Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,071
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 522 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,013
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 848
  • Postime: 5,531
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 651
  • Postime: 5,730
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 846
  • Postime: 45,821
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aplikacionet e nevojshme ne telefonin tuaj.

  Hapur nga Neteorm, 12-01-2021 21:14
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 689
  12-02-2021, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 56,668
  10-01-2021, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 14,849
  15-12-2020, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 22,146
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 141,229
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,707
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 89,043
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 13,269
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,883
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 209
  11-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Fito Bitcoin permes telefonit dhe kompjuterit

  Hapur nga RG2021, 08-02-2021 03:37
  bitcoin, fito bitcoin, minning, para ne internet, telefon
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 149
  08-02-2021, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 152
  01-02-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 278
  22-01-2021, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,058
  13-01-2021, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 381
  11-01-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ja si te mbroheni nga mashtrimi online

  Hapur nga driniluka, 10-01-2021 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 272
  10-01-2021, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. iweb.al - Njoftime/Shpallje falas.

  Hapur nga Neteorm, 17-11-2020 04:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 812
  17-11-2020, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,383
  28-09-2020, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Download nga Youtube

  Hapur nga zeus, 13-08-2020 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,725
  16-08-2020, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 08:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,751
  12-05-2020, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Hapur nga Mr-Bledi, 21-04-2020 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,750
  21-04-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Siguri Kibernetike

  Hapur nga Armend.96, 25-03-2020 12:00
  siguri kibernetike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,426
  25-03-2020, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Secret codes for Apple iPhone 8

  Hapur nga svens78, 15-03-2020 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,870
  15-03-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 92,699
  13-03-2020, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 14:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,193
  20-02-2020, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,536
  09-01-2020, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,681
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,319
  13-11-2019, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,568
  25-10-2019, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,347
  25-10-2019, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 06:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,541
  13-09-2019, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 15. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,089
  27-04-2019, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,386
  25-04-2019, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,429
  18-04-2019, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 06:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,369
  17-04-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 01:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,454
  16-04-2019, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,207
  28-03-2019, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 16:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,778
  12-03-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,620
  23-02-2019, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,575
  23-02-2019, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,505
  23-02-2019, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,434
  23-02-2019, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,555
  23-02-2019, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,552
  23-02-2019, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 14:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,497
  23-02-2019, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 22:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,538
  17-01-2019, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,572
  11-01-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 15:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,983
  15-11-2018, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 03:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,847
  13-11-2018, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 11:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,797
  13-10-2018, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,208
  24-08-2018, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,616
  20-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,024
  18-05-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Neteorm, 16-05-2018 16:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,837
  16-05-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 07:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,777
  25-04-2018, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 32. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,550
  01-04-2018, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,556
  26-03-2018, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,351
  24-02-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 21:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,684
  21-02-2018, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •