Close

Rregullat e Forumi Shqiptar

Rregullat e Forumit

Regjistrimi nė kėtė forum ėshtė falas! Jeni tė lutur qė tė njiheni dhe t'i respektoni ato nė ēdo kohė. Nėse i shikoni rregullat e forumit si tė drejta, mund tė klikoni butonin "Jam Dakord" nė fund tė faqes. Nėse ju dėshironi tė anulloni regjistrimin, klikoni Kėtu qė tė ktheheni tek indeksi i forumit.

Njihuni me misionin e Forumit Shqiptar nė kėtė temė.

Lexoni tė plotė misionin e Forumit Shqiptar nė kėtė temė.

I gjithė ekipi i Forumi Shqiptar do tė pėrpiqet tė krijojė njė atmosferė sa mė tė kėndshme nė forum, duke mos lejuar ofendimet dhe fjalorin e pahijshėm. Por duhet tė jeni nė dijeni se ėshtė e pamundur qė tė shqyrtojmė tė gjitha mesazhet nė kohė reale. Tė gjitha mesazhet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe aspak tė ekipit tonė. Me pak fjalė, ne nuk mbajme pėrgjegjėsi pėr komentet dhe mendimet e shprehura nga anėtarėt e komunitetit.

Duke klikuar mbi butonin "Jam Dakord", ju pranoni tė mos postoni ndonjė mesazh fyes, vulgar, me pėrmbajtje seksuale, raciste, kėrcėnuese, ose nė kundėrshtim me ligjin.

Administratorėt dhe moderatorėt e Forumi Shqiptar kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara qė shkelin rregullat e forumit. Nė tė tilla raste do tė jepet edhe arsyeja pėrkatėse e ndėrmarjes sė kėtij veprimi.