Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 516 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,016
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,528
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,725
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 846
  • Postime: 45,821
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 54,696
  26-04-2019, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 21,010
  11-08-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 11:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 138,209
  09-08-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,460
  09-07-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 86,683
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,443
  20-02-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 13:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,262
  08-08-2012, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,869
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. iweb.al - Njoftime/Shpallje falas.

  Hapur nga Lazo, 17-11-2020 04:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 290
  17-11-2020, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 905
  28-09-2020, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Download nga Youtube

  Hapur nga zeus, 13-08-2020 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,282
  16-08-2020, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 09:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,003
  12-05-2020, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,356
  03-05-2020, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Hapur nga Mr-Bledi, 21-04-2020 16:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,098
  21-04-2020, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Siguri Kibernetike

  Hapur nga Armend.96, 25-03-2020 13:00
  siguri kibernetike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,291
  25-03-2020, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Secret codes for Apple iPhone 8

  Hapur nga svens78, 15-03-2020 06:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,396
  15-03-2020, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 7. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 11:27
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 84,857
  13-03-2020, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 14:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,470
  20-02-2020, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,816
  09-01-2020, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,920
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 21:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,641
  13-11-2019, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,753
  25-10-2019, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,606
  25-10-2019, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 07:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,716
  13-09-2019, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 13. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 11:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,286
  27-04-2019, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,661
  25-04-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 05:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,927
  18-04-2019, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 07:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,595
  17-04-2019, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 02:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,695
  16-04-2019, 02:40 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,379
  28-03-2019, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 17:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,997
  12-03-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,857
  23-02-2019, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,782
  23-02-2019, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,732
  23-02-2019, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,668
  23-02-2019, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,738
  23-02-2019, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,802
  23-02-2019, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 14:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,704
  23-02-2019, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 22:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,799
  17-01-2019, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,766
  11-01-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 15:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,221
  15-11-2018, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 04:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,026
  13-11-2018, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,033
  13-10-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,380
  24-08-2018, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,729
  20-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 11:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,202
  18-05-2018, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Lazo, 16-05-2018 17:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,084
  16-05-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 08:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,060
  25-04-2018, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 30. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,503
  01-04-2018, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,778
  26-03-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 16:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,581
  24-02-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 21:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,952
  21-02-2018, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,964
  07-02-2018, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Free internet vodafone albania

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 10:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,580
  28-12-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,369
  27-11-2017, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Thumbs up windows 7 format

  Hapur nga alazona1, 20-11-2017 12:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,729
  23-11-2017, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,399
  26-08-2017, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 03:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,490
  19-08-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •