Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 58 prej 58
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-11-2009
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  dorontina me pelqejn thenjet e tua

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Djali para ni viti me nerva,paska qen ,sigurisht tani eshte me mir!!!

 3. #43
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Negative!

  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Dorontine, perballe pjeshkes jan gjunjezu burra me te forte se ky qe ka hap temen, edhe un bashke me te.

  Ska nervozllik kur je perballe asaj gjose, leje kte muhabet, seksi eshte ilac kundra stresit.

  Sexi eshte nje tje histori qe lidhet ngusht me gjendjen shpirterore,emocionale dhe ate sensitive!

  Nese nuk je i qet,i lirshem dhe je i stresuar,nuk je gati as per te ber kaken.

  Cdo muskul lidhet ngusht me te qenurit happy,ata kan nevoje te jen te lirshem dhe te prodhojn sekrecionet funksional te tyre!

  Stresi eshte faktori kryesor i cili con njeriun drejte nje semundje-je apo nje tjetre,ne kete raste ka te bej me gjendjen emocionale negative te sipershkruajtesit!

  Une do te sygjeroja te clirosh cdo qeliz qe ke brenda vetes duke u marr me ushtrime fizike,vrapim,shetitje dhe not.

  Noti eshte shume relaxues per arterjet,te ben me aktiv dhe me te arsyetueshem.

  Perpiqu te degjosh sa me shume muzik dhe evito rutinat qe te bejn te nervozohesh.

  Mundohu te bisedosh me njerez te dashur,te humorit dhe te bisedave shoqerore.

  E mira e te mirave eshte,njihu me nje shoqe dhe shoqerohu me t`e pjesen me te madhe derrmuese te dites!

  Do shofesh qe cdo gje do shkoj me se miri per shendetin tend.

  Good Luck!
  Feel the pump √

 4. #44
  E Humbur Maska e elsaa
  Anėtarėsuar
  20-02-2008
  Vendndodhja
  Back Too Homme
  Postime
  2,701
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Dorontine, perballe pjeshkes jan gjunjezu burra me te forte se ky qe ka hap temen, edhe un bashke me te.

  Ska nervozllik kur je perballe asaj gjose, leje kte muhabet, seksi eshte ilac kundra stresit.
  Apollyon ja ku te zura me fjalet e tua ....
  Ca the ti shpar per firmen time tek teme tjeter ?????? lol

  Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat

 5. #45
  i ktyne herit Maska e Dardhan
  Anėtarėsuar
  29-10-2009
  Vendndodhja
  n'Toke t'Zotit (Dardhanii)
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Shko vizitohu per Tiroide, kur njerezit kane tiroide behen shume nervoz.
  Si quhet kjo Tiroide ne gjuhen e popullit ?

  Krenik ?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Dardhan : 02-12-2009 mė 17:46
  Either win or die. I hope for nothing. I fear nothing. Fate has brought me here.

 6. #46

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  S'kane gjithnje lidhje tiroidet me nervozitetin..
  GeoF ka shkrujt mire..
  Megjithate s'besoj se do kesh ndonje rezultat me te thene (jo per gje por vuaj vete nga kjo gjendje )

 7. #47
  i ktyne herit Maska e Dardhan
  Anėtarėsuar
  29-10-2009
  Vendndodhja
  n'Toke t'Zotit (Dardhanii)
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o shqiptar, a po folni per krenik a ēka dreqin jan kta tiroid?
  Either win or die. I hope for nothing. I fear nothing. Fate has brought me here.

 8. #48

  Anėtarėsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,799
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nuk o Doruntina ketu jo

 9. #49
  Walk a little slower... Maska e ♥ Ela ♥
  Anėtarėsuar
  11-07-2009
  Postime
  374
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ka mundesi te jete dhe diabetik...

  (ose PMS) :P

 10. #50
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  23
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Se pari une nuk jam psikolog, ama vet e kam perjetu nervozen !!

  Nervoza ne moshen tende eshte diqka e zakonshme qe mund ti ndodh cilitdo person te asaj moshe, por per ta mposhtur kete duhet shume vullnet dhe shume durim, sepse nese nje njeri e ka si zakon nervozen eshte veshtire per ta larguar ate, ama GJITHMONE KA NJE RRUGEDALJE, une do te te tregoj se si mund te mposhtet nervoza :

  Por per kete duhet te plotesohen tri kushte:

  Besimi ne vetvehte dhe ne Zot,
  Vullneti i forte dhe
  Durimi !!

  Si te ngritesh nga gjumi, thuaj vetmevete "Do ta largoj nervozen, sepse dua ta largoj ate",

  Para se te biesh ne gjume perseri thuaj vet me vete "Do ta largoj nervozen sepse dua ta largoj ate",

  Nese ndegjon nje fjale qe ty te ben nervoz zakonisht, shtrengoi grushtet dhe kujtohu se besimi yt i forte ndaj Zotit do te bej qdo gje,

  Nese perseritet ajo fjale qe te ben nervoz, apo ndoshta ndryshon ne ndonje fjale tjeter, perseri permbaju keshtu,

  Nese ti tri here radhazi e ben kete, heren e katert do te shohesh se diqka do te ndodh ne favor tendin,

  Gjithmone ji i qete !!

  Nese i ploteson keto qe ti thash me lart, do te shohesh se do te ndryshosh shume, se kete edhe une vet e kam praktikuar, keshtu qe tani jam mese i lumtur dhe i qete !!

  Te deshiroj sherim sa me te shpejte nga nervoza !!

  Zogu !!
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e unikali
  Anėtarėsuar
  06-03-2009
  Postime
  227
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une kam nje problem me te nderlikuar, sepse nuk mund ta mbaj nervozizmin.
  Pasi nervozohem dhe mund te bej ndonje budallallek, atehere me bie ndermend qe nuk duhej te isha nervozuar.
  Po nuk pate nje te kaluar te besueshme, nuk mund te kesh nje te ardhme te sigurte.

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e diita
  Anėtarėsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dardhan Lexo Postimin
  o shqiptar, a po folni per krenik a ēka dreqin jan kta tiroid?
  Jo, nuk jan krenikt!
  Heimat ist Heimat!

 13. #53
  Jeta esht e bukur zbuloje Maska e eriola17
  Anėtarėsuar
  25-07-2008
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  njeh deri ne 10

  nervoza esht nje shprehje tek te gjith njerzit por duhet per ti marr gjerat em shtruar dhe em qtete sa her q enervozohni merrni frym fell mbylleni syt njeh deri en dhjet per nej momet harro fjalen qe te beri nervoz ose veprimin nervoza kerkon ose muzike per qetsim ose ajre et paster per freskime. mbi te gjitha mos ia vini veshin gjdo gjeje sepse nuk kemi per te jetuar gjith jeten e shkurter esht kjo jet ruani veten .

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Kur te jesh e nervozuar,mendja eshte e turbulluar.
  bej durim sa te kthjellohesh pastaj kthehesh e pendohesh...shum e vertet a.!

 15. #55
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  hormonet jane per nje 19vjecare. Ndryshojne ato te shkreta, duro dhe pak sa te behesh tamam burrrre me shume rr. Lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 16. #56
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  23
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Hmm... !!

  Ke gjetur ende diqka ?!?!
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 17. #57
  Larguar..
  Anėtarėsuar
  31-08-2009
  Postime
  4,614
  Faleminderit
  1
  15 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Shko vizitohu per Tiroide, kur njerezit kane tiroide behen shume nervoz.

  Ky ketu ka shume te drejte e mira eshte te vizitohesh per Trioide, keto te bejne nevrik pa kuptuar, mund te besh edhe analiza gjaku, mend ta kesh edhe tensionon te larte.
  E mira eshte te vizitohesh per Trioide, doktori do te te jape ilace, se po nuk e bere kete mund te ndodhe dicka e keqe. Me e mira eshte sa me shpejt te vizitohesh aq me mire. (Trioidet jane te fyti)

  E them se e di cfare eshte kjo
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga gloreta : 09-12-2009 mė 14:51

 18. #58
  humble
  Anėtarėsuar
  24-03-2007
  Vendndodhja
  in M.T's heart
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga maturanti Lexo Postimin
  Tungatjeta, si po kaloni , jam pak i ri ndoshta se besoni per cka do ju them..
  Psikolog,jam pak si i tepert ne nervoze, nje dy me hyp nervoza, po kallem me 1 fjale Shpejt, nervezohem shpejt,a me vjet jam i ri 19 vjecare, sdi cka me ka kap , cka une prej kete kohe me Nervoze, spo kam fmi e gajle te mdhaja, po thjesht jam Single , jam i shoqeruar, nervoza mir keq me hyp, nese kishte pat mundesi me ndihmosh sben keq,
  pres pergjigje nga ju??
  Hi maturanti. Lajm i mir per ty.Ka dal ilaci ne Singapor per ankesen tane. Per ket smundje ktu te akomodojm ne nji llom pa qera. 3 rrotans asht kura. Para ose mas buks ..simas shkalls te 'smunjes'. Rrezultati i knaqshem garantohet.
  Yevgeny Rodionov
  Rroft AMERIKA!

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. me ndihmoni shpejt ju lutem
  Nga MoskoSoft nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 13:49
 2. Klosi: Levizjet e qeverisë, shumë shpejt revoltë popullore
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-10-2005, 14:24
 3. Shpejt do vdes
  Nga kulla nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-09-2004, 13:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •