Close
Duke renditur temat 1 deri 22 prej 22 gjithsej

Forumi: Shqipe nga Mali i Zi

Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Popullsia shqiptare nė Mal tė Zi

  Hapur nga Blerim London, 22-02-2003 14:54
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 100,360
  17-05-2011, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,175
  20-10-2013, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 1. cun mula

  Hapur nga Hotjani, 15-05-2008 17:46
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 11,649
  20-11-2012, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. dy shqiptar , tre parti..

  Hapur nga _MALSORI_, 16-05-2012 13:01
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,250
  02-11-2012, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqiptaret ne Ulqin

  Hapur nga Fittox, 01-03-2008 15:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 25,060
  31-03-2012, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si ėshtė sezoni turistik kėtė verė nė Ulqin?

  Hapur nga babadimri, 17-07-2007 04:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,807
  11-07-2011, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Njoftim per opihoin

  Hapur nga bindi, 23-02-2011 17:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,832
  08-03-2011, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. shqiptaret e qytetit te barit ne mal te zi

  Hapur nga mendi1, 09-11-2009 10:17
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,169
  21-08-2010, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si e quajn malazezet Tivarin?

  Hapur nga Lord, 05-12-2009 18:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,457
  13-12-2009, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historia e Tuzit

  Hapur nga GL_Branch, 15-05-2007 22:26
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,753
  16-11-2009, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,908
  26-06-2009, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A ėshtė Ulqini qyteti muze i shqiptarėve?

  Hapur nga babadimri, 24-09-2003 15:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 44,275
  25-06-2009, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Historia e Malėsisė

  Hapur nga Davius, 17-12-2006 08:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 20,547
  22-06-2009, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Zgjedhjet

  Hapur nga Ballshė, 17-03-2009 09:29
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,422
  01-04-2009, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ulqin

  Hapur nga Ballshė, 29-11-2008 06:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,142
  08-03-2009, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 13,864
  29-11-2008, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Plavė e Guci

  Hapur nga Davius, 17-12-2006 12:36
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 11,480
  05-10-2008, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,166
  10-08-2008, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,600
  28-04-2008, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,232
  21-04-2008, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Tringa e Grudės - njė zanė mali

  Hapur nga biligoa, 18-01-2008 12:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,965
  18-01-2008, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 15. kosova

  Hapur nga nike martini, 27-10-2007 14:32
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,639
  03-01-2008, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Karadaku dhe Mali i Zi

  Hapur nga Dan, 28-03-2007 17:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,737
  28-03-2007, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •