Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 508 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,010
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,527
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,723
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 837
  • Postime: 45,804
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 576
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 11:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 121,603
  09-08-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 73,931
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 45,626
  26-04-2019, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 17,759
  11-08-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,120
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,548
  20-02-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 13:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,431
  08-08-2012, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,237
  09-07-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 11:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 54,356
  13-11-2018, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Windows vs Linux

  Hapur nga SSALB, 11-09-2002 12:33
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 34,964
  16-10-2016, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Historia e kompjuterit

  Hapur nga Sirius, 20-09-2010 10:52
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 26,750
  13-11-2010, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shpejtėsia e shkarkimit

  Hapur nga Darius, 01-07-2008 13:23
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 22,496
  26-11-2009, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Kė shfletues (browser) preferoni?

  Hapur nga Mr_cool, 18-07-2003 00:27
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 22,424
  11-05-2009, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 22,097
  01-05-2013, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 20,438
  22-01-2015, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Kė program pėrdorni pėr dėgjimin e muzikės?

  Hapur nga Davius, 11-01-2005 11:27
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 143
  • Lexime: 19,721
  16-06-2009, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Sa orė nė javė shpenzoni para kompjuterit?

  Hapur nga edspace, 07-12-2003 23:42
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 120
  • Lexime: 15,054
  28-03-2009, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Thumbs up Kontroll te telefonit te partnerit tuaj ?

  Hapur nga l3and3r, 17-09-2013 14:45
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 13,656
  17-09-2013, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Elektronik & Elektricitet

  Hapur nga Tesla Motor, 21-12-2012 09:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 12,229
  05-12-2016, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Humor kompjuterik

  Hapur nga Ferdinandi, 21-11-2005 06:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 11,985
  25-04-2009, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,374
  12-05-2013, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Smile teme diplome (ndihme)

  Hapur nga didii, 17-04-2012 05:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,905
  27-04-2012, 20:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: MSN, AIM, Skype apo tjetėr?

  Hapur nga RaPSouL, 24-08-2008 21:13
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 10,847
  30-06-2009, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Cfare rezolucioni te monitorit pėrdorni?

  Hapur nga cunimartum, 03-01-2005 22:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 10,382
  09-01-2009, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Windows Vista vs Windows XP

  Hapur nga BHGod, 03-09-2008 07:43
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 9,887
  27-08-2009, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Njė faleminderit pėr djemtė e Informatikės

  Hapur nga Force-Intruder, 23-11-2004 06:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 8,936
  18-04-2012, 20:30 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Moderatorėt e informatikės

  Hapur nga edspace, 05-10-2003 19:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 8,651
  19-06-2010, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Post Testi i arritshmeris

  Hapur nga DiamantSallahu, 01-05-2013 03:51
  klasa 9, klasa ix, shkarko, teste, testi i arritshmerise
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,247
  01-05-2013, 03:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Kė kompjuter preferoni, desktop apo laptop?

  Hapur nga mozi_king, 08-07-2007 09:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,613
  03-03-2009, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si tė fitojmė mė shumė reputacion?

  Hapur nga Testim, 17-06-2009 09:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 7,331
  25-10-2009, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Blerje makinash online-SCAM

  Hapur nga ICE-BOY, 29-09-2009 11:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,986
  02-10-2009, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Nė ēfarė gjuhe e keni Windows-in?

  Hapur nga BlooD_VenoM, 02-07-2008 07:42
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 6,971
  10-02-2009, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: A jeni Hacker/Cracker?

  Hapur nga xfiles, 16-12-2009 15:53
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 6,941
  16-05-2011, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Probleme me kompjuterin

  Hapur nga ela11, 13-11-2012 21:39
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 6,285
  24-11-2012, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Exclamation Mikrofon Problem

  Hapur nga Snake Eyes, 30-10-2009 07:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,199
  08-11-2009, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Online SMS Inbox me numer Gjerman

  Hapur nga Jup!, 08-08-2012 14:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,133
  08-08-2012, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Norton Antivirus falas pėr tė gjithė anėtarėt

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 03-06-2012 06:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 5,986
  14-02-2014, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Google Chrome vs Internet Explorer

  Hapur nga Endrii, 17-02-2009 08:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 5,958
  24-06-2011, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 28. .net

  Hapur nga didii, 23-07-2012 09:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,598
  06-08-2012, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kodi xbmc

  Hapur nga 383, 22-06-2016 19:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,564
  18-08-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. samsung youtube

  Hapur nga XIMI.NR1, 08-07-2015 14:01
  itube
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,434
  08-07-2015, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,425
  08-08-2015, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Apps per Iphone.

  Hapur nga PINK, 14-12-2011 23:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 5,409
  23-10-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Post Testi i semi-matures

  Hapur nga DiamantSallahu, 07-05-2013 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,247
  07-05-2013, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Question Konvertoni USB tende nga 1GB ne 2GB

  Hapur nga arbanis, 08-04-2010 09:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,223
  09-10-2010, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Question Si mund te hapim Web?

  Hapur nga XIMI.NR1, 12-05-2012 11:24
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,175
  13-10-2012, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Njė shqiptare krijon kompjuterin qė lexon mendjen

  Hapur nga BOKE, 03-06-2013 22:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 4,927
  10-06-2013, 09:55 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Me ndihmoni ne lidhje me Facebookin

  Hapur nga strong_07, 17-11-2011 07:24
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,727
  02-12-2011, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Program per Matematik

  Hapur nga XIMI.NR1, 13-11-2010 15:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,694
  05-12-2010, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,545
  24-04-2011, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Listat e zgjedhjeve online

  Hapur nga lojaxhiu, 09-03-2009 13:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,543
  09-03-2009, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Si te krijoj server ne Counter Strike?

  Hapur nga XIMI.NR1, 11-12-2010 11:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,373
  20-12-2011, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 40. HTC Desire!

  Hapur nga gt2xf, 10-06-2010 14:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,356
  11-06-2010, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Puno Online ne internet

  Hapur nga jeset, 05-04-2013 19:49
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,298
  18-01-2015, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 42. GTA sAn andreas

  Hapur nga DoniPuka, 25-10-2012 06:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,297
  16-11-2012, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Arrow IPKO minuta bonus

  Hapur nga doniboy21, 10-09-2011 13:10
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,285
  13-09-2011, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Sondazh Sondazh: Cili browser ju duket mė i miri?

  Hapur nga mehas, 27-03-2009 16:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,234
  06-12-2010, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Eshte i veshtire fakulteti i informatikes?

  Hapur nga Hipnotizuesssi, 29-07-2013 16:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 4,232
  01-08-2013, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •