Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 513 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,015
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,528
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,724
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 843
  • Postime: 45,818
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 49,708
  26-04-2019, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 19,244
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 128,650
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,394
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 79,430
  17-02-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,806
  20-02-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,705
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 21:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,338
  18-11-2009, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 08:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,614
  12-05-2020, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 335
  03-05-2020, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Hapur nga Mr-Bledi, 21-04-2020 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 297
  21-04-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Siguri Kibernetike

  Hapur nga Armend.96, 25-03-2020 12:00
  siguri kibernetike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 927
  25-03-2020, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Secret codes for Apple iPhone 8

  Hapur nga svens78, 15-03-2020 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 994
  15-03-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 5. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 72,084
  13-03-2020, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 13:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 636
  20-02-2020, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 15:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,954
  09-01-2020, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,031
  18-11-2019, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,744
  13-11-2019, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 950
  25-10-2019, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  25-10-2019, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 06:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,719
  13-09-2019, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 11. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,428
  27-04-2019, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 793
  25-04-2019, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,540
  18-04-2019, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 06:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 818
  17-04-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 01:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 844
  16-04-2019, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 13:38
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,279
  28-03-2019, 02:44 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 16:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,185
  12-03-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 18:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,056
  23-02-2019, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 18:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 922
  23-02-2019, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 865
  23-02-2019, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 857
  23-02-2019, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 909
  23-02-2019, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 937
  23-02-2019, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 13:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 822
  23-02-2019, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 21:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 916
  17-01-2019, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,005
  11-01-2019, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 14:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,336
  15-11-2018, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 03:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,225
  13-11-2018, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 11:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,178
  13-10-2018, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,441
  24-08-2018, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,608
  20-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,346
  18-05-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Lazo, 16-05-2018 16:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,161
  16-05-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 07:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,183
  25-04-2018, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,454
  01-04-2018, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,076
  26-03-2018, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,739
  24-02-2018, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 20:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,221
  21-02-2018, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,095
  07-02-2018, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Free internet vodafone albania

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 09:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,759
  28-12-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,522
  27-11-2017, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Thumbs up windows 7 format

  Hapur nga alazona1, 20-11-2017 11:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,758
  23-11-2017, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,605
  26-08-2017, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 02:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,466
  19-08-2017, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 11:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,256
  24-07-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,561
  05-07-2017, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,743
  13-05-2017, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •