Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  10,842
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 523 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,013
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 848
  • Postime: 5,531
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 647
  • Postime: 5,726
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 846
  • Postime: 45,821
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aplikacionet e nevojshme ne telefonin tuaj.

  Hapur nga Neteorm, 12-01-2021 21:14
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,018
  12-02-2021, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 57,640
  10-01-2021, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 15,307
  15-12-2020, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 22,632
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 142,554
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,060
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 90,116
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 13,640
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 15,265
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 95,250
  05-04-2021, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  13-03-2021, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 347
  11-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fito Bitcoin permes telefonit dhe kompjuterit

  Hapur nga RG2021, 08-02-2021 03:37
  bitcoin, fito bitcoin, minning, para ne internet, telefon
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 261
  08-02-2021, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 245
  01-02-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 402
  22-01-2021, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,227
  13-01-2021, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 482
  11-01-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ja si te mbroheni nga mashtrimi online

  Hapur nga driniluka, 10-01-2021 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 378
  10-01-2021, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. iweb.al - Njoftime/Shpallje falas.

  Hapur nga Neteorm, 17-11-2020 04:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 913
  17-11-2020, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,585
  28-09-2020, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Download nga Youtube

  Hapur nga zeus, 13-08-2020 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,854
  16-08-2020, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 08:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,974
  12-05-2020, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Hapur nga Mr-Bledi, 21-04-2020 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,937
  21-04-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Siguri Kibernetike

  Hapur nga Armend.96, 25-03-2020 12:00
  siguri kibernetike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,852
  25-03-2020, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Secret codes for Apple iPhone 8

  Hapur nga svens78, 15-03-2020 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,010
  15-03-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 14:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,414
  20-02-2020, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,752
  09-01-2020, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,886
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,533
  13-11-2019, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,790
  25-10-2019, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,560
  25-10-2019, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 06:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,752
  13-09-2019, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 15. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,313
  27-04-2019, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,611
  25-04-2019, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,563
  18-04-2019, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 06:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,567
  17-04-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 01:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,662
  16-04-2019, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,445
  28-03-2019, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 16:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,018
  12-03-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,842
  23-02-2019, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,805
  23-02-2019, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,705
  23-02-2019, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,671
  23-02-2019, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,780
  23-02-2019, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,766
  23-02-2019, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 14:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,709
  23-02-2019, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 22:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,728
  17-01-2019, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,752
  11-01-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 15:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,169
  15-11-2018, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 03:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,088
  13-11-2018, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 11:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,028
  13-10-2018, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,415
  24-08-2018, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,855
  20-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,219
  18-05-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Neteorm, 16-05-2018 16:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,038
  16-05-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 07:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,973
  25-04-2018, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 32. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,837
  01-04-2018, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,723
  26-03-2018, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,567
  24-02-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •