Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 102
 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464

  Pamje tė ndryshme nga kuzhina juaj

  Pėrshėndetje anėtarė tė nderuar, mendoj se kjo ėshtė njė temė e cila do tė jetė shumė argėtuese dhe mahnitėse pėr syrin e njeriut, qė nga titulli i temės kuptojmė se pėr ēka bėhet fjalė. Pra ēdokush nga ju ka kuzhinėn nė shtėpin e vet dhe sipas dėshirės sė secilit nga ju nė kėtė temė mund tė sillni ndonjė pamje nga kuzhina juaj.

  Pra le ta filloj me disa shembuj qė tė vazhdojnė anėtarėt e tjerė me pamjet e tyre..  Sui generis

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Sui generis

 3. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Sui generis

 4. #4
  ish- Ballisti_Tetove Maska e Cimo
  Anėtarėsuar
  11-12-2004
  Postime
  2,443
  Teme relaksuese RapSoul, pergezime. Na sjell me shume foto.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Alpha_Virginis
  Anėtarėsuar
  09-07-2008
  Vendndodhja
  Freie Hansestadt Hamburg
  Postime
  157
  Emri: 1.jpg

Shikime: 9045

Madhėsia: 35.4 KB

  Ja nje nga une.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Anėtarėsuar
  01-12-2008
  Postime
  146

  pershendetje

  kush do te me mesoje dhe mua si te vendos disa pamje te disa kuzhinave qe kam punuar me Archicad

 7. #7
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Citim Postuar mė parė nga ardita04 Lexo Postimin
  kush do te me mesoje dhe mua si te vendos disa pamje te disa kuzhinave qe kam punuar me Archicad
  Ja tek kjo tema mė posht e ke sqarimi tė pėrpikt nė lidhje me postimin e fotografive nė forum.

  Tema ėshtė kjo mė posht!

  http://forumishqiptar.com/showthread.php?t=86079
  Sui generis

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Anėtarėsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  nje pamje sa per prove
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Anėtarėsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  pamje nga kuzhina ime
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 10. #10
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657
  nice keto kitchens , po kush eshte e kujt ? Apo jane prone te googles ?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Anėtarėsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  pamje te ndryshme
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,400
  foto e trete, nga vogelsia dhe dritarja, duket si kuzhine NYC-u.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Anėtarėsuar
  01-12-2008
  Postime
  146
  pamje te ndryshme
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 14. #14
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  933

  Ja dhe kuzhina

  Eshte e njejta por tek shpija vjeter kishim vetem aneks,ndersa tek shqtepia re ngaqe jane zhdukur kuzhinat (ku nusja donte absolutisht guzhinen e madhe)mu desh edhe me ble trilokalit ne krah dhomen martesore me ballkonin .Kuzhines i ndrova vetempianin tek shpija tjeter.
  Tavolina eshte e shtruar skam tjeter foto.
  Ju pershendes
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 15. #15
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657
  nice Altin
  po ke keni ftu aty qe po prisni me tavolinen gati ?

  do sjell dhe une my kitchen , po tani jam ca bixi e kam rremuj nga gatimet e shumta
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Anėtarėsuar
  01-12-2008
  Postime
  146

  pamje te kuzhines time

  Altin nuk ke nje pamje ballore te guzhines

 17. #17
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  933

  Familjen e nunitNunin

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  nice Altin
  po ke keni ftu aty qe po prisni me tavolinen gati ?

  do sjell dhe une my kitchen , po tani jam ca bixi e kam rremuj nga gatimet e shumta
  Me 11 kisha ditlindjen e vajzes e ftova familjen e nunit te vajzes,te cilet na kan qene prane ne momente te mira dhe te veshtira ,gjithmone.
  Ardita do e bej nji pamje ballore e do e postoj me von.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga altint71 : 18-01-2009 mė 16:56

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Anėtarėsuar
  01-12-2008
  Postime
  146

  pamje te kuzhines time

  per Pink guzhinat e mesiperme me perjashtim te te pares jane dhe te punuara per kliente te ndryshem me perafersi por nuk i kam fotot e tyre keto i kisha te ruajtura ne kompj sigurisht qe jane prone e Google me posht do te postoj nje qe e kam realizuar keto dite jo prone e Googlit por e imja

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e ardita04
  Anėtarėsuar
  01-12-2008
  Postime
  146

  pamje te kuzhines time

  pamje te kuzhines time
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 20. #20
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,657
  Citim Postuar mė parė nga ardita04 Lexo Postimin
  per Pink guzhinat e mesiperme me perjashtim te te pares jane dhe te punuara per kliente te ndryshem me perafersi por nuk i kam fotot e tyre keto i kisha te ruajtura ne kompj sigurisht qe jane prone e Google me posht do te postoj nje qe e kam realizuar keto dite jo prone e Googlit por e imja
  Thx per infon . Une nuk jam interior designer , por marr vesht pak fare. Kam idera shume . Do sjell foto te kuzhines time me vone , kur te kem kohe. Vetem mos me "vidhni" stilin tim
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1013
  Postimi i Fundit: 30-06-2011, 13:05
 2. Bibla Kur'ani Dhe Shkenca
  Nga Florim07 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 21:26
 3. Kontributi i shkenctarėve islam nė shkencė
  Nga Bleti002 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 22:29
 4. Tė dhėnat fosile hedhin poshtė evolucionin
  Nga monarku nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-11-2006, 10:34
 5. Debat mes anti liberalėve dhe liberalėve
  Nga liridashes nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 19:26

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •