort jam plotesisht me ju!

  Citim Postuar mė parė nga Pyes_Lotin Lexo Postimin
  Shoku, sic u permen me larte. Makinen e merr nje njeri qe e ka lekun ose dhe po se pati dhe i duhet makina prap e merr se ka nje hall nje pune. Makinat me qera nuk jan per ato qe marin 10 mijlek ne dite...

  ..mos mendo qe te gjithe ato qe marrim makina me qera ne Shqiperi merrem me miell ose jan cuna/goca beu ... ka dhe nga ato qe punojn shoku.
  Jam dakort plotesisht me ju makinat me qera i marrin dhe te huajt qe punojne ketu.
  Jemi ne 2010 bota i ka filluar makinat mhttp://www.forumishqiptar.com//images/smilies/flowerface.gife qera qe ne 1950.

 9. #89
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  me sa pash ne internt, ju keni cmimet me te uleta

 10. #90
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  ka mare ndonje anetar makine me qera nga kjo kompani?

 11. #91
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Hajde plako hajde 19 euro dita ne nje makine zhulse. 19 euro = 25.000 lek te vjetra.

  Shko ore mbushu, marr nje taxi mercedez ohoho per sa here kam nevoje te leviz + qe nuk stresohem me mender shoferat qe jan atje dhe nuk shkatrroj as nervat me mender policet.

  Ka bossa qe i shpenzojne parat tek ti mo ? hahhaa cfar nuk degjon ne shqipri

  hajde biznes-rrjeptomani hajde

 12. #92
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2009
  Vendndodhja
  Montreal
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
  ka mare ndonje anetar makine me qera nga kjo kompani?
  Kam marre une disa here tek NOSHI ne Aeroport dhe cdo here me kane mbaruar pune pa probleme.

  Kete vit te ri morem nje makine te vogel per 450 Euro per 1 muaj. Llogarite i bie 15 euro dita! Me lire skam gjetur ne tirane. Ishte makine e 2010 me rreth 25000 km dhe ne gjendje shume te mire. Na e dhane te lare dhe me karburant dhe ashtu ua kthyem.

  Nje here na ra bateria tek Tegu se lame vete dritat hapur dhe erdhen per 10 minuta dhe na e ndezen makinen. Deri tani keta te NOSHI na kane mbaruar pune dhe pa asnje lloj stresi.

 13. #93
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-03-2009
  Vendndodhja
  Montreal
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Hajde plako hajde 19 euro dita ne nje makine zhulse. 19 euro = 25.000 lek te vjetra.

  Shko ore mbushu, marr nje taxi mercedez ohoho per sa here kam nevoje te leviz + qe nuk stresohem me mender shoferat qe jan atje dhe nuk shkatrroj as nervat me mender policet.

  Ka bossa qe i shpenzojne parat tek ti mo ? hahhaa cfar nuk degjon ne shqipri

  hajde biznes-rrjeptomani hajde
  Ti shoku qe flet per makina rrangalle duhet ti kesh marre ne tjeter vend.

  Jane ca tipa tek dalja ne Aeroport qe te lusin per me marre makine me 20 euro apo 19 euro por kur shkova nje here me ofruan nje Golf3 per 20 euro dita dhe nje C Class te 98 me 25 euro dita.

  Me e forta makinat ishin edhe pa letra, me targa fallco plastike, jo zhul po nuk dukej ngjyra origjinale e sediljes aq qelbur ishin.

  Emrin njeri e ka Dashi qe jep makina te tilla ne Aeroport.

  RRIJINI LARG!!! Vecse probleme do keni me tipa te tille. Lene mo me ia gervisht apo demtu makinen, duhet me i ble te re se nuk bohet llaf per siguracion. Keta edhe kerkojne Pashaporten si garanci dhe nuk ta kthejne po ia demtove mjetin.

 14. #94
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-03-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Makina me Qera ne Shqiperi..

  iRent

  Makina me Qera nga 13 Euro

  Automjete te Reja me Siguracion te Plote, Kilometra Pa Limit, dhe 24 Ore Sherbim.

  noshi
  rent >> iRent

  +355694022000

  irent@irent.al

  http://www.irent.al

  http://www.noshi.al

  Emri: iRent_Makina_me_Qera_Shqiperi_Rent_a_Car_in_Albania_2014.jpg

Shikime: 676

Madhėsia: 110.1 KB

  Emri: iRent_Makina_me_Qera_Rinas_Tirana_Airport_Rent_a_Car_2014.jpg

Shikime: 748

Madhėsia: 183.8 KB

 15. #95
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-05-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Makina me Qera ne Shqiperi..

  Citim Postuar mė parė nga NOSHI Rent Lexo Postimin
  NOSHI Rent A Car, kompania me e re e Makinave me Qera ne tregun Shqipetar. Makina me transmision automatik dhe manual. E gjithe flota e paisur me A/C, CD/MP3 Player, Airbag & ABS, Sedilje te Pasme qe Perkulen, etj.

  Te perfshire ne cmimin e qerase jane:
  1. Siguracioni Baze TPL
  2. Siguracioni Kasko
  3. Siguracioni Ndaj Vjedhjes
  4. Servisi dhe Garancia e Automjetit
  5. Zevendesimi i Automjetit ne Rast Defekti
  6. Kilometra Pa Limit

  Flota jone perbehet nga:
  Klasi SubCompact - Chevrolet Spark, Hyundai Atos
  Klasi Compact - Opel Corsa, Chevrolet Aveo
  Klasi Midsize - Chevrolet Kalos, Opel Astra
  Klasi Fullsize - Chevrolet Evanda
  Klasi Premium - Opel Vectra, Chevrolet Epica
  Klasi Sportiv - Astra Coupe, Opel Tigra, Corsa GTC
  Klasi Minivan - Opel Zafira
  Klasi SUV 4x4 - Chevrolet Captiva, Opel Antara
  + Modele te reja qe shtohen cdo jave...

  QERATE TONA FILLOJNE NGA - 19 EURO / DITA!!

  NOSHI Rent A Car, Pse Te Paguani Me Shume?!?


  Per rezervime apo informacion na kontaktoni tek:

  +355.4.2.400.300
  +355.69.20.37.824
  reservations@noshi.al
  http://www.noshi.al
  FB: NOSHI Rent A Car

  Pershendetje Noshi
  ju jeni kompania ma e mire ne Shqiperi qe jep makina me qera te qeth dhe te rruan,bravo te qofte
  ne 2014 mora nji makine shevorlet me qera te kompania juaj erdha te Zogu i Zi i plotesuam letrat,kur mora makinen ishte me llampe te kuqe per benzin sa bera 1 km ngela per benzin,kisha nevoj per nji makine se erdha per varrimin e babait mbas tre ditesh makina u prish ju mora ne tel dhe me that sille te Zogu i Zi dhe te japim nji tjeter,makinen qe derzova ishte karburanti ne gjysem mora perseri sheverlet me llampe te kuqe shanci i madh kete rradh nuk shkova ne kame te marr benzin me bidon,kur e derzova perseri sabratori i makines qe po derzoja ishte me larte se gjysma,ju kerkuat 10 mije leke per larjen e makines ju pyeta po makinen qe po e derzoj dy here eshte plot me benzin dhe ju ma jepni pa benzin nuk llogaritet te behet ulja e larjes se makines,dhe ju mu pergjigjet jo pse e ke derzue me benzin eshte puna e jote,bravo ju qofte keni bere shum pare sikur te gjeni budallenj si puna ime,nga nji ero sikur te fitoni ju jeni bere milionjer
  Per kete vit nxora lajmerimin ne njoftime.com dhe merrjep.al kerkova makine me qera me 20 euro dita kam dy makina qe po me presin nji eshte 220 e tjetri eshte 320 merc

 16. #96
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-05-2016
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Makina me Qera ne Shqiperi..

  Pershendetje Noshi
  ju jeni kompania ma e mire ne Shqiperi qe jep makina me qera te qeth dhe te rruan,bravo te qofte
  ne 2014 mora nji makine shevorlet me qera te kompania juaj erdha te Zogu i Zi i plotesuam letrat,kur mora makinen ishte me llampe te kuqe per benzin sa bera 1 km ngela per benzin,kisha nevoj per nji makine se erdha per varrimin e babait mbas tre ditesh makina u prish ju mora ne tel dhe me that sille te Zogu i Zi dhe te japim nji tjeter,makinen qe derzova ishte karburanti ne gjysem mora perseri sheverlet me llampe te kuqe shanci i madh kete rradh nuk shkova ne kame te marr benzin me bidon,kur e derzova perseri sabratori i makines qe po derzoja ishte me larte se gjysma,ju kerkuat 10 mije leke per larjen e makines ju pyeta po makinen qe po e derzoj dy here eshte plot me benzin dhe ju ma jepni pa benzin nuk llogaritet te behet ulja e larjes se makines,dhe ju mu pergjigjet jo pse e ke derzue me benzin eshte puna e jote,bravo ju qofte keni bere shum pare sikur te gjeni budallenj si puna ime,nga nji ero sikur te fitoni ju jeni bere milionjer
  Per kete vit nxora lajmerimin ne njoftime.com dhe merrjep.al kerkova makine me qera me 20 euro dita kam dy makina qe po me presin nji eshte 220 e tjetri eshte 320 merc

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Tema tė Ngjashme

 1. Adem Jashari - Hero i Kosovės
  Nga JONI 1 nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 294
  Postimi i Fundit: 14-12-2016, 07:54
 2. Kėshtu foli Tahir Zemaj
  Nga Nice_Boy nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 01-01-2014, 17:52
 3. Misioni Amerikan Nė Shqipėri (1946)
  Nga DriniM nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 4. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 5. Debat mes anti liberalėve dhe liberalėve
  Nga liridashes nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •