Close
Faqja 0 prej 15 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 289
 1. #1
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531

  Ju lumshin kmbt! Mir se erdht n Prmet!

  Po mar inisiativn pr t hapur kt tem pr t gjith Prmetart kudo ku jan n Qytetin e vogl dhe t bukur buz Vjoss, t shprndar n gjith Shqiprin por dhe gjith dallandyshet e larguara npr bot!
  Pranvera do t vij srish dhe ne to t shtegtojm prsri n folen ton t bukur ans Vjoss kaltroshe
  Kjo tem gjithashtu sht e hapur dhe pr t gjith miqt dhe dashamirsit e Prmetit dhe Prmetarve
  Mir se erdht!
  Buk krip e zemr!
  Raki rrushi n tamzan dhe ver t vjetr n qilar!
  Bujrum!!!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 2. #2
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Arom Prmetare!


  Ndryshuar pr her t fundit nga flory80 : 11-11-2008 m 01:06
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 3. #3
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Freskia e Vjoss ju fton n Shtpi!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2008
  Postime
  1,280
  O Flori,

  Na sill me shume foto nga Permeti dhe rrethinat e tij..!

  Dhe,...mirseerdhe...mirese ju gjetem..!

  Shnet !

 5. #5
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Citim Postuar m par nga Guri i Kuq Lexo Postimin
  O Flori,

  Na sill me shume foto nga Permeti dhe rrethinat e tij..!

  Dhe,...mirseerdhe...mirese ju gjetem..!

  Shnet !
  Mir se erdhe Guri i Kuq, ulu dhe dridhe nj duhan sipas zakonit
  Ja t ta kthej edhe nj got nga kjo e flamosura un se e kam merak pr vete.
  sht e mir e kam zjer dy her
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 6. #6
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Do mundohem t sjell ato pak fotografi q kam!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 7. #7

  Prshndetje Prmeti

  Mir se ju gjeta, o prmetar!
  Do e nisim me dopio a me teke?( por jo nga ato t ziera dy her)
  Shndet!
  Si thoni t'ia marrim nj prmetare. Po un e kam qejf at "As aman, o moj lule"
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 8. #8
  as aman o moj lule ste kam pare moj as sot as djeee, ste kam pare moj as sot as dje dil pak moj ne penxhere !!! dil pak moj ne penxhereeeee te te shof moj se cila je !!! te te shof moj se cila jee e vogel a e madheeeeee !!! kjo per ademin !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 9. #9
  Citim Postuar m par nga SaS Lexo Postimin
  as aman o moj lule ste kam pare moj as sot as djeee, ste kam pare moj as sot as dje dil pak moj ne penxhere !!! dil pak moj ne penxhereeeee te te shof moj se cila je !!! te te shof moj se cila jee e vogel a e madheeeeee !!! kjo per ademin !!!
  Shum t faleminderit SaS. Dhe me beso derisa lexoja vargjet e ksaj knge m vinte johona e zrit t sazeve t prmetit. Prmeti ka gjith t mirat: natyren, lulet dhe mbi t gjitha kngn. E ku ka si kngt prmetare!

  Edhe nj her ju faleminderit
  Adem Gashi, Danimark
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 10. #10
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Citim Postuar m par nga ademgashi_dk Lexo Postimin
  Mir se ju gjeta, o prmetar!
  Do e nisim me dopio a me teke?( por jo nga ato t ziera dy her)
  Adem mir se erdhe, t lumshin kmbt!
  Sheshohu nj her aty pran oxhakut!
  Plak, Tamzanin moj se na kan ardhur miq!
  Hajde Gzuar edhe mir se na erdhe!
  Gzohem q jeni mir dhe pr t mira u ardhim edhe juve!
  T t rrojn baba e nna, vllezr e motra edhe gjith ke pr zmr
  Hajt Gzuar!

  Sas merrja kngs t nderojm mikun!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  37
  Postime
  4,061
  Pershendetje Permeti (:

  ta gezoni Sofren


  bafshit qef te gjithe (:
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 12. #12
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Rrofsh baba!
  Ulu pie dhe ti nj got se e di un, ta heq ulluku ty!
  Hajde Gzuar!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 13. #13
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 14. #14
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Po mar inisiativn pr t hapur kt tem pr t gjith Prmetart kudo ku jan n Qytetin e vogl dhe t bukur buz Vjoss, t shprndar n gjith Shqiprin por dhe gjith dallandyshet e larguara npr bot!
  Pranvera do t vij srish dhe ne to t shtegtojm prsri n folen ton t bukur ans Vjoss kaltroshe
  Kjo tem gjithashtu sht e hapur dhe pr t gjith miqt dhe dashamirsit e Prmetit dhe Prmetarve
  Mir se erdht!
  Buk krip e zemr!
  Raki rrushi n tamzan dhe ver t vjetr n qilar!
  Bujrum!!!
  Mir se t kam gjetur o i zoti i shtpis,
  H mo flory, sa u gzova q erdha n kt sofr, m ngriu gazi n buz...
  do thuash pse...obobobo... dhe ke t drejt
  M zuri belaja me plakn o Flory.. ku e kisha fjaln... po ... i them plaksi sime: pa eja mi plak se kam gjetur nj sofr t mir q t presin mir ... e kshtu fjal pas fjale, pr sherr e sheh plaka kt q ke shkruar ti:"EH I ZIU NJERI, GELLTIT DIKU NJE LUGE CORBE TE PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PER GJITHE JETEN!"... obobobobo ku hyri e ku doli plaka.
  H, tha plaka,c'sht kjo ma shpjego. Thash: mi plak shte e natyrshme q duhet pasur kujdes se ku po ha corb, se helebte qllon e prishur dhe .....Ku hyri e ko doli mo Flory vllai: jo e di un ku vret kjo, po a s'jam un q ta kam mbushur shtpin me kalamaj, jo..... ufufufu, se m'u b koka dhall o flory.
  As na e mbush nga nj dopio se m cau koka... obobo, obobo c'heqim ne t mjert mor aman.
  Flory aman i thua SaS t na marr nj t prmallshme, po un e kam qejf at "Sec na ra kjo dbora", se na dogji malli. Eh c'heq i ziu njeri!
  Jepi Sas-o!
  Gzuar!
  Ndryshuar pr her t fundit nga projekti21_dk : 12-11-2008 m 18:45
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 15. #15
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Citim Postuar m par nga ademgashi_dk Lexo Postimin
  As na e mbush nga nj dopio se m cau koka...!
  Zille ore gotn se prandaj e kam rakin un!
  Hajde t paa!
  Gzuar!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  37
  Postime
  4,061
  Citim Postuar m par nga flory80 Lexo Postimin
  Rrofsh baba!
  Ulu pie dhe ti nj got se e di un, ta heq ulluku ty!
  Hajde Gzuar!

  ja nje dolli per ty
  gezuar me funde
  gjak e dhjam na u baft
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 17. #17
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Rrof!
  Shndet e t mira pa e ti!
  Apapapapapaaaaaaaa sht e fort malulja!
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 18. #18
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 19. #19
  ILIR N GEN Maska e flory80
  Antarsuar
  03-12-2006
  Vendndodhja
  Buz Vjoss Kaltroshe
  Postime
  1,531
  Ushtari i Panjohur!

  EH I ZIU NJERI, GLLTIT DIKU NJE LUG ORB T PRISHUR, EDHE VJELL PASTAJ PR GJITH JETN!

 20. #20
  EPIROT Maska e EDLIN
  Antarsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bhen qinglat
  Postime
  1,527
  Urime Flori per sofren, e pai gjithmone plote e zemren e bardhe...

  Po shih se ke nje dokumentar per Permetin andej nga topi i enell-ve
  Epiri sht dhe do t mbetet gjithmon shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

Faqja 0 prej 15 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Forca e jets n kmbt e voglushes 10 vjeare
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 12:44
 2. Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-05-2006, 18:09
 3. Kenaqesia? Eshte nje fakt vetmitar
  Nga Xhuxhumaku n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-07-2005, 19:26
 4. Kembet - pesediteshit
  Nga qyfyri n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-07-2002, 12:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •