Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  100,079
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 843 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 12:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 107,131
  17-01-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 15:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 60,162
  21-12-2014, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 21:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 86,847
  01-07-2012, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 132
  25-11-2022, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Sondazh Sondazh: Sa libra keni lexuar kėtė vit ?

  Hapur nga sirena_adria, 14-11-2022 20:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 356
  14-11-2022, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,047
  10-05-2022, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

  Hapur nga the admiral, 22-09-2012 20:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,476
  11-04-2022, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Forum apo facebook?

  Hapur nga genti11, 01-03-2013 17:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 7,379
  27-01-2022, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Ēfarė lloji muzike preferoni ?

  Hapur nga Kryeplaku, 13-01-2005 17:33
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 16,429
  07-10-2021, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: A do ta bėni vaksinėn e koronavirusit?

  Hapur nga Neteorm, 24-12-2020 21:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 9,399
  20-09-2021, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: A duhet bėrė me detyrim vaksinimi, ndaj popullit?

  Hapur nga Neteorm, 05-09-2021 06:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 793
  08-09-2021, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,335
  19-07-2021, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Hapur nga VOLSIV, 02-12-2014 04:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 10,587
  17-07-2021, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,463
  28-05-2021, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,604
  26-04-2021, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A do agjeroni muajin e bekuar te Ramazanit?

  Hapur nga Explorer, 11-08-2009 17:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 27,066
  10-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Kush duhet tė bėhet kryetar i LDK-sė?

  Hapur nga NoName, 12-03-2021 12:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,602
  12-03-2021, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: A ėshtė shteti shqiptar i implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 07-10-2015 12:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 36,507
  04-01-2021, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: A besoni ne boten tjeter ?

  Hapur nga вlαck'swαn, 31-01-2010 18:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 26,833
  04-01-2021, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Hapur nga Albo, 01-04-2016 12:14
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 198,185
  27-11-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Sa nga ju dini greqisht dhe sa mire e flisni ate?

  Hapur nga Tannhauser, 15-06-2007 08:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 6,975
  16-11-2020, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2016 17:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,568
  03-01-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 17-08-2014 13:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 11,061
  22-07-2019, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 12,617
  27-03-2019, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Protesta e studenteve. Dialog apo doreheqje e Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-12-2018 17:59
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,054
  23-12-2018, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Pro apo Kunder Hack-erave?

  Hapur nga Mr-Bledi, 30-04-2010 06:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 18,102
  04-06-2018, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Hapur nga Wordless, 01-03-2014 15:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,107
  25-12-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Hapur nga engjellorja, 03-01-2008 05:56
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 24,377
  25-12-2017, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,886
  14-12-2017, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Kur mendoni se do futet Shqiperia ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga Enri, 06-02-2003 10:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 29,005
  14-09-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pėr kė do tė votoni nesėr!?

  Hapur nga Neteorm, 24-06-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,735
  04-08-2017, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,083
  26-05-2017, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ilir Meta president!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 27-04-2017 21:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,117
  28-04-2017, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,820
  09-04-2017, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-11-2010 16:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 33,773
  07-04-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 24. PD te regjistrohet nese i mbushet mendja?

  Hapur nga Neteorm, 13-03-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,839
  03-04-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,504
  14-03-2017, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,716
  12-01-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 10,431
  14-10-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,032
  29-02-2016, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,635
  24-02-2016, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Hapur nga DYDRINAS, 05-09-2013 17:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 17,866
  16-02-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Shqiperia NE europiani e frances!!!!!!!!!!!

  Hapur nga Vinjol, 29-01-2016 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,731
  29-01-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,098
  31-12-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: 100 ditė tė qeverisjes Rama. Mendimi juaj.

  Hapur nga DYDRINAS, 22-12-2013 12:41
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,415
  17-12-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Hapur nga DYDRINAS, 08-11-2013 15:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,802
  17-12-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,310
  27-10-2015, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: A kini besim tek ligji e shteti pėr tė mbrojtur jetėn tuaj si qytetarė?

  Hapur nga Albo, 16-03-2015 16:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 37,918
  05-10-2015, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Do nderronit fene apo kombesine?

  Hapur nga shitesi, 04-12-2012 12:49
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 46,471
  13-09-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,079
  13-09-2015, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Si e shihni tė ardhmen e Greqisė pas zgjedhjeve tė fundit?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2015 16:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 14,276
  13-09-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Hapur nga DYDRINAS, 25-01-2014 17:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,606
  03-09-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •