Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 509 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,013
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,528
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,723
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 839
  • Postime: 45,811
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 47,331
  26-04-2019, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 18,429
  11-08-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 11:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 124,649
  09-08-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,982
  09-07-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 76,359
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,080
  20-02-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 13:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,962
  08-08-2012, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,634
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 14:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 88
  17-02-2020, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,534
  09-01-2020, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,687
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 21:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,435
  13-11-2019, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 644
  25-10-2019, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 558
  25-10-2019, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 09:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,111
  25-10-2019, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 07:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,361
  13-09-2019, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 11:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,094
  27-04-2019, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 486
  25-04-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 05:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  18-04-2019, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 07:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 527
  17-04-2019, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 02:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 552
  16-04-2019, 02:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,888
  28-03-2019, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 17:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 868
  12-03-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 673
  23-02-2019, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 518
  23-02-2019, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 496
  23-02-2019, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 475
  23-02-2019, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 522
  23-02-2019, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 548
  23-02-2019, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 14:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 539
  23-02-2019, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 22:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 618
  17-01-2019, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 709
  11-01-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 15:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,045
  15-11-2018, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 11:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 59,158
  13-11-2018, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 04:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 929
  13-11-2018, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 875
  13-10-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,102
  24-08-2018, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,247
  20-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 11:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,064
  18-05-2018, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Lazo, 16-05-2018 17:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 856
  16-05-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 08:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 908
  25-04-2018, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 25. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,088
  01-04-2018, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 806
  26-03-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 16:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,454
  24-02-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 21:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 923
  21-02-2018, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,176
  07-02-2018, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Free internet vodafone albania

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 10:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,449
  28-12-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,237
  27-11-2017, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Thumbs up windows 7 format

  Hapur nga alazona1, 20-11-2017 12:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,416
  23-11-2017, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,311
  26-08-2017, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 03:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,121
  19-08-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 12:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 984
  24-07-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 10:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,267
  05-07-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,476
  13-05-2017, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lightbulb freebitco.in Metod per te bashkpunuar

  Hapur nga Altin12, 20-04-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,524
  20-04-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Liber per programim web

  Hapur nga zeus, 01-03-2017 10:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,766
  03-03-2017, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kur Do Te dale Iphone 7 ne shtijee ??

  Hapur nga visar123, 18-10-2016 11:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,483
  23-02-2017, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Deep Web [Bota e padukshme e internetit ]

  Hapur nga Lazo, 19-02-2017 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,136
  19-02-2017, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •