Close
Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 560 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 768
  • Postime: 5,027
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 848
  • Postime: 5,490
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,707
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 80
  • Postime: 589
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 853
  • Postime: 45,697
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 77
  • Postime: 578
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 339
  • Postime: 3,058
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aplikacionet e nevojshme ne telefonin tuaj.

  Hapur nga Neteorm, 12-01-2021 21:14
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,936
  21-10-2023, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 83,108
  22-02-2023, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 22,748
  15-12-2020, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 30,610
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 182,298
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 19,605
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 119,701
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 20,570
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 23,407
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ēfarė ėshtė teknologjia kuantike?

  Hapur nga Albo, 08-07-2024 10:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 188
  08-07-2024, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 432
  28-05-2024, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,753
  10-04-2024, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,574
  12-02-2024, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,289
  08-01-2024, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nomadėt Dixhitalė

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2022 20:46
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,316
  29-10-2023, 21:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njeriu tė cilit Amazon i hoqi vizė

  Hapur nga Albo, 21-09-2023 21:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,493
  21-09-2023, 21:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,371
  14-08-2023, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Libra online

  Hapur nga IBO, 13-08-2023 09:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 737
  13-08-2023, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ajo ēfare ju duhet per Windows, Android, Mac!

  Hapur nga IBO, 29-07-2023 09:06
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,531
  13-08-2023, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 946
  18-06-2023, 01:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shes TikTok akont 13.000 followers

  Hapur nga neklo, 06-06-2023 15:49
  shes tiktok
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 832
  13-06-2023, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 951
  05-05-2023, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  01-05-2023, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 808
  30-04-2023, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,284
  28-04-2023, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 908
  20-04-2023, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Metaversi po kthehet shpejt nė Mete-tersi

  Hapur nga Albo, 29-03-2023 17:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 856
  29-03-2023, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 964
  23-02-2023, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,196
  09-02-2023, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tv Kanale shqiptare dhe t huaj!

  Hapur nga alazona1, 31-01-2023 15:43
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,203
  08-02-2023, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ēfarė ėshtė SEO lokale

  Hapur nga Neteorm, 26-01-2023 08:28
  seo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 816
  26-01-2023, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thumbs up Big Brother VIP Albania 2 LIVE

  Hapur nga Erona01, 24-01-2023 09:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,444
  25-01-2023, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fito Bitcoin permes telefonit dhe kompjuterit

  Hapur nga RG2021, 08-02-2021 03:37
  bitcoin, fito bitcoin, minning, para ne internet, telefon
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,247
  29-07-2022, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,547
  25-07-2022, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Arkiva online muzike/kenge

  Hapur nga zeus, 15-06-2022 17:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,255
  16-06-2022, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Program für Termine ne Ambasaden Gjermane

  Hapur nga icode, 31-05-2022 03:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,339
  01-06-2022, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 14. HP COmpaq 6930p Remove Password bios

  Hapur nga rafetmaxhuni, 17-01-2022 17:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,597
  17-01-2022, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Email i pėrkohshėm + .edu mail

  Hapur nga DEDI.AL, 14-01-2022 16:53
  temp mail
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,673
  15-01-2022, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Bitkoin 60K+

  Hapur nga Neteorm, 14-04-2021 08:55
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,012
  18-12-2021, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ndeshja Shqiperi-Poloni

  Hapur nga zeus, 12-10-2021 10:13
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,969
  12-11-2021, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Facebook ka nderruar emrin, do te quhet..

  Hapur nga Neteorm, 29-10-2021 10:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,110
  30-10-2021, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,135
  29-10-2021, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,654
  08-10-2021, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Thumbs up Filma Me Titra Shqip - AlbaKings.com

  Hapur nga DEDI.AL, 16-04-2021 06:13
  filma me titra shqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,027
  29-09-2021, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,496
  17-07-2021, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 20. 5 kėshilla SEO pėr fillestarė

  Hapur nga hostinkos.com, 17-07-2021 18:20
  seo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,114
  17-07-2021, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 10,413
  04-05-2021, 00:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. “Bitcoin nė Shqipėri”

  Hapur nga Neteorm, 17-04-2021 09:17
  bitcoin, monedha virtuale, valute
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,103
  17-04-2021, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thumbs up Video Capture Card

  Hapur nga Paralog, 14-04-2021 19:01
  capture card, video
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,992
  14-04-2021, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 122,580
  05-04-2021, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,620
  11-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,474
  01-02-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 12 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •