Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 98
  1. #61
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
    is ok, go on



    po ate e pe qe disa taliban
    theren nje taliban tjeter?


    ose 2 girls one cup?
    eh pash ate qe i heq koken...kete 2 girls in a cup, sma mban ta shikoj me expressions qe kam pare ne disa njerez ne youtube
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  2. #62
    Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
    eh pash ate qe i heq koken...kete 2 girls in a cup, sma mban ta shikoj me expressions qe kam pare ne disa njerez ne youtube
    si 2 girls in a cup?



    2 girls 1 cup

    po 1 girl 1 plate?
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  3. #63
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262
    sorry desha the thoja "and a cup" jo in a cup loll

    tani lere se na felliqe temen me kete
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  4. #64
    Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
    sorry desha the thoja "and a cup" jo in a cup loll
    po ate me nje kal dhe nje burre e ke pare?


    ok, rexhi, po e le
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  5. #65
    nje vajze dhe nje djale njihen ne messenger.djali: ckemi zemervajza:hm kush je?djali: jam nje admiruesi yt sekret..vajza: vertet? boll mos thuaj budalliqe..djali: te dua qe ne heren e pare qe te pashe ne sy..te mendoj cdo dite..je enderra ime qe eshte ber realitet.jemi pare nje her por nuk besoj se ti me mban mend..ke per tme pare sot ne darkevajza:kush dreqin je?djali os u shqeteso..do te kujdesem per ty..vajza del nga linja...ishte e trembur..mbylli dhe dritaret dhe deren me celes ..kontrollovi shtepin qe te ndjeheshe me e sigurt..nuk ishte e sigurt per ate qe lexovi..mendonte se do ishte shaka dhe jo e vertet...ajo ishte shum e frikesuar sa vendosi te flinte me motren e saj te vogel..pastaj ndjevi qe dicka ne dritare po bente zhurem..u afrua afer dritrares dhe nuk ishte asnje..shkovi ne krevat dhe ndjente dicka te lagur...krevati ishte i lagur me gjak..motra e saj kishte vdekur..ishte tmerrsisht e frikesuar..nuk dinte cte bente..vrapovi dhe shkoi te fshiheshe ne dollap..atje ishte vrasesi qe ishte pikerisht per te atje..shikonte perreth dollapit ishte erresir..dhe mbylli syt duke shpresuar qe te ishte thjesht nje makth i keq..kur ne mengjes prinderit vijn ne shtepi dhe hapin dollapin vajza del e vdekur me nje litar ne fyt..pas dy vitesh te motrave Smith..prinderit e tyre ben nje femije..dhoma e motrave behet dhoma e vellait te tyre..djali rritet dhe behet shum simpatik..djali nje dite ishte ne messenger dhe i vjen nje mesazhvajza: ckemi velladjali;: kush je?vajza: jam motra jotedjali:nuk kam asnje moter..jam djale i vetem..vajzae duket shaka? mami dhe babi nuk te paskan treguar? kam vdekur para 15 vjetesh bashk me motren tjeter..jemi vrare ne dhomen tende..motra vogel u vra kur ishim duke fjetur..kurse un ne dollap..djali: bolll me keto budalliqe..nuk kam patur asnje moter dhe po te kisha prinderit e mi do ma kishin then dhe un nuk te besoj..vajza:nuk me beson?? shiko ne dollapin tend kam shkruajtur emrin tim..kam shkruajtur emrin.daten.oren. kur kam vdekur..se nuk me beson vellaēko shkruaj ne google “Smith sisters murdered anonymously...me duhet te iki vellacko..te kam shum xhan por nuk arrij te besoj qe mami dhe babi nuk te paskan treguar per ne..djali:shkon e kontrollon tek dollapi dhe shikon emrin. daten.oren.dhe tha ateher ishte e vertet??...u fut ne google per te kerkuar informacione..ne google thoshte qe kishin ndodhur vrasje te cuditshme ne ate shtepi..ne mengjes djali zbret shkallet dhe ne shtepi ishte shum qetesi..ai pa ne dollap prinderit e tij te vrare..dhe ne te kishin shkruajtur..te kisha then qe nuk po te genjeja vellacko..e doja shum mamin dhe babin..por me kan mbajtur ne sekret..nuk mund ta besoj akoma..tani jam e lire nga kjo bote e ftohet..nuk do te bej keq ty sic i bera prindereve..te duam shum lisa dhe smith..
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  6. #66
    Nje `magjistar` shtypet nga treni te cilin ai donte ta ndalonte me forcen e mendimit.
    Ne Pekin nje magjistari nuk i mjaftoi abrakadabra qe beri per te ndaluar trenin.Ai deshironte te tregonte te emes qe ishte me te vertete magjistar dhe per t`ja vertetuar u shtri ne shinat e trenit te cilin ai ishte i sigurt qe do ta ndalonte me forcen e mendjes se tij.
    Natyrisht qe ai nuk arriti ta beje nje gje te tille dhe e ema pa me syte e saj qe forca e mendimit te tij nuk mjaftoi te ndalonte trenin i cili i mori jeten `magjistarit` kinez
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  7. #67
    Nė qytetin e Tregut Harborough Anglisė,Harry Browns pronar i lokalit te sallonit te flokeve kishte verejtur disa fenomene paranormale ne sallonin e tij.
    Ngjarje qe pengonin edhe ekipin e tij te punes ne ate sallon.






    Harry Browns,kishte vendosur qe te therriste disa hetues te fantzamave per te pare se qdo te ndodhte.Hetuesit e fantazmave kishin bere nje video ku ne video shihet diqka e bardh duke u ngritur ne ajer.

    Video tashme eshte publikuar edhe ne internet, por une kam marr vetem foton kur ajo gjeja e bardh ngritet ne ajer pasi qe video permban edhe disa shkrime ne gjuhe te huaja.

    Harry Browns dhe punonjėsit e tij ishin habitur nga videoja e bere.

    Ata me vone kishin mesuar se ne vendin ku ishte ndertuar lokali me perpara kishte qene nje Shtepi drejtesie dhe se shpirterat e gjykuar ne menyre te padrejte shfaqen aty pasi qe nuk mund te kene nje amshim te qete, dhe se ky eshte shkaku qe ende duan te jetojne me te gjallet.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  8. #68
    Dieli Maska e [HD]
    Anėtarėsuar
    12-11-2011
    Vendndodhja
    Suisse
    Postime
    464
    Tetė muaj mė parė, njė nėnė me katėr fėmijė goditi tė shoqin me sėpatė nė kokė pėr vetėmbrojtje. Por hakmarrja e ish-tė shoqit ka qenė edhe mė e rėndė pasi dje ai i ka ngulur asaj shtatė thika. Qazim Bruka, i mbetur i plagosur rėndė nga goditja me sėpatė nė kokė gushtin e shkuar, ėshtė hakmarrė ndaj ish-tė shoqes, Hyrie Bruka, 31 vjeē. Kjo e fundit jetonte tek shtėpia e tė vėllait bashkė me katėr fėmijėt. Por dje aty ia ka behur Qazimi, i cili e ka goditur shtatė herė me thikė. Njėri sy i ka dalė jashtė funksionit Hyries pėr shkak tė goditjeve. Por edhe vetė Qazimi ka mbetur i plagosur pasi ėshtė goditur me thikė nga Hekuran Bici, vėllai i Hyries dhe ish- kunat i Qazimit.

    Kur e bėri plagosjen nė gusht, Hyria pati deklaruar nė polici se i shoqi i dhunonte sistematikisht atė dhe fėmijėt. Pasi e goditi tė shoqin me sėpatė, Hyria bashkė me katėr fėmijėt shkoi dhe u dorėzua nė polici. Ajo nuk qėndroi shumė nė qeli pėr shkak se krimin e kishte krye pėr vetėmbrojtje. Prokuroria vendosi ta procedojė nė gjendje tė lirė.
    Mos harro ti lutesh Zotit ēdo mbrėmje.

  9. #69
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Nje kanibal qe i kishte henger fetyren nje lypsari, me ka shokuar ajo foto !!!

  10. #70
    Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
    Anėtarėsuar
    22-03-2012
    Postime
    3,360
    ....per mua jane rastet kur degjoi qe dikush vret femijet apo familjaret e vet,

  11. #71
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Ka qene nje vidio qe u publikua ne forum , nje adolishent qe hidhet nga lartesia dhe can koken ne nje cep te shkembit . Akoma merrte fryme me kafken e kokes te ndare ne dysh .
    Per dreq klikova te vidio dhe skena akoma nuk me eshte shuajtur nga memorja
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  12. #72
    CHEERFUL GIRL
    Anėtarėsuar
    14-04-2008
    Postime
    3,536
    Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
    Nje kanibal qe i kishte henger fetyren nje lypsari, me ka shokuar ajo foto !!!

    Nga te gjithe horroret qe degjoj , kanibalizmi me rrenqeth mishin edhe une jam shokuar nga ky lajm.....
    E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

  13. #73
    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    Nga te gjithe horroret qe degjoj , kanibalizmi me rrenqeth mishin edhe une jam shokuar nga ky lajm.....
    u shokove ti shoko, vertet?
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  14. #74
    CHEERFUL GIRL
    Anėtarėsuar
    14-04-2008
    Postime
    3,536
    Poooo Thirsty, nuk eshte per te qeshur....... E kane bere kanibalizmin gje te modes...... si ata dy prezantuesit qe dolen ne televizor duke ngrene mishin e njeri tjetrit....... ku dreqin po shkon njerezimi!!!!!!!!!!
    E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

  15. #75
    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    Poooo Thirsty, nuk eshte per te qeshur....... E kane bere kanibalizmin gje te modes...... si ata dy prezantuesit qe dolen ne televizor duke ngrene mishin e njeri tjetrit....... ku dreqin po shkon njerezimi!!!!!!!!!!
    me jep nje adrese per te pare kete qe the



    qesha sepse perdore ate fjale
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  16. #76
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Citim Postuar mė parė nga thirsty Lexo Postimin
    me jep nje adrese per te pare kete qe the



    qesha sepse perdore ate fjale
    Pse qeshe...te duket qesharake!!

    Arvima ky kanibali paska perdor nje lloj droge,qenke edhe ti si une tani edhe nga njerzit duhet te kesh frige !

  17. #77
    Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
    Pse qeshe...te duket qesharake!!

    Arvima ky kanibali paska perdor nje lloj droge,qenke edhe ti si une tani edhe nga njerzit duhet te kesh frige !
    nete, po me dukesh e shijshme



    kupton ti nete?
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  18. #78
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Pse nuk flet serioz anjeher,te dukem e shijshme une te ta thej koken tykej

  19. #79
    Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
    Pse nuk flet serioz anjeher,te dukem e shijshme une te ta thej koken tykej
    nete, nga njerezit duhet te ruhesh me shume


    flas moj si nuk flas


    shokua eshte fjal e huaj, stingellon mire shqip
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  20. #80
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Aha per shokua e paske pasur fjalen,nuk di si i thone tek ne themi jam shokuar ,do te thote kur sheh tmerr diqka thirsty!

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Feja Islame pervec Kuranit!(Sahihu Buhari)
    Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 03-09-2005, 13:19
  2. Libri rijadus salihin
    Nga useid nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 24-01-2005, 12:51

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •