Close
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 846 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 21:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 96,283
  13-11-2023, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 15:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 67,607
  03-11-2023, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 12:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 232
  • Lexime: 116,934
  03-11-2023, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Cilit besim fetar i pėrkisni?

  Hapur nga s138942, 16-06-2008 18:26
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 18,238
  20-11-2023, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Me mire beqar/e apo i/e martuar?!

  Hapur nga brooklyn2007, 28-02-2009 17:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 19,625
  20-11-2023, 04:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Shkollėn apo zanatin?

  Hapur nga ClaY_MorE, 08-06-2008 17:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,116
  20-11-2023, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: A korruptoheni nga Paraja?

  Hapur nga BvizioN, 26-07-2008 03:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 9,216
  20-11-2023, 04:18 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Cila ėshtė femra mė e pushtetshme nė Shqipėri?

  Hapur nga Archon, 26-04-2013 13:40
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,501
  14-11-2023, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Cili qytet ka me shume antar ne forum

  Hapur nga ermela sweet, 05-05-2012 03:02
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 10,015
  13-11-2023, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Nga jeni me origjin

  Hapur nga policia911, 03-03-2011 20:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 13,028
  13-11-2023, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: Tring TV apo Digitalb?

  Hapur nga Mr-Bledi, 12-05-2011 17:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,031
  13-11-2023, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Telefoni qė ju pėlqeni mė shumė ?

  Hapur nga Wordless, 09-07-2013 10:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,432
  13-11-2023, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: A besoni ne boten tjeter ?

  Hapur nga вlαck'swαn, 31-01-2010 18:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 112
  • Lexime: 30,534
  12-11-2023, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Forum apo facebook?

  Hapur nga genti11, 01-03-2013 17:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 8,821
  05-11-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Ēfarė lloji muzike preferoni ?

  Hapur nga Kryeplaku, 13-01-2005 17:33
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 130
  • Lexime: 18,727
  05-11-2023, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 12,861
  08-08-2023, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,418
  17-06-2023, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sa lexojne studentet shqiptare sot?

  Hapur nga fighterme, 17-12-2011 14:13
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,123
  02-05-2023, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: interneti apo libri

  Hapur nga inteligjenti, 10-12-2011 08:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,718
  22-04-2023, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Kė emision ndiqni mė shumė?

  Hapur nga Flori, 05-06-2007 00:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,194
  18-02-2023, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,231
  17-12-2022, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,062
  25-11-2022, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Sa libra keni lexuar kėtė vit ?

  Hapur nga sirena_adria, 14-11-2022 20:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 796
  14-11-2022, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,973
  10-05-2022, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

  Hapur nga the admiral, 22-09-2012 20:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 8,054
  11-04-2022, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: A do ta bėni vaksinėn e koronavirusit?

  Hapur nga Neteorm, 24-12-2020 21:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 11,081
  20-09-2021, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: A duhet bėrė me detyrim vaksinimi, ndaj popullit?

  Hapur nga Neteorm, 05-09-2021 06:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,226
  08-09-2021, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,183
  19-07-2021, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Hapur nga VOLSIV, 02-12-2014 04:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 11,856
  17-07-2021, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,033
  28-05-2021, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,470
  26-04-2021, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A do agjeroni muajin e bekuar te Ramazanit?

  Hapur nga Explorer, 11-08-2009 17:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 29,832
  10-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: Kush duhet tė bėhet kryetar i LDK-sė?

  Hapur nga NoName, 12-03-2021 12:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,989
  12-03-2021, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: A ėshtė shteti shqiptar i implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 07-10-2015 12:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 38,263
  04-01-2021, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Hapur nga Albo, 01-04-2016 12:14
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 206,449
  27-11-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Sa nga ju dini greqisht dhe sa mire e flisni ate?

  Hapur nga Tannhauser, 15-06-2007 08:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 8,350
  16-11-2020, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2016 17:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,178
  03-01-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 17-08-2014 13:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 12,665
  22-07-2019, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 14,118
  27-03-2019, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: Protesta e studenteve. Dialog apo doreheqje e Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-12-2018 17:59
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,687
  23-12-2018, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Pro apo Kunder Hack-erave?

  Hapur nga Mr-Bledi, 30-04-2010 06:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 20,638
  04-06-2018, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Hapur nga Wordless, 01-03-2014 15:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,539
  25-12-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Hapur nga engjellorja, 03-01-2008 05:56
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 27,321
  25-12-2017, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,513
  14-12-2017, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: Kur mendoni se do futet Shqiperia ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga Enri, 06-02-2003 10:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 30,878
  14-09-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pėr kė do tė votoni nesėr!?

  Hapur nga Neteorm, 24-06-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,298
  04-08-2017, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,864
  26-05-2017, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ilir Meta president!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 27-04-2017 21:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,535
  28-04-2017, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,164
  09-04-2017, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sondazh Sondazh: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-11-2010 16:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 37,174
  07-04-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •