Close
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 846 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 12:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 115,214
  17-01-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 15:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 65,837
  21-12-2014, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 21:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 94,496
  01-07-2012, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,445
  08-08-2023, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,153
  17-06-2023, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Sa lexojne studentet shqiptare sot?

  Hapur nga fighterme, 17-12-2011 14:13
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,964
  02-05-2023, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: interneti apo libri

  Hapur nga inteligjenti, 10-12-2011 08:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,534
  22-04-2023, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Kė emision ndiqni mė shumė?

  Hapur nga Flori, 05-06-2007 00:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,904
  18-02-2023, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,087
  17-12-2022, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 907
  25-11-2022, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Sa libra keni lexuar kėtė vit ?

  Hapur nga sirena_adria, 14-11-2022 20:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 676
  14-11-2022, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,691
  10-05-2022, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Cfare do i duhej me shume Shqiperise?

  Hapur nga the admiral, 22-09-2012 20:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 7,656
  11-04-2022, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Forum apo facebook?

  Hapur nga genti11, 01-03-2013 17:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 8,420
  27-01-2022, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Ēfarė lloji muzike preferoni ?

  Hapur nga Kryeplaku, 13-01-2005 17:33
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 18,093
  07-10-2021, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: A do ta bėni vaksinėn e koronavirusit?

  Hapur nga Neteorm, 24-12-2020 21:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 10,569
  20-09-2021, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: A duhet bėrė me detyrim vaksinimi, ndaj popullit?

  Hapur nga Neteorm, 05-09-2021 06:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,103
  08-09-2021, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,972
  19-07-2021, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Hapur nga VOLSIV, 02-12-2014 04:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 11,524
  17-07-2021, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,867
  28-05-2021, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,243
  26-04-2021, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. A do agjeroni muajin e bekuar te Ramazanit?

  Hapur nga Explorer, 11-08-2009 17:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 29,127
  10-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Kush duhet tė bėhet kryetar i LDK-sė?

  Hapur nga NoName, 12-03-2021 12:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,882
  12-03-2021, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: A ėshtė shteti shqiptar i implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 07-10-2015 12:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 37,826
  04-01-2021, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: A besoni ne boten tjeter ?

  Hapur nga вlαck'swαn, 31-01-2010 18:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 28,566
  04-01-2021, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Hapur nga Albo, 01-04-2016 12:14
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 204,248
  27-11-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Sa nga ju dini greqisht dhe sa mire e flisni ate?

  Hapur nga Tannhauser, 15-06-2007 08:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 7,987
  16-11-2020, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2016 17:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,986
  03-01-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 17-08-2014 13:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 12,297
  22-07-2019, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 13,687
  27-03-2019, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Protesta e studenteve. Dialog apo doreheqje e Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-12-2018 17:59
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,511
  23-12-2018, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Pro apo Kunder Hack-erave?

  Hapur nga Mr-Bledi, 30-04-2010 06:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 19,997
  04-06-2018, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Hapur nga Wordless, 01-03-2014 15:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,420
  25-12-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Hapur nga engjellorja, 03-01-2008 05:56
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 26,571
  25-12-2017, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,322
  14-12-2017, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Kur mendoni se do futet Shqiperia ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga Enri, 06-02-2003 10:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 30,328
  14-09-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pėr kė do tė votoni nesėr!?

  Hapur nga Neteorm, 24-06-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,156
  04-08-2017, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,654
  26-05-2017, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ilir Meta president!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 27-04-2017 21:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,417
  28-04-2017, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,071
  09-04-2017, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-11-2010 16:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 36,272
  07-04-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. PD te regjistrohet nese i mbushet mendja?

  Hapur nga Neteorm, 13-03-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,272
  03-04-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,831
  14-03-2017, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,034
  12-01-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 11,291
  14-10-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,301
  29-02-2016, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,855
  24-02-2016, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Hapur nga DYDRINAS, 05-09-2013 17:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 19,559
  16-02-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Shqiperia NE europiani e frances!!!!!!!!!!!

  Hapur nga Vinjol, 29-01-2016 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,969
  29-01-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,789
  31-12-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •