Close

Rezultati i Sondazhit: Cilat ekipe kalojnë në raundin e dytë?

Votues
121. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • Hollanda

    76 62.81%
  • Italia

    53 43.80%
  • Romania

    23 19.01%
  • Franca

    62 51.24%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 11 prej 24 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 479
  1. #201
    Me ne fund mbas 30 vjetesh filluan te flasin edhe tifozat e Hollandes. Urime per fitoren!

  2. #202
    Alessandro Del Piero Maska e Juventus
    Anëtarësuar
    11-09-2005
    Vendndodhja
    Aty ku Shqiptaret po vuajne.
    Postime
    1,500
    Franc, Itali, Holland, Romani.
    Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

  3. #203
    Evidenca Maska e RaPSouL
    Anëtarësuar
    09-03-2006
    Vendndodhja
    Gjermani
    Postime
    17,464
    Ne baze te dy ndeshjeve te para, qe jane treguar, per mua Hollanda do te befasoj te gjithe kete sezon te europianit, shpresojme ta mbaj kete rritem deri ne fund.
    Sui generis

  4. #204
    AdIdAs Maska e DoLpHiN
    Anëtarësuar
    28-12-2005
    Vendndodhja
    Hono Lulu
    Postime
    1,453
    Uaaaaaaaaa kampionet e boteeeeeeees. Ja ku u vertetua se ka qene thjesht fat qe ka fituar boterorin. Si mori greqia europianin me fat , ashtu e mori edhe Italia boterorin. Lutuni te mos dale pa shenuar fare gol te pakten.
    Do jem shume kurioz te shikoj se si do veje ndeshja Rumani - Itali. Shpresoj te mos haje prap 3 petlla Italia
    `That` is good and `that` is funny...but it costs a lot of money...

  5. #205
    Sarà la 16' occasione che Italia e Olanda si affronteranno in campo. Nelle 15 precedenti occasioni gli Azzurri si sono imposti 8 volte, rimediando poi 5 pareggi e 2 sole sconfitte.
    16 ndeshje ndermjet tyre edhe 8 fitore per Italine 2 fitore per Hollanden edhe 5 barazime. Megjithate ju vazhdoni flisni sepse e keni te drejten sepse fituat por s'keni pse ofendoni tifozat e Italise. Urime te metejshme edhe te shikojme sesi do lozni me ekipet e tjera tani!

  6. #206
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga ShocK Lexo Postimin
    16 ndeshje ndermjet tyre edhe 8 fitore per Italine 2 fitore per Hollanden edhe 5 barazime. Megjithate ju vazhdoni flisni sepse e keni te drejten sepse fituat por s'keni pse ofendoni tifozat e Italise. Urime te metejshme edhe te shikojme sesi do lozni me ekipet e tjera tani!
    ShocK mos u merzit se edhe kta tifozat tjere kane shpirt dihet ajo se kush eshte KAMPION BOTE ne fuqi ende por e ke then shume mire qe kane te drejt te shkruajn se fitoi Hollanda se per ndryshe as qe do hynin ne forum te japen komente
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  7. #207
    ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
    Anëtarësuar
    13-12-2002
    Vendndodhja
    ♥ Camp Nou ♥
    Postime
    2,012
    Shttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt nuk po luani kunder Australis apo kunder Ukraines

    Luajtet me nje ekip qe te jep leksione futbolli. Italia ate botror e fitoi siç fitoi Greqia europianin ne 2004.
    ◄█ Barcelona e MADHE █►

  8. #208
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    26-03-2008
    Postime
    537
    Citim Postuar më parë nga AIRON^BOY Lexo Postimin
    Luajtet me nje ekip qe te jep leksione futbolli. Italia ate botror e fitoi siç fitoi Greqia europianin ne 2004.
    E ke gjetur fiks!!!
    Oh sa do gzoj po e hengren dafllakun nga jevgjit neser kta...do me behet zemra mal,se akoma se kam kaperdire ate boterorin qe e fituan kot.

  9. #209
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anëtarësuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    Citim Postuar më parë nga AIRON^BOY Lexo Postimin
    Shttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt nuk po luani kunder Australis apo kunder Ukraines

    Luajtet me nje ekip qe te jep leksione futbolli. Italia ate botror e fitoi siç fitoi Greqia europianin ne 2004.
    Ne nuk bejm gam gam kot
    Eshte ekip me 4 yje...jo a mendohet ta merrni ndonje?
    Ne 2000 italia nuk u kualifikua me fat...por ishte paaftesia e hollandezeve te tu. Qe ne min 30 me 10 lojtare italia dhe mos harro qe ata hollandezet e tu humben 2 penallti gjat lojes dhe 3 ne goditjet ne 11 m.

    Kshu qe kot flasim per te kaluaren...se brenda e keni.
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  10. #210
    Ultras Maska e KUSi
    Anëtarësuar
    30-11-2006
    Vendndodhja
    Tetovë
    Postime
    3,049
    Citim Postuar më parë nga ShocK Lexo Postimin
    16 ndeshje ndermjet tyre edhe 8 fitore per Italine 2 fitore per Hollanden edhe 5 barazime. Megjithate ju vazhdoni flisni sepse e keni te drejten sepse fituat por s'keni pse ofendoni tifozat e Italise. Urime te metejshme edhe te shikojme sesi do lozni me ekipet e tjera tani!
    Citim Postuar më parë nga KOKASHTA Lexo Postimin
    Ne nuk bejm gam gam kot
    Eshte ekip me 4 yje...jo a mendohet ta merrni ndonje?
    Ne 2000 italia nuk u kualifikua me fat...por ishte paaftesia e hollandezeve te tu. Qe ne min 30 me 10 lojtare italia dhe mos harro qe ata hollandezet e tu humben 2 penallti gjat lojes dhe 3 ne goditjet ne 11 m.

    Kshu qe kot flasim per te kaluaren...se brenda e keni.
    Flasin statistikat me lart KOKASHTA se kush eshte me i miri pastaj pas shume vitesh e fituan njeher Italine dhe kan te drejt te flasin , por KAMPION BOTE ne fuqi jemi ende
    ” UNË JAM MIRË KUR ASHT MIRË SHQYPNIA! ”

  11. #211
    Epo ju rrahem...3-0 per pak 5...Po nuk eshte faji jone qe LLUKA TONI nuk di te beje gol...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  12. #212
    ◄█ Lionel Messi █► Maska e AIRON^BOY
    Anëtarësuar
    13-12-2002
    Vendndodhja
    ♥ Camp Nou ♥
    Postime
    2,012
    Citim Postuar më parë nga KOKASHTA Lexo Postimin
    Ne nuk bejm gam gam kot
    Eshte ekip me 4 yje...jo a mendohet ta merrni ndonje?
    Ne 2000 italia nuk u kualifikua me fat...por ishte paaftesia e hollandezeve te tu. Qe ne min 30 me 10 lojtare italia dhe mos harro qe ata hollandezet e tu humben 2 penallti gjat lojes dhe 3 ne goditjet ne 11 m.

    Kshu qe kot flasim per te kaluaren...se brenda e keni.
    BRENDA E KENI JU.
    Tre dërra ju vune. Shtttttttttttttttttttttttttttttttttt mos fol. Aty s'e ju degjeneruam.

    Ne ate ndeshje mbaj mend : 120 minuta loje dhe Italia nuk beri nje gjuajtje ne porte.

    As me kercet fare per trofet mua o cun, mua mjafton me pelqen stili i lojes qe ben Hollnda.
    Mjaton te luaj mire Hollanda dhe i kenaqur jam. Ndersa plehrat e Italis jane futboll i merzitshem.
    ◄█ Barcelona e MADHE █►

  13. #213
    i/e larguar Maska e Vjosa
    Anëtarësuar
    19-08-2002
    Vendndodhja
    athine
    Postime
    1,376
    Citim Postuar më parë nga AIRON^BOY Lexo Postimin
    Shttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt nuk po luani kunder Australis apo kunder Ukraines

    Luajtet me nje ekip qe te jep leksione futbolli. Italia ate botror e fitoi siç fitoi Greqia europianin ne 2004.
    Shoku im Airon ne vite mbahet mend kush fiton kupat edhe jo kush luan futboll te mire keshtu me mire mos te flasin keto tifozet e Hollandes se i kaloi edhe Franca me trope.Italia eshte e mundur ta kaloj grupin me 100 zorre po ne e kaloi grupin ve kantidaturen per ne finale.Kete gje nuk munden ta bejne ato talentet e Hollandes.

  14. #214
    Po pra po nuk te thote njeri si ke qene po si je vjose...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  15. #215
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anëtarësuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nën hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    O wow sa paska ndryshuar sondazhi ne te mire te Holandes...
    "Idea është Këshilltari më i mirë i Veprës"

  16. #216
    Prit fisniko prit se do ndryshoje akoma...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  17. #217
    Erga omnes Maska e fisniku-student
    Anëtarësuar
    11-10-2006
    Vendndodhja
    Nën hijen e Diellit
    Postime
    4,408
    Po thuuu a???

    Ma more se Italiket nuk e kan ne qejf kete ndryshim Sondazhi...
    "Idea është Këshilltari më i mirë i Veprës"

  18. #218
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anëtarësuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    Citim Postuar më parë nga AIRON^BOY Lexo Postimin
    BRENDA E KENI JU.
    Tre dërra ju vune. Shtttttttttttttttttttttttttttttttttt mos fol. Aty s'e ju degjeneruam.

    Ne ate ndeshje mbaj mend : 120 minuta loje dhe Italia nuk beri nje gjuajtje ne porte.

    As me kercet fare per trofet mua o cun, mua mjafton me pelqen stili i lojes qe ben Hollnda.
    Mjaton te luaj mire Hollanda dhe i kenaqur jam. Ndersa plehrat e Italis jane futboll i merzitshem.
    Ti ben pjese nga ata tifozat qe tani lavderon ekipin pastaj thua qe te ikin te gjithe se sdin me lujt...sic e bere me barcelonen. Je dhe nga ata qe deklaron qe ekipi im do marre kte dhe ate....e pastaj kur ekipi jot merr nje kupe prej druri snihesh me nja 1 jave.

    Ky kompeticion qe organizohet nuk behet per ate dreq kupe...apo ste intereson ty...ka rendesi te luaj bukur dhe mos e marre hollanda...kaq mjafton per ty?

    Se kush eshte hollanda do e shofim me france ( humbje ) dhe me rumanine (Barazim)...shofim e bejm deri athere.

    Italia do ja grise breket 2-3 here neser rumunve!!!
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  19. #219
    Ma®seli Maska e JaCk_DaniELs
    Anëtarësuar
    17-05-2002
    Vendndodhja
    As Vet Se Di
    Postime
    923
    Italia & Hollanda kalojne kete Grupe

    Hollanda ne vendin e pare & Italia ne te dytin.
    E kam të vështirë të gjykoj të tjerët , por të tjerët e kan të vështirë për mos më gjykuar mua.....

  20. #220
    Citim Postuar më parë nga JaCk_DaniELs Lexo Postimin
    Italia & Hollanda kalojne kete Grupe

    Hollanda ne vendin e pare & Italia ne te dytin.
    bravo!

    Franca me barazimin ne ndeshjen e pare e lliu vete muhabetin. Megjithese neser te shofim si do dalin rezultatet...nuk i dihet, mund te kete dhe surpriza!

Faqja 11 prej 24 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Lufta ballkanike dhe Shqipëria
    Nga Albin në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 15-07-2014, 07:05
  2. Projektet greko-serbe për pastrim etnik
    Nga Drini_i_Zi në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 136
    Postimi i Fundit: 03-03-2009, 08:19
  3. Përgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 27-08-2006, 06:46
  4. Goran Bregoviç për herë të parë koncert në Tiranë
    Nga BOKE në forumin Portali i forumit
    Përgjigje: 366
    Postimi i Fundit: 21-04-2006, 10:51
  5. Projekti i zhdukjes së shqiptarëve - Ivo Andriq
    Nga Dita në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 23
    Postimi i Fundit: 26-02-2005, 18:46

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •