Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 21

Tema: Bretkosat.

 1. #1
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Bretkosat.

  Sa here do te shkoje ne shqiperi gjeja e pare qe me vete mendja jane bretkosat(zhabat) Do te doja te dija a ka ndonje veti kuruese mishi i tyre , sa per shijen nuk gjen me te mira.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  95
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  ca na i kujton ti ne re ku ti gjejm tani ne se i kisha aruar
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 3. #3
  ILIR NĖ GEN Maska e flory80
  Anėtarėsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buzė Vjosės Kaltėroshe
  Postime
  1,531
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Dje kam ngrėnė Kofshė Bretkose dhe jam kėnaqur se kisha kohė pa ngrėnė.
  Apo sishin tė mėdhaja. Edhe kofshės sė pulės ja mernin.
  EH I ZIU NJERI, GĖLLTIT DIKU NJE LUGĖ ĒORBĖ TĖ PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PĖR GJITHĖ JETĖN!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Per ti gatu i qaj ...por per ti honger bahhhhhh sbohet llaf , dhe as nuk me shkon ne menje ti haj ndonjihere

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  NDE GJOL TE PORADECIT KA PLOT bretkoca.....

  me phill corape grash ne kallam kapen...

  pastaj priten shalkat, hiqet lekura bohen me mielll, skuqen ne tigan....

  dhe ohoho.....

  me raki, uzo, ose votka....

  buon apetite!!!!
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 6. #6
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Anėtarėsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Kujdes mos ju qelloje ndonje bretkose helmuese, se ju gje belaja.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Me duket se po bohet llaf per bretkocat,

  jo per zhabat e majme
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #8
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga prenceedi Lexo Postimin
  Sa here do te shkoje ne shqiperi gjeja e pare qe me vete mendja jane bretkosat(zhabat) Do te doja te dija a ka ndonje veti kuruese mishi i tyre , sa per shijen nuk gjen me te mira.
  me bone syte ??

  jane me gjithe koke kto bretkosat?

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  me bone syte ??

  jane me gjithe koke kto bretkosat?
  paskan kon bretkocor,

  athere

  lol
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #10
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  paskan kon bretkocor,

  athere

  lol
  perher te funit kam honger ne Prage.

  lire..1€ i kofshe.ne gjermani jane te ndalume me u shit.

  ps.kemi dhon jeten per dy kofsha.ēa osht 1€???

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Une vdes per kofshat e bretkoses.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  perher te funit kam honger ne Prage.

  lire..1€ i kofshe.ne gjermani jane te ndalume me u shit.

  ps.kemi dhon jeten per dy kofsha.ēa osht 1€???
  e di mo plak e di,

  kot skane pas thone:

  kofshe moj te qofshim fale,

  se per bretkoca kemi dale....lol  ec mia ec,.....

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Flora82
  Anėtarėsuar
  17-04-2006
  Vendndodhja
  afer detit
  Postime
  900
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ju qe i preferoni bretkosat , duhet ti provoni edhe mit me siguri kane te njetin shije hahahaaaaa,,,

 14. #14
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  Si kam provuar ndonjeher , vetem ideja qe jane kemb pretkoce , uahhhhhh
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 15. #15
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  kam ngrene 1 here vetem kembe bretkosash

  po e forte nje dite po benim muhabet ushqimesh-mishi ne pune, dhe i did mention kam ngrene bretkosa njehere- uee si me pane sikur isha ndonje aliene. Sme besonin per qamet qe jane very yammi... mmmmm. LoL  si per te zbutur mishin e bretkosave, i thashe po trute e qingjit apaappa si jane yammi- aty u iku truri. loooool

 16. #16
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Me duket se po bohet llaf per bretkocat,

  jo per zhabat e majme
  Mos e ka llafin per thithlopa .
  lool
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Po bo.le dashi kush ka provuar nga ju ketu? Me kane thene se me dy te tilla, robi mund te pij gjer ne nje kazan raki.

  Pinko, neser shko dhe thuaj dhe per ato te dashit ketyre miqeve te tu. Mahniti... fare mi goce! lol
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Si kam provuar ndonjeher , vetem ideja qe jane kemb pretkoce , uahhhhhh
  Jane shume te shijshme Iza. Provoji se do te pelqejne.

 19. #19
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  Po bo.le dashi kush ka provuar nga ju ketu? Me kane thene se me dy te tilla, robi mund te pij gjer ne nje kazan raki.

  Pinko, neser shko dhe thuaj dhe per ato te dashit ketyre miqeve te tu. Mahniti... fare mi goce! lol
  Jo po tope papagalli
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Jo po tope papagalli
  E kam seriozisht plako. Thone se jane me gjithe mend te shijshme, dhe preferohen shume nga pijetaret.Para ca kohesh me treguan nje histori ca shoke, qe e shoqeronin nga hera rakin me to. Ju kishte ardh nje mik i tyre nga jashte shtetit dhe po e llafosnin se sa te mira ishin topet e dashit, me ndonje teke para. Ky tipi fillovi disi ti ngacmonte keta shoket e mi. Ca i bene keta, e cojne kete botin te ky lokali qe shquhesh per gatimin e atyre dhe i thane te zotit lokalit, qe te bente nje racion to.pesh, po ti priste thela-thela ne menyre horizontale. Keshtu beri ai dhe i serviri shpejt e shpejt ne tavoline. Pasi miku ne fjale kollofiti prerjen e fundit te njeres nga to.pet, gjithe cunat u shuken ne toke nga te qeshurit. ,'' Na ngacmo prape tani po deshe''- i thane ne fund. hehe
  Without deviation from the norm, progress is not possible

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pyetje pėr Besimtarėt Shqiptarė tė Krishterė dhe Islam
  Nga dodoni nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 116
  Postimi i Fundit: 06-07-2003, 20:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •