Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  100,075
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 537 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 765
  • Postime: 5,021
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 851
  • Postime: 5,534
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 651
  • Postime: 5,730
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 80
  • Postime: 589
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 852
  • Postime: 45,844
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 337
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aplikacionet e nevojshme ne telefonin tuaj.

  Hapur nga Neteorm, 12-01-2021 21:14
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,534
  12-02-2021, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 71,500
  10-01-2021, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 20,223
  15-12-2020, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 27,688
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 164,713
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,093
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 107,130
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 18,163
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 20,995
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Nomadėt Dixhitalė

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2022 20:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 637
  15-09-2022, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,201
  01-08-2022, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fito Bitcoin permes telefonit dhe kompjuterit

  Hapur nga RG2021, 08-02-2021 03:37
  bitcoin, fito bitcoin, minning, para ne internet, telefon
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,439
  29-07-2022, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 789
  25-07-2022, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Arkiva online muzike/kenge

  Hapur nga zeus, 15-06-2022 17:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 633
  16-06-2022, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Program für Termine ne Ambasaden Gjermane

  Hapur nga icode, 31-05-2022 03:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 673
  01-06-2022, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. HP COmpaq 6930p Remove Password bios

  Hapur nga rafetmaxhuni, 17-01-2022 17:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 977
  17-01-2022, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Email i pėrkohshėm + .edu mail

  Hapur nga DEDI.AL, 14-01-2022 16:53
  temp mail
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,024
  15-01-2022, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Bitkoin 60K+

  Hapur nga Neteorm, 14-04-2021 08:55
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,680
  18-12-2021, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ndeshja Shqiperi-Poloni

  Hapur nga zeus, 12-10-2021 10:13
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,169
  12-11-2021, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Facebook ka nderruar emrin, do te quhet..

  Hapur nga Neteorm, 29-10-2021 10:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 547
  30-10-2021, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 602
  29-10-2021, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,064
  08-10-2021, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thumbs up Filma Me Titra Shqip - AlbaKings.com

  Hapur nga DEDI.AL, 16-04-2021 06:13
  filma me titra shqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,869
  29-09-2021, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,916
  17-07-2021, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 11. 5 kėshilla SEO pėr fillestarė

  Hapur nga hostinkos.com, 17-07-2021 18:20
  seo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,549
  17-07-2021, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,784
  04-05-2021, 00:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. “Bitcoin nė Shqipėri”

  Hapur nga Neteorm, 17-04-2021 09:17
  bitcoin, monedha virtuale, valute
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,336
  17-04-2021, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Thumbs up Video Capture Card

  Hapur nga Paralog, 14-04-2021 19:01
  capture card, video
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,425
  14-04-2021, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 15. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 115,703
  05-04-2021, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,718
  11-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,898
  01-02-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,115
  22-01-2021, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,203
  13-01-2021, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,266
  11-01-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ja si te mbroheni nga mashtrimi online

  Hapur nga driniluka, 10-01-2021 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,066
  10-01-2021, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Download nga Youtube

  Hapur nga zeus, 13-08-2020 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,190
  16-08-2020, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 08:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,995
  12-05-2020, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Hapur nga Mr-Bledi, 21-04-2020 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,871
  21-04-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Siguri Kibernetike

  Hapur nga Armend.96, 25-03-2020 12:00
  siguri kibernetike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,688
  25-03-2020, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Secret codes for Apple iPhone 8

  Hapur nga svens78, 15-03-2020 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,961
  15-03-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 14:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,499
  20-02-2020, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,854
  09-01-2020, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,916
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,580
  13-11-2019, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,719
  25-10-2019, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,416
  25-10-2019, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 06:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,036
  13-09-2019, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 27. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,276
  27-04-2019, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,457
  25-04-2019, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,765
  18-04-2019, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 06:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,386
  17-04-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 01:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,477
  16-04-2019, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 16:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,992
  12-03-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,156
  23-02-2019, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,122
  23-02-2019, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,971
  23-02-2019, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,902
  23-02-2019, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,031
  23-02-2019, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,016
  23-02-2019, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •