Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 52
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-01-2009
    Postime
    13

    Dashuria me njeri te gabuar

    Pershendetje!
    Une jam nje vajze 19 vjeqare dhe kam nje breng shume te madhe ne zemer. Kurre nuk jam hapur me askend, dhe sot kam vendosur qe hallin tim ta ndaj me ju! Me shpresen se do te marr ndihmen e nevojshme nga ndonjeri prej jush qe keni njohuri ne lidhje me psikologjine!
    Para tri vjetesh, gjate shkolles se mesme jam dashuruar me njerin nga profesoret e mi! E pata marre email adersen e tij dhe kemi biseduar shume shpesh. Fillimisht bisedonim per gjera te thjeshta, pastaj avash-avash filloi te me pelqente menyra e tij e te shprehurit, se si mendonte, se si sillej ne raport me femrat,... dhe dita dites fillova te ndjeje diqka me teper per te, sa here qe e shihja dridhesha, mezi prisja te vinte ora e tij qe ta shihja te pakten ne klase, me nje fjale u dashurova. Ai e verejti kete shume shpejt, dhe me propozoi te dilja me te qe te bisedonim me gjate, une nuk pranova nga frika se do te me shihte dikush, pastaj kemi biseduar e biseduar gjere e gjate permes msn-se, deri sa ai filloi te me lutej edhe me shume qe te dilja me te, por une perseri kam refuzuar. E dija se ishte dashuri e gabuar, sepse ai eshte i martuar, dhe une nuk mund te krijoj lidhje seroize me te, por s'mundesha te durohesha qe te mos flisja me te, te pakten permes msn-se. Ai me thoshte se eshte normale te dal me te, te puthemi, te perqafohemi, e te prekeshim, pavaresisht se ai eshte i martuar, sepse sipas tij jeta duhej shijuar, dhe njeriun qe e do nuk eshte mekat ta puthesh. Asnjehere nuk kam pranuar te dal me te, pavaresisht faktit se me eshte lutur vazhdimisht, por problemi eshte se me eshte bere fiksim, edhe pse nuk e kam pare qe dy vite (sepse une tani jetoj ne nje qytet tjeter, dhe kam mbaruar gjimnazin), nuk mundem ta largoj nga mendja, dhe gati qdo dite flas me te. Kjo eshte bere edhe shkas qe une me nuk po mundem as te mesoj aq shume nga ky problem, dhe deri me tani asnje djal tjeter s'me ka hy ne sy. Qka te bej, si te veproj, qka me keshilloni ju psikolog?

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Nuk jam psikologe por dy fjale kisha deshire ti thosha si me e madhe ne moshe qe jam.Nuk ja vlen ta kesh mendjen tek ai,se fundja ai kerkonte vetem adventura me ty.E kishte kuptuar qe ti e pelqeje dhe donte te shfrytezonte rastin.I martuar dhe pedofil.Mendoj se ti e ke me shume fiksim se sa e dashuron.Gje normale per moshen tende.
    Mos humb kohe duke menduar per te ,por shiko djem te moshes tende.Mos e kerko lumturine te nje i martuar ,se nuk ke per ta gjetur.
    Nje pyetje kisha.Je ne shkolle,punon apo shtepiake?
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 07-01-2009 mė 13:41

  3. #3
    lepurushe Maska e bebushja
    Anėtarėsuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    N18-1HG
    Postime
    1,886
    Citim Postuar mė parė nga Pellmbesha10 Lexo Postimin
    Pershendetje!
    Une jam nje vajze 19 vjeqare dhe kam nje breng shume te madhe ne zemer. Kurre nuk jam hapur me askend, dhe sot kam vendosur qe hallin tim ta ndaj me ju! Me shpresen se do te marr ndihmen e nevojshme nga ndonjeri prej jush qe keni njohuri ne lidhje me psikologjine!
    Para tri vjetesh, gjate shkolles se mesme jam dashuruar me njerin nga profesoret e mi! E pata marre email adersen e tij dhe kemi biseduar shume shpesh. Fillimisht bisedonim per gjera te thjeshta, pastaj avash-avash filloi te me pelqente menyra e tij e te shprehurit, se si mendonte, se si sillej ne raport me femrat,... dhe dita dites fillova te ndjeje diqka me teper per te, sa here qe e shihja dridhesha, mezi prisja te vinte ora e tij qe ta shihja te pakten ne klase, me nje fjale u dashurova. Ai e verejti kete shume shpejt, dhe me propozoi te dilja me te qe te bisedonim me gjate, une nuk pranova nga frika se do te me shihte dikush, pastaj kemi biseduar e biseduar gjere e gjate permes msn-se, deri sa ai filloi te me lutej edhe me shume qe te dilja me te, por une perseri kam refuzuar. E dija se ishte dashuri e gabuar, sepse ai eshte i martuar, dhe une nuk mund te krijoj lidhje seroize me te, por s'mundesha te durohesha qe te mos flisja me te, te pakten permes msn-se. Ai me thoshte se eshte normale te dal me te, te puthemi, te perqafohemi, e te prekeshim, pavaresisht se ai eshte i martuar, sepse sipas tij jeta duhej shijuar, dhe njeriun qe e do nuk eshte mekat ta puthesh. Asnjehere nuk kam pranuar te dal me te, pavaresisht faktit se me eshte lutur vazhdimisht, por problemi eshte se me eshte bere fiksim, edhe pse nuk e kam pare qe dy vite (sepse une tani jetoj ne nje qytet tjeter, dhe kam mbaruar gjimnazin), nuk mundem ta largoj nga mendja, dhe gati qdo dite flas me te. Kjo eshte bere edhe shkas qe une me nuk po mundem as te mesoj aq shume nga ky problem, dhe deri me tani asnje djal tjeter s'me ka hy ne sy. Qka te bej, si te veproj, qka me keshilloni ju psikolog?
    Nese je rob qe do ta besh real ate "fiksimin tat"mos prit per keshilla jepi drejtim,,,,,,,,,,
    Nese je goce qe di te respektosh veten e te frenosh ato deshira te cmendura qe ke ne koke STOP cdo kontakt me profesorin mi goce ,ska asgje ketu per psikologji por ka te bej thjesht me ty si person qe qenke pak e lehte me kete fiksim qe paske(pa dashur te ofendoj).
    Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

  4. #4
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anėtarėsuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    e thjeshte !!! nderro adres msn-je ose beji block delete nga msn !!! ose nje gje e trete mos u fut ne msn me !!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-06-2003
    Postime
    569
    Arsyeja pse ende flet ai me ty eshte sepse nuk te ka shfrytezu ende (siq po thu ti). Sapo ta beje kete do te harroje adresen tende te mesengjerit.

  6. #6
    SupremacY Maska e IL__SANTO
    Anėtarėsuar
    23-08-2004
    Vendndodhja
    Larg
    Postime
    4,248
    Ti deri tani nuk je hapur me askend.Cne qe more kete vendim MAKABER te hapesh me gjithe Forumin Shqiptar???

    Nejse.......
    Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

  7. #7
    life is a flower Maska e maryp
    Anėtarėsuar
    02-05-2006
    Vendndodhja
    ne univers
    Postime
    3,897
    nese ti do te kishe dale me kete profesor 3 vjet me pare, ne ate rast do te behej fjale per pedofili sepse ti ishe minorene.. mendo vetem kete...per fatin e mire llogjika jote ka ndaluar impulset..tani ti ke 19 vjec dhe sigurisht qe je ne gjendje te vendosesh vete per gjithcka, por mendo vete nje gje; ishe 16 vjece kur ai profesor te kerkonte te dilje me te, pra ishe femije, ne ate moshe ben shume gabime, shpesh here behesh viktime dhe nuk kupton cfare po te ndodh. tani ai profesori jot e di shume mire qe nje 16 vjecare eshte veshtire qe te vendose me mendje te paster, ne ate moshe vendosin impulset jo llogjika.. ai kete e dinte shume mire
    por pamvarsisht nga kjo dhe nga fakti qe ai kishte nje familje, ka vazhduar te ngule kembe per te dale me ty...sikur ti te kishe pranuar te dilje apo te vendosesh tani te dalesh me te, cfare do te ndodhe?????????
    fiksimi eshte gje e keqe...por akoma me keq eshte te besh nje gabim te cilin pastaj do e vuash 10 fish...
    NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

  8. #8
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-01-2009
    Postime
    13
    Citim Postuar mė parė nga dea_07 Lexo Postimin
    Nuk jam psikologe por dy fjale kisha deshire ti thosha si me e madhe ne moshe qe jam.Nuk ja vlen ta kesh mendjen tek ai,se fundja ai kerkonte vetem adventura me ty.E kishte kuptuar qe ti e pelqeje dhe donte te shfrytezonte rastin.I martuar dhe pedofil.Mendoj se ti e ke me shume fiksim se sa e dashuron.Gje normale per moshen tende.
    Mos humb kohe duke menduar per te ,por shiko djem te moshes tende.Mos e kerko lumturine te nje i martuar ,se nuk ke per ta gjetur.
    Nje pyetje kisha.Je ne shkolle,punon apo shtepiake?

    Une jam studente ne fakultetin e arkitektures.

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e cool_shqype
    Anėtarėsuar
    30-05-2007
    Vendndodhja
    jetoj me lemoshat e nanes natyre
    Postime
    1,024
    per mendimin tim eshte tmerresisht e gabueshme te lidhesh me nje njeri te martuar (mendo te anasjellten) dhe e dyta PASKAN MARU DJEMT ATY NE RRETHIN TAND....MUNDOHU TE NJOHESH DISA TE TJERE E RRJEDHMERISHT "PROFESORI" DO TE BAHET HISTORI...
    FAT E ME MEND NE KOKE " (mos e krijo strukturen e mirqenies tane me binare te shtrembte)

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Akoma me mire qe qenke studente.Ke me shume mundesi ta harrosh ata njeri,por kjo varet vetem nga ty.Lejoji te tjeret te hyjne ne jeten tende sikur edhe thjesht si shok ,ke per tu ndjere me mire dhe pse jo do te gjesh mes tyre personin e pershtashem per ty.Harroje ate.Une kam njohur nja dy raste ne gjimnaz qe jane dashuruar me mesuesit e tyre(cuna te rinj beqar)dhe perfundimi pas nje viti martese jane ndare.
    Jo me ai qe eshte i martuar dhe te do vetem per te kaluar kohen.Te gjithe kemi patur fiksime ne ate moshe dhe tani kur i kujtojme na vjen per te qeshur dhe themi ''A te kisha keto mend qe kam tani ,atehere,por ja qe c'do gje eshte me moshe.Ti tani je 19 dhe duhet ti lesh mbrapa keto fiksime.Boll jetove me nje te kaluar qe nuk mund te kete te ardhme.Hapi syte ,boll jetove neper fantazi ''te bukura'' qe ekzistojne vetem ne imagjinaten tende''.Nuk eshte ai realiteti qe ti kerkon.

  11. #11
    Besimtar Musliman
    Anėtarėsuar
    01-01-2009
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    60
    Vepro racionalisht, jo emocionalish dhe mos u bej rob e epsheve te castit, qe pastaj ti vuash pasojat. Jepi fund mos fol me fare kjo eshte zgjidhja e fundit dhe me e mira.

  12. #12
    Ngelem unė! Maska e DI_ANA
    Anėtarėsuar
    30-12-2006
    Vendndodhja
    France.
    Postime
    5,874
    Do mendimin tim?!...Fiksimi te ēon drejt nje gabimi fatal dhe nuk mund te quhet dashuri.Nje aventure mund ta kalosh dhe me dike te pamartuar.Ti je e re dhe ler dike te te dashuroje me pasterti dhe sinqeritet.Respekto veten ne rradhe te pare!Suksese ne mesime.
    "Carpe Diem"

  13. #13
    I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
    Anėtarėsuar
    25-05-2005
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    562
    Lere tani e kuptove pse s'me ke ardhur ne kafe kur te kam ftuar! Pse s'me ke thene sepse kam menduar sikur s'te pelqen seksi mashkull.


    Per mendimin tim, fiksimi eshte teper i keq! Shpetimi! Duhet realisht te konsultohesh me nje psikolog ose me ndonje person qe ka influenc tek ty.

    Si zgjidhje e mundeshme eshte dhe afrimi me ndonje shok grupi, kjo per te te larguar mendimin nga profesori. Arkitektura ka djem te mire, megjithate jo dhe aq te mire sic i ka ndertimi!
    Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

  14. #14
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    Shko me profesorin,pellumbeshe,je nje vajze e rritur tashme...Te pelqen te shkosh me te?Atehere shko!Perse duhet ta ndrydhesh veten...perse duhet te krijosh barriera kundrejt kenaqesise?!Dashuria e paster mund te jete thjesht nje mit...perse duhet ta bejme jeten tone fli te nje ndjenje te cilen nuk e dime nese egziston apo jo?!Perse u ruhemi gabimeve...perse e kemi frike dhimbjen...ne fund te fundit eshte nje ndjenje e cila na ben te ndihemi gjalle..eshte prologu i nje periudhe te mbushur me kenaqesi...jetoje jeten tende pellumbeshe...guxo te gabosh sepse nese nuk e ben do te perfundosh duke mallkuar parimet e tua...

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e Besoja
    Anėtarėsuar
    24-07-2008
    Vendndodhja
    Prrenjas, Shqiperi
    Postime
    3,260
    E para,ky qė shtroni zonjush,nuk ėshtė hall qė tė mundohemi tė tė ndihmojmė por gjithsesi ėshtė mendimi tėnd dhe mė duhet ta respektoj.
    E dyta nuk je dhe aq e vogėl qė tė mos vendosėsh vetė.
    Dashuria zonjushe ėshtė njė cast emocional qė duhet tė dish ta komandosh, ndryshe,dashuria komandon mė tė dobėtit.
    Tė gjithė gabojnė......edhe zemra.
    Me respekt

  16. #16
    Pupu sa interesante si histori...
    Sidoqe te jete robi e mbledh mendjen goce o kshu o ashtu...Jepi drejtim...provoje ihere profesorin mbase te zhgeenjen dhe e harron..

  17. #17
    E dua letėrsinė Maska e Ariene
    Anėtarėsuar
    02-11-2008
    Vendndodhja
    Londer Britania e Madhe
    Postime
    17
    Nuk kam dipllome ne Psikologji por kjo eshte dicka qe mund ta llogjikosh edhe vete. Thirri mendjes!!! Ai esht i martuar mbase ka dhe femije kurr nuk do linte gruan e vet edhe menyra se si te kerkon ty te dalesh me ate edhe te ferkohesh apo te preki ty me dore ai tregon uljen e ketij personi qe duket sikur po e shfrytezon rastin se ti ke ndjenja per ate!!!! Shume mire ke ber se nuk ke dal apo ta puthesh apo ta perqafosh sepse ky person me duket njeri i degjeneruar ta mendoj edhe ai si per femijet e vet si do ndiheshe ai nese vajzes tij do e shfrytezonte nje person qe ka me shum eksperience na jeta?!!! Edhe ti mendo njehere si do ndihej familja jote te mernin vesh se mereshe me nje te martuar? Ai mundet te premotj shum gjera mbase edhe ti ka premtuar por mos gabo sepse ne fund te fundit ai e ka jeten e vet te rregulluar ka familjen, punen, gruan, femijet. Ai mbase mendon keshtu( kjo me do mua ca do humbas une po shkova njeher me kete?). Edhe kujdes nga msn sepse mas nje kompjutri sikush mund te hiqet si personi me i mire edhe interesant, i ndjeshem, i sinqert. Mos i beso njeriut kot ta them me gjith zemer se do digjesh keq!!! Nuk ja vlen te hedhesh posht te gjitha ato qe ke ndertuar deri tani!!! Futju mesimeve shiko jeten tende edhe sa per ate profesorin futja nje delete edhe ke mendjen rehat!!! Ka djem me edukat te ndjeshem te din si te sillen me nje femer sa te duash e vetmja gje eshte se ti ke fut syt ke ky rimadhi edhe nuk shikon per mundesi te tjera. Jeto jeten se esht e shkurter ( jo sa me nje me nje ) mos me keqkupto.

  18. #18
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-01-2009
    Postime
    10

    Smile te lumt

    Citim Postuar mė parė nga Pellmbesha10 Lexo Postimin
    Pershendetje!
    Une jam nje vajze 19 vjeqare dhe kam nje breng shume te madhe ne zemer. Kurre nuk jam hapur me askend, dhe sot kam vendosur qe hallin tim ta ndaj me ju! Me shpresen se do te marr ndihmen e nevojshme nga ndonjeri prej jush qe keni njohuri ne lidhje me psikologjine!
    Para tri vjetesh, gjate shkolles se mesme jam dashuruar me njerin nga profesoret e mi! E pata marre email adersen e tij dhe kemi biseduar shume shpesh. Fillimisht bisedonim per gjera te thjeshta, pastaj avash-avash filloi te me pelqente menyra e tij e te shprehurit, se si mendonte, se si sillej ne raport me femrat,... dhe dita dites fillova te ndjeje diqka me teper per te, sa here qe e shihja dridhesha, mezi prisja te vinte ora e tij qe ta shihja te pakten ne klase, me nje fjale u dashurova. Ai e verejti kete shume shpejt, dhe me propozoi te dilja me te qe te bisedonim me gjate, une nuk pranova nga frika se do te me shihte dikush, pastaj kemi biseduar e biseduar gjere e gjate permes msn-se, deri sa ai filloi te me lutej edhe me shume qe te dilja me te, por une perseri kam refuzuar. E dija se ishte dashuri e gabuar, sepse ai eshte i martuar, dhe une nuk mund te krijoj lidhje seroize me te, por s'mundesha te durohesha qe te mos flisja me te, te pakten permes msn-se. Ai me thoshte se eshte normale te dal me te, te puthemi, te perqafohemi, e te prekeshim, pavaresisht se ai eshte i martuar, sepse sipas tij jeta duhej shijuar, dhe njeriun qe e do nuk eshte mekat ta puthesh. Asnjehere nuk kam pranuar te dal me te, pavaresisht faktit se me eshte lutur vazhdimisht, por problemi eshte se me eshte bere fiksim, edhe pse nuk e kam pare qe dy vite (sepse une tani jetoj ne nje qytet tjeter, dhe kam mbaruar gjimnazin), nuk mundem ta largoj nga mendja, dhe gati qdo dite flas me te. Kjo eshte bere edhe shkas qe une me nuk po mundem as te mesoj aq shume nga ky problem, dhe deri me tani asnje djal tjeter s'me ka hy ne sy. Qka te bej, si te veproj, qka me keshilloni ju psikolog?
    ke vepruar shum mir ashtu duhet te gjitha vjazat te veprojn e mos te behen
    preh e gjdo kujt e sidomos ky rasti yt me profesorin
    qenke e re e une te deshiroj ta gjesh nje djal te mir te cilit keto ndjenja qe i ke per profesorin te ja dhurosh ati djali qe te dashuron e te don me zemer
    e stop gjdo kantakti me profesorin apo ndryshe ta quaj pedofil
    te uroj suksese ne shkoll e nje ashtu edhe ne dashuri me nje djal te ri tung tung

  19. #19
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-01-2009
    Postime
    13
    Citim Postuar mė parė nga Manti Lexo Postimin
    ke vepruar shum mir ashtu duhet te gjitha vjazat te veprojn e mos te behen
    preh e gjdo kujt e sidomos ky rasti yt me profesorin
    qenke e re e une te deshiroj ta gjesh nje djal te mir te cilit keto ndjenja qe i ke per profesorin te ja dhurosh ati djali qe te dashuron e te don me zemer
    e stop gjdo kantakti me profesorin apo ndryshe ta quaj pedofil
    te uroj suksese ne shkoll e nje ashtu edhe ne dashuri me nje djal te ri tung tung

    Faleminderit per fjalet e mira!
    Une jam munduar te veproj mire, por s'ja kam arritur, sepse e mira do te ishte qe une te mos flisja me permes msn-se fare, qe nga momenti kur ai me shprehu "dashurine" e tij. Por se di qka ka qene ajo qe me ka shty aq shume qe te flisja me te, ne momentin qe me vinte deshira per te biseduar, behesha shume keq, nuk arrija te koncentrohesha as ne mesim, dhe dilja e flisja, edhe pse e di qe kam bere gabim. Por, tani kane ndryshauar gjerat, e kam shlyer nga emaili im dhe po ndihem shume rehat. Jam ne kerkim te "princit te endrrave"!
    Mire u lexofashim!

  20. #20
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    26-10-2008
    Vendndodhja
    Republic oF Kosovo
    Postime
    1,162
    Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
    Shko me profesorin,pellumbeshe,je nje vajze e rritur tashme...Te pelqen te shkosh me te?Atehere shko!Perse duhet ta ndrydhesh veten...perse duhet te krijosh barriera kundrejt kenaqesise?!Dashuria e paster mund te jete thjesht nje mit...perse duhet ta bejme jeten tone fli te nje ndjenje te cilen nuk e dime nese egziston apo jo?!Perse u ruhemi gabimeve...perse e kemi frike dhimbjen...ne fund te fundit eshte nje ndjenje e cila na ben te ndihemi gjalle..eshte prologu i nje periudhe te mbushur me kenaqesi...jetoje jeten tende pellumbeshe...guxo te gabosh sepse nese nuk e ben do te perfundosh duke mallkuar parimet e tua...

    ..shum mir e paska then ky shoku tank ....shko moj vajz bej qef me te pasi qe e do...hajt se nuk je as e para as e mramta ....seshte asgje kjo pun , aii sa shoqet e tua kan dashuru profesora , msus, biznismena, inxhiniera ....ihaaa edhe sot jan si esht me mir ...shko ben qef qka po pyt .
    - kur ta perfundojsh me profesorin , tani i k'thehesh moshatarve tu , me nji pervoj me te madhe , besoj se ateher do ta kesh Princin , pas perfudimit me Mbretin.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. SPIRITUALITETI: Kapitulli IV - Dashuria ėshtė virtyti mė i madh
    Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 01-10-2006, 14:57
  2. Koncepti i Dashurisė Kristiane
    Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 14-08-2005, 19:05
  3. Dashuria rilind ēdo ditė
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 10-07-2005, 09:57
  4. Lumi i zjarrtė
    Nga Matrix nė forumin Komuniteti orthodhoks
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 25-02-2005, 08:04
  5. Dashuria Romanca Dhe Shen Valentini
    Nga Klevis2000 nė forumin Nė kėrkim tė romancės
    Pėrgjigje: 20
    Postimi i Fundit: 15-02-2005, 12:20

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •