Close

Shfaq Grupet

 1. Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   Skyline

   ☆Angie☆

   1. Forumet:
   2. Aktualitete shoqėrore,
   3. Pėrshėndetje dhe urime
  2. Vendndodhja
   Philadelphia

   Albo

   1. Forumet:
   2. Bota Shpirtėrore,
   3. Kulturė demokratike,
   4. Problemet ndėrkombėtare,
   5. Projekti dhe shėrbime,
   6. Shtypi dhe politika,
   7. Ēėshtja kombėtare
  3. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman
  4. arbereshi_niko

   1. Forumet:
   2. Komuniteti orthodhoks
  5. Archon

   1. Forumet:
   2. Komuniteti orthodhoks
  6. Vendndodhja
   Lazarat

   Bel ami

   1. Forumet:
   2. Komuniteti bektashi
  7. Vendndodhja
   new jersey-usa

   benseven11

   1. Forumet:
   2. Informatikė dhe Internet,
   3. Rubrikat,
   4. Shkenca
  8. BOKE

   1. Forumet:
   2. Tema e shtypit tė ditės
  9. brooklyn2007

   1. Forumet:
   2. Problematika shqiptare
  10. Vendndodhja
   UK

   BvizioN

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik
  11. Darius

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik,
   3. Bashkėpatriotėt e mi nė botė,
   4. Filozofi-psikologji-sociologji,
   5. Historia shqiptare,
   6. Ndihmoni njėri-tjetrin,
   7. Nė kėrkim tė romancės,
   8. Pėrshėndetje dhe urime,
   9. Shkenca,
   10. Shkenca dhe jeta
  12. Vendndodhja
   under the microscope

   darwin

   1. Forumet:
   2. Agnosticizėm dhe ateizėm,
   3. Muzika botėrore
  13. Vendndodhja
   Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.

   Dar_di

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman,
   3. Mentori akademik,
   4. Mė Pranė Njėri-Tjetrit
  14. Vendndodhja
   Milano

   Deni_Boy

   1. Forumet:
   2. Humor shqiptar
  15. Vendndodhja
   France.

   DI_ANA

   1. Forumet:
   2. Nė kėrkim tė romancės,
   3. Tema shoqėrore
  16. Vendndodhja
   Madison, WI, U.S

   EdiR

   1. Forumet:
   2. Argėtim & zbavitje,
   3. Mentori akademik,
   4. Rubrikat
  17. Vendndodhja
   USA

   Fiori

   1. Forumet:
   2. Kultura,
   3. Projekti dhe shėrbime
  18. Vendndodhja
   Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !

   Gimi3

   1. Forumet:
   2. Komuniteti musliman
  19. gloreta

   1. Forumet:
   2. Grupmoshat e komunitetit,
   3. Lojra dhe rebuse
  20. Vendndodhja
   Shqipėri

   Ingenuous

   1. Forumet:
   2. Shtypi dhe politika
  21. Vendndodhja
   ne zemren e atij qe ka "zemer"

   Izadora

   1. Forumet:
   2. Kinematografia dhe televizioni
  22. Vendndodhja
   Tiranė

   J@mes

   1. Forumet:
   2. Filozofi-psikologji-sociologji,
   3. Pyetni psikologun,
   4. Tema shoqėrore
  23. kleadoni

   1. Forumet:
   2. Grupmoshat e komunitetit,
   3. Prezantoni veten nė forum
  24. Vendndodhja
   Shqiperi

   Lazo

   1. Forumet:
   2. Shtypi dhe politika
  25. Vendndodhja
   Londer

   lojaxhiu

   1. Forumet:
   2. Lojra nė kompjuter
  26. miki_al2001

   1. Forumet:
   2. Mjeku pėr ju
  27. Vendndodhja
   -|- Atje ku njeriu takohet me Perėndinė

   Peniel

   1. Forumet:
   2. Emigracioni,
   3. Komuniteti protestant
  28. Vendndodhja
   USA

   PINK

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik
  29. Vendndodhja
   Tetovė

   RaPSouL

   1. Forumet:
   2. Sporti nėpėr botė
  30. Vendndodhja
   FusheKosove

   sam1r

   1. Forumet:
   2. Albumi fotografik
  31. shigjeta

   1. Forumet:
   2. Folklori shqiptar,
   3. Kultura,
   4. Ēėshtja kombėtare
  32. Vendndodhja
   Kosovė

   toni77_toni

   1. Forumet:
   2. Komuniteti katolik
  33. Vendndodhja
   Torre della Fame

   Uriel

   1. Forumet:
   2. Historia shqiptare,
   3. Kulturė demokratike,
   4. Problemet ndėrkombėtare,
   5. Shtypi dhe politika,
   6. Toleranca fetare,
   7. Ēėshtja kombėtare
  34. Vendndodhja
   Aconteceu !!! Estava escrito assim...

   [Perla]

   1. Forumet:
   2. Bashkėpatriotėt e mi nė botė,
   3. Bukuri dhe estetikė,
   4. Kuzhina shqiptare dhe e huaj
 1. Administratorėt

  1. Vendndodhja
   Philadelphia

   Albo

  2. Vendndodhja
   USA

   Fiori

 2. Super Moderatorėt

  1. Vendndodhja
   AngMoKio

   angmokio

  2. Darius

  3. Vendndodhja
   Shqipėri

   Ingenuous

  4. Vendndodhja
   Shqiperi

   Lazo

  5. shigjeta

  6. Vendndodhja
   Torre della Fame

   Uriel