Close
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 516 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,016
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,528
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,725
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 846
  • Postime: 45,821
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 54,606
  26-04-2019, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 20,975
  11-08-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 11:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 138,095
  09-08-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,433
  09-07-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 86,602
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,402
  20-02-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 13:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,231
  08-08-2012, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,835
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 12:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,950
  24-07-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 10:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,138
  05-07-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,134
  13-05-2017, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lightbulb freebitco.in Metod per te bashkpunuar

  Hapur nga Altin12, 20-04-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,953
  20-04-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Liber per programim web

  Hapur nga zeus, 01-03-2017 10:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,135
  03-03-2017, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kur Do Te dale Iphone 7 ne shtijee ??

  Hapur nga visar123, 18-10-2016 11:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,649
  23-02-2017, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Deep Web [Bota e padukshme e internetit ]

  Hapur nga Lazo, 19-02-2017 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,268
  19-02-2017, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si te mbroheni nga adsense dhe affilate scam

  Hapur nga inc-seo, 17-02-2017 20:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,340
  17-02-2017, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Faqja e parė e internetit.

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 17:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,540
  12-01-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??

  Hapur nga Vinjol, 22-11-2016 14:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,794
  12-12-2016, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 10. mp4 vs m4v

  Hapur nga MarioCGardner, 09-12-2016 05:22
  convert mp4 to m4v, converting mp4 to m4v, mp4 to m4v, mp4 to m4v converter, mp4 vs m4v
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,369
  09-12-2016, 05:22 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Elektronik & Elektricitet

  Hapur nga Tesla Motor, 21-12-2012 09:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 13,134
  05-12-2016, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. programe per fashion design and painting

  Hapur nga DEA27, 18-11-2016 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 922
  18-11-2016, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Si instalohet CS 1.6 ne PC?

  Hapur nga enis03, 18-10-2016 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 854
  18-10-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Windows vs Linux

  Hapur nga SSALB, 11-09-2002 12:33
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 36,503
  16-10-2016, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 15. AMD FX 4300 apo Intel core i3 6100?

  Hapur nga BItcoin, 16-10-2016 17:00
  amd, core, fx4300, intel, procesor
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 820
  16-10-2016, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thumbs up IPTV falas

  Hapur nga IPTV-KS, 04-09-2016 13:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,541
  10-09-2016, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Adversting - CPM - CPC - CPL - CPA ?

  Hapur nga unfame, 09-09-2016 08:52
  cpm cpc cpl cpa
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,029
  09-09-2016, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,062
  05-09-2016, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,408
  01-09-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kodi xbmc

  Hapur nga 383, 22-06-2016 19:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,245
  18-08-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Arrow Si te mesoj IT

  Hapur nga dua te mesoj IT, 27-04-2016 22:07
  cisco, informatike, mesoj, network, student
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,592
  29-07-2016, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,132
  22-07-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Simple Budget App (Android)

  Hapur nga Simple Budget, 09-07-2016 07:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,111
  09-07-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,104
  12-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,064
  21-04-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 21. ip konflikt

  Hapur nga altin.manuka, 21-08-2015 18:12
  konflikt, router
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,241
  21-04-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. [Android] Albania News - Shqipėri Lajme

  Hapur nga agentgum, 03-03-2016 00:24
  albania news, shqipėri lajme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,461
  03-03-2016, 00:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,543
  25-02-2016, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. KartaKrediti.al dhe Kredi.al

  Hapur nga KuElame, 14-02-2016 18:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,136
  14-02-2016, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Dear Albania

  Hapur nga Pogradecari, 11-02-2016 23:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 984
  11-02-2016, 23:47 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Weibo ia kalon Twitter-it

  Hapur nga Vinjol, 27-01-2016 08:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 934
  27-01-2016, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 26. S'po kyqet Android ne viber ?

  Hapur nga bekimi36, 01-07-2015 12:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,381
  22-01-2016, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Fitoni para duke chatuar...

  Hapur nga ernas, 12-12-2015 06:57
  fitoni para
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,379
  12-12-2015, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kerkoj nje program.

  Hapur nga DENDED, 08-12-2015 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,159
  08-12-2015, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lightbulb OFERTĖ : Microsoft Windows

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 23-11-2015 14:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,410
  05-12-2015, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ndihm per Paypal

  Hapur nga ferizaj, 12-11-2015 06:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,054
  12-11-2015, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Paypal

  Hapur nga ferizaj, 05-11-2015 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,119
  05-11-2015, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 32. OFFERTĖ: AVAST Antivirus | 1 vit falas

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 31-10-2015 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,209
  31-10-2015, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,389
  20-10-2015, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,118
  20-10-2015, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Iphone 5s App Store

  Hapur nga XIMI.NR1, 29-09-2015 17:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 968
  29-09-2015, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
 34. BukNat - Bukuritė Natyrore

  Hapur nga serialcode, 16-09-2015 20:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,353
  20-09-2015, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Cool Host premium pa pages... (Gratis!)

  Hapur nga IsmailiWeb, 24-08-2015 07:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,310
  24-08-2015, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Question ???

  Hapur nga adem manuka, 13-08-2015 17:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,030
  18-08-2015, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Post like

  Hapur nga MERSADL, 13-08-2015 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 826
  13-08-2015, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Lightbulb Space Killer

  Hapur nga Gjeraldina, 12-08-2015 18:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 925
  12-08-2015, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,960
  08-08-2015, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 39. samsung youtube

  Hapur nga XIMI.NR1, 08-07-2015 14:01
  itube
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,950
  08-07-2015, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •