Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 106
 1. #1
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249

  Sofra e Burrelit

  Ktu Jan Te Mirepritur Te Gjith Burrelsat Dhe Shoqnia Jone Kudo Qe Jane,Kalofshi Sa Me Mire.
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 2. #2
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Erlebnisse
  Anėtarėsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,450
  Mirembrema sofra e pershendetje pjesetareve te forumit nga Burreli ne kryesi me hapesin e temes
  La vita č bella...

 3. #3
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Mire se erdhe adashe kalofsh sa me mir
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 4. #4
  DuRrSaKe Maska e Elena__Dr
  Anėtarėsuar
  28-11-2007
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Postime
  252
  Mroma ero kam xhannnnnn T.V.T.T.B
  ♥I love INTER♥

 5. #5
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Mroma yvooo te kam shum xhan tanto tanto shummmmmmmmmm fareeeeeeeeeeee
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 6. #6
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Mirmroma a jeni mir si ja kalut sot a keni bo naj lek folni naj fjal se lat nom lat
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 7. #7
  TOTTI Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,825
  Hajde urime per hapjen e temes!
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 8. #8
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Falemneres vlla mir se erdhe mes nesh .
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 9. #9
  Perjashtuar Maska e morrison
  Anėtarėsuar
  16-01-2007
  Vendndodhja
  Me kembe ne toke!
  Postime
  822
  Doc_ERI pershendetje dhe urime per hapjen e temes po si i prisni miqte kshu ju pa gje
  aha s'dole gje dhe ti LoOoL

 10. #10
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Mir se erdhe mer ja erdh rakia me kafen
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 11. #11
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Mirmroma iher si ja kalut mir ?
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 12. #12
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Pershendetje bureli .
  mirembrema ERI
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 13. #13
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  36
  Postime
  5,314
  Hajde mire se erdha ne Shpin time! Si ju kam, si ja kaloni?

  Pershendetje per te gjithe miqte edhe per te gjithe patriotet!
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 14. #14
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Mir se erdhe patriot kalofsh sa ma mir mes nesh
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 15. #15
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Mir se erdhe sis
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 16. #16
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Ca Bot mir ?
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  66
  Postime
  7,914

  Pėrshėndetje matjanė!

  Erdha tė ju pėrshėndes nga Drenica e largėt pėr tė ju pėrgėzuar pėr sofrėn tuaj bukatore.

  Te ne nė Drenicė ka njė fjalė qė thotė: "Kur tė hash pulėn e dikujt, tėnden lidhe pėr kėbė tė magjes" qė do tė thotė, edhe ju jeni tė mirėseardhur nė odėn tonė drenicake!

  Urime e pacit vetėm gėzime nė kėtė sofėr.

  Miku juaj,
  Adem Gashi, Drenicė ( Danimarkė )
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 18. #18
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Mir se erdhe Ademo kalofsh mir
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 19. #19
  Burrels Forever. Maska e Doc_ERI
  Anėtarėsuar
  22-06-2006
  Vendndodhja
  Londer
  Postime
  249
  Si jeni o popull a jeni mir si ja kalut folni nej fjal se sju thot gjo kush :P
  If My Heart Could Talk,You Would See How Much I Love You.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e landi45
  Anėtarėsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,711
  mire se u gjeta burrelsa e patriote po qenkemi pak ketu ne facebook eshte grupi

  burrelsat me qindra anetare

  uroj tja qoni mire

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pjeter Arbnori
  Nga Brari nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-03-2021, 07:38
 2. Rilindasi Kristo Kirka
  Nga Eni nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-07-2012, 16:33
 3. Vritet adoleshentja, refuzoi trafikimin
  Nga iliria e para nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 10-11-2006, 19:28
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-04-2004, 12:47
 5. Spiunazhi
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-07-2002, 08:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •