Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 511 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,014
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,528
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,723
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 840
  • Postime: 45,812
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 48,124
  26-04-2019, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 18,663
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 126,101
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,417
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 77,456
  17-02-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,280
  20-02-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,162
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 21:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,829
  18-11-2009, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Siguri Kibernetike

  Hapur nga Armend.96, 25-03-2020 12:00
  siguri kibernetike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 152
  25-03-2020, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Secret codes for Apple iPhone 8

  Hapur nga svens78, 15-03-2020 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 262
  15-03-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 64,481
  13-03-2020, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 13:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 323
  20-02-2020, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 15:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,673
  09-01-2020, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,729
  18-11-2019, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,469
  13-11-2019, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 680
  25-10-2019, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 587
  25-10-2019, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 08:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,147
  25-10-2019, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 06:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,418
  13-09-2019, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 10. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,134
  27-04-2019, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 518
  25-04-2019, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 649
  18-04-2019, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 06:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  17-04-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 01:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 585
  16-04-2019, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 13:38
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,944
  28-03-2019, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 16:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 905
  12-03-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 18:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 708
  23-02-2019, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 18:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 557
  23-02-2019, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 525
  23-02-2019, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 509
  23-02-2019, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 553
  23-02-2019, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 575
  23-02-2019, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 13:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 572
  23-02-2019, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 21:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 649
  17-01-2019, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 742
  11-01-2019, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 14:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,077
  15-11-2018, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 03:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 962
  13-11-2018, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 11:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 911
  13-10-2018, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,143
  24-08-2018, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,304
  20-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,098
  18-05-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Lazo, 16-05-2018 16:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 894
  16-05-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 07:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 946
  25-04-2018, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 27. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,122
  01-04-2018, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 833
  26-03-2018, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,479
  24-02-2018, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 20:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 954
  21-02-2018, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,224
  07-02-2018, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Free internet vodafone albania

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 09:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,490
  28-12-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,267
  27-11-2017, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thumbs up windows 7 format

  Hapur nga alazona1, 20-11-2017 11:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,449
  23-11-2017, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,344
  26-08-2017, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 02:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,165
  19-08-2017, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 11:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,009
  24-07-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,298
  05-07-2017, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,507
  13-05-2017, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Lightbulb freebitco.in Metod per te bashkpunuar

  Hapur nga Altin12, 20-04-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,556
  20-04-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Liber per programim web

  Hapur nga zeus, 01-03-2017 09:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,801
  03-03-2017, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •