Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  10,877
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 522 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,013
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 848
  • Postime: 5,531
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 647
  • Postime: 5,726
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 846
  • Postime: 45,821
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aplikacionet e nevojshme ne telefonin tuaj.

  Hapur nga Neteorm, 12-01-2021 21:14
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,024
  12-02-2021, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 57,659
  10-01-2021, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 15,312
  15-12-2020, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 22,636
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 142,581
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,068
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 90,138
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 13,645
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 15,269
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 95,278
  05-04-2021, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 277
  13-03-2021, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 349
  11-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fito Bitcoin permes telefonit dhe kompjuterit

  Hapur nga RG2021, 08-02-2021 03:37
  bitcoin, fito bitcoin, minning, para ne internet, telefon
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 264
  08-02-2021, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 246
  01-02-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 407
  22-01-2021, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,233
  13-01-2021, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 484
  11-01-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ja si te mbroheni nga mashtrimi online

  Hapur nga driniluka, 10-01-2021 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 380
  10-01-2021, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,589
  28-09-2020, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Download nga Youtube

  Hapur nga zeus, 13-08-2020 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,857
  16-08-2020, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 08:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,978
  12-05-2020, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Hapur nga Mr-Bledi, 21-04-2020 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,943
  21-04-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Siguri Kibernetike

  Hapur nga Armend.96, 25-03-2020 12:00
  siguri kibernetike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,864
  25-03-2020, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Secret codes for Apple iPhone 8

  Hapur nga svens78, 15-03-2020 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,018
  15-03-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 14:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,419
  20-02-2020, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,757
  09-01-2020, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,889
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,538
  13-11-2019, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,792
  25-10-2019, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,564
  25-10-2019, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 06:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,754
  13-09-2019, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 14. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,317
  27-04-2019, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,616
  25-04-2019, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,571
  18-04-2019, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 06:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,569
  17-04-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 01:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,665
  16-04-2019, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,450
  28-03-2019, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 16:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,020
  12-03-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,844
  23-02-2019, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,807
  23-02-2019, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,711
  23-02-2019, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,676
  23-02-2019, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,782
  23-02-2019, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,768
  23-02-2019, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 14:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,713
  23-02-2019, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 22:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,729
  17-01-2019, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,756
  11-01-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 15:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,170
  15-11-2018, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 03:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,090
  13-11-2018, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 11:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,030
  13-10-2018, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,418
  24-08-2018, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,860
  20-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,219
  18-05-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Neteorm, 16-05-2018 16:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,040
  16-05-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 07:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,973
  25-04-2018, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 31. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,843
  01-04-2018, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,726
  26-03-2018, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,570
  24-02-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 21:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,826
  21-02-2018, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •