Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,078
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 542 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 766
  • Postime: 5,022
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 851
  • Postime: 5,531
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 651
  • Postime: 5,730
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 80
  • Postime: 589
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 852
  • Postime: 45,840
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 339
  • Postime: 3,058
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 72,963
  09-01-2023, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Aplikacionet e nevojshme ne telefonin tuaj.

  Hapur nga Neteorm, 12-01-2021 21:14
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,791
  12-02-2021, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 20,473
  15-12-2020, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 27,982
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 166,444
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,344
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 108,376
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 18,409
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 21,249
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tv Kanale shqiptare dhe t huaj!

  Hapur nga alazona1, 31-01-2023 15:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 182
  31-01-2023, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nomadėt Dixhitalė

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2022 20:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 889
  28-01-2023, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ēfarė ėshtė SEO lokale

  Hapur nga Neteorm, 26-01-2023 08:28
  seo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  26-01-2023, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Thumbs up Big Brother VIP Albania 2 LIVE

  Hapur nga Erona01, 24-01-2023 09:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 366
  25-01-2023, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,318
  01-08-2022, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fito Bitcoin permes telefonit dhe kompjuterit

  Hapur nga RG2021, 08-02-2021 03:37
  bitcoin, fito bitcoin, minning, para ne internet, telefon
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,473
  29-07-2022, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 832
  25-07-2022, 01:41 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Arkiva online muzike/kenge

  Hapur nga zeus, 15-06-2022 17:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 677
  16-06-2022, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Program für Termine ne Ambasaden Gjermane

  Hapur nga icode, 31-05-2022 03:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 722
  01-06-2022, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. HP COmpaq 6930p Remove Password bios

  Hapur nga rafetmaxhuni, 17-01-2022 17:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,012
  17-01-2022, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Email i pėrkohshėm + .edu mail

  Hapur nga DEDI.AL, 14-01-2022 16:53
  temp mail
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,064
  15-01-2022, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Bitkoin 60K+

  Hapur nga Neteorm, 14-04-2021 08:55
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,754
  18-12-2021, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ndeshja Shqiperi-Poloni

  Hapur nga zeus, 12-10-2021 10:13
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,210
  12-11-2021, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Facebook ka nderruar emrin, do te quhet..

  Hapur nga Neteorm, 29-10-2021 10:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 582
  30-10-2021, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 632
  29-10-2021, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,100
  08-10-2021, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Thumbs up Filma Me Titra Shqip - AlbaKings.com

  Hapur nga DEDI.AL, 16-04-2021 06:13
  filma me titra shqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,921
  29-09-2021, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,962
  17-07-2021, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. 5 kėshilla SEO pėr fillestarė

  Hapur nga hostinkos.com, 17-07-2021 18:20
  seo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,589
  17-07-2021, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,865
  04-05-2021, 00:45 Shko tek mesazhi i fundit
 16. “Bitcoin nė Shqipėri”

  Hapur nga Neteorm, 17-04-2021 09:17
  bitcoin, monedha virtuale, valute
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,387
  17-04-2021, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Thumbs up Video Capture Card

  Hapur nga Paralog, 14-04-2021 19:01
  capture card, video
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,462
  14-04-2021, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 18. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 116,801
  05-04-2021, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,943
  11-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,935
  01-02-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,167
  22-01-2021, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,250
  13-01-2021, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,316
  11-01-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ja si te mbroheni nga mashtrimi online

  Hapur nga driniluka, 10-01-2021 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,134
  10-01-2021, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Download nga Youtube

  Hapur nga zeus, 13-08-2020 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,414
  16-08-2020, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 08:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,049
  12-05-2020, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Hapur nga Mr-Bledi, 21-04-2020 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,917
  21-04-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Siguri Kibernetike

  Hapur nga Armend.96, 25-03-2020 12:00
  siguri kibernetike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,819
  25-03-2020, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Secret codes for Apple iPhone 8

  Hapur nga svens78, 15-03-2020 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,004
  15-03-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 14:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,548
  20-02-2020, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,895
  09-01-2020, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,955
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,624
  13-11-2019, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,758
  25-10-2019, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,455
  25-10-2019, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 06:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,077
  13-09-2019, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 30. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,314
  27-04-2019, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,498
  25-04-2019, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,804
  18-04-2019, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 06:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,425
  17-04-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 01:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,513
  16-04-2019, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 16:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,027
  12-03-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,192
  23-02-2019, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •