Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime

  Smile Gjeli detit me patate

  Sot, dmth dje me sakte, ishte Thanksgiving tek ne ne USA. Feste e vecante per gjithe Amerikanet. Si djale i mbare qe jam gatova dhe une gjelin me patate dhe geshtenja brenda . Proudly I present to you these pics

  P.S. Nese e doni receten me shkruani ne pv
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

 2. #2
  pirg hologramesh Maska e Inteligjentja
  Anėtarėsuar
  08-10-2005
  Vendndodhja
  Ne kontinentin e Kurrkundit
  Postime
  863
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  lol dhe dy birra te vendosura taktikisht ne mes te tavolines. Duket qe tryeza eshte shtruar nga nje mashkull. Ushqimi duket shume i shijshem (mgjth une as gjelin as patatet si ha) Urime guzhinjerit.
  Homo sum; humani nil a me alienum puto.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-09-2008
  Postime
  93
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  i shkreti gjel ne cfare halli paska arritur
  nga aspekti te qan , mbase nga shija mund te jete me e mire se ctregon
  te befte mire, po na fton edhe ne , vetem paralajmerona qe te bejme nje rezervim ne spital perpara....
  Gallate je
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga kikimiki : 17-12-2008 mė 04:15

 4. #4
  Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Postime
  2,308
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Shume mire qe festoni Thanksgiving, keshtu dhe falenderoni dhe baballaret tuaj pilgrime Franceze, Spanjolle, Angleze,...qe pushtuan Amerikin dhe Indianet qe iu dhane te hane pilgrimeve tuaj. Ja, keshtu iu duam shqipo!!

  P.S. Une ha vetem patatet tek gjeli i detit Mishi i birds s'me pelqen.
  Kam vetem nje limit: qiellin!

 5. #5
  kuku Maska e brooklyn2007
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Postime
  3,528
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
  Shume mire qe festoni Thanksgiving, keshtu dhe falenderoni dhe baballaret tuaj pilgrime Franceze, Spanjolle, Angleze,...qe pushtuan Amerikin dhe Indianet qe iu dhane te hane pilgrimeve tuaj. Ja, keshtu iu duam shqipo!!

  P.S. Une ha vetem patatet tek gjeli i detit Mishi i birds s'me pelqen.
  Une e bera per inertsi te festes se s'me rreh shume per Thanksgiving . Ah sa te mira ishin bere patatet, vetem te ishe ti provoje
  ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh (Alfabeti Shqip, 36 gėrma)

Tema tė Ngjashme

 1. Sallata juaj e preferuar? Receta e saj
  Nga Resto nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 14:19
 2. Supat
  Nga Fiori nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-11-2010, 15:28
 3. Receta te lehta & te shpejta
  Nga Leila nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 08-08-2008, 17:57
 4. Musaka me patate
  Nga Fiori nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-09-2007, 16:14
 5. Gjyveē me patate
  Nga Fiori nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2002, 10:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •