Close
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1111 gjithsej

Forumi: Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga Deni_Boy, 06-01-2012 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 151
  • Lexime: 75,017
  11-10-2019, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Batutat mė qesharake tė anėtarėve tė Forumit...

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 20-06-2002 02:15
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 602
  • Lexime: 214,251
  20-06-2014, 01:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Hapur nga Sherri, 07-03-2005 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,405
  07-03-2005, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Video Humoristike..:)

  Hapur nga e panjohura, 22-04-2012 05:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 223
  • Lexime: 65,106
  17-03-2020, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Talking Fjalor : Shqip - Turqisht

  Hapur nga km92, 25-07-2006 07:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 57,876
  27-10-2019, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Rimo Vetem Me Dy Rreshta

  Hapur nga Deni_Boy, 08-11-2011 16:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 16,540
  30-08-2019, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Te qeshim se bashku...

  Hapur nga pranvera bica, 23-02-2012 17:41
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 23,412
  11-06-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Barcaleta nga miku_yt

  Hapur nga miku_yt, 13-10-2018 12:15
  barcaleta chatoshqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,922
  18-10-2018, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Barcalete: Mekatari dhe Djalli

  Hapur nga miku_yt, 05-10-2018 06:51
  barcaleta fetare, barcaleta shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,293
  05-10-2018, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,508
  04-10-2018, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Barcaleta e dites

  Hapur nga prenceedi, 14-11-2008 13:50
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 49,878
  27-09-2018, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. 2043 barsaleta

  Hapur nga 2043, 01-08-2011 14:41
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,020
  • Lexime: 145,432
  25-09-2018, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Wink Just want to say Hi.

  Hapur nga MorrisRemi, 02-11-2017 02:13
  , ,
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,280
  02-11-2017, 02:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Qyfyre [+18]

  Hapur nga Qyfyre, 01-12-2009 09:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 28,043
  21-10-2017, 02:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Hapur nga alket merolli, 11-12-2012 03:43
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 38,124
  14-10-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Emigranti!

  Hapur nga Ciarli, 14-10-2017 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,571
  14-10-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Burgu!

  Hapur nga Ciarli, 09-10-2017 05:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,641
  09-10-2017, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shqiperia agroturistike 2013 e ne vijim

  Hapur nga abica, 05-10-2017 13:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,368
  05-10-2017, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Anglezi,Gjermani edhe Shqiptari

  Hapur nga rentaman, 20-03-2014 16:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,779
  05-10-2017, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Edvin Enver Kokaina

  Hapur nga Albo, 16-01-2015 11:55
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,780
  05-10-2017, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Foto Humoristike #1

  Hapur nga Flori, 04-11-2006 17:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 31,932
  06-05-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,548
  15-03-2016, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ide e mrekullueshme

  Hapur nga ILMGAP, 22-02-2010 18:17
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,508
  28-12-2015, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Wink Humor Politikanėsh

  Hapur nga Wrangler, 28-08-2015 07:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,781
  12-09-2015, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Gjegjeza

  Hapur nga edi number 2, 07-10-2002 17:45
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 219,999
  02-09-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,240
  25-07-2015, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Voto edhe ti !!

  Hapur nga Wrangler, 21-06-2015 05:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,493
  21-06-2015, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Hajdutet e kazinos

  Hapur nga benseven11, 15-04-2015 23:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,411
  03-06-2015, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,879
  14-02-2015, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,976
  12-02-2015, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ankohu po Deshe

  Hapur nga NIKOLA TESLA, 05-04-2014 18:46
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,792
  27-01-2015, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Wink Harta e re e Shqipėrisė :D

  Hapur nga Wordless, 29-12-2014 18:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,747
  29-12-2014, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Batuta nga filmat shqiptare

  Hapur nga 2043, 18-11-2012 05:37
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 25,835
  29-09-2014, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Wink Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Hapur nga Wordless, 11-05-2014 13:04
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,310
  15-09-2014, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Nji realitet i hidhur me Cunat

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 12:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,793
  10-08-2014, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 28. MUltimiliarderi Arab :)

  Hapur nga Vinjol, 06-08-2014 21:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,284
  08-08-2014, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,749
  19-06-2014, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,381
  31-05-2014, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Foto Humoristike III

  Hapur nga Deni_Boy, 27-08-2012 18:44
  49 Faqe
  1 2 3 ... 49
  • Pėrgjigje: 977
  • Lexime: 234,036
  22-04-2014, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Blog - perkthyer

  Hapur nga agonny, 31-03-2014 21:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,269
  01-04-2014, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Racial images of serbians / serbs

  Hapur nga Keter, 16-03-2014 01:25
  2 Faqe
  1 2
  racial images of serbians, serbs, ugly
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 11,267
  16-03-2014, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Trimi shqiptar dhe gjarperi!

  Hapur nga Antiproanti, 07-01-2014 21:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,735
  07-01-2014, 21:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,312
  11-11-2013, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 33. seks me makina, pse jo?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 27-10-2013 06:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,906
  28-10-2013, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kafe bar F/SH

  Hapur nga biligoa, 29-06-2008 23:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 24,436
  23-10-2013, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Hapur nga skender76, 11-09-2013 15:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 13,143
  16-09-2013, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Thenie dhe Citime Qesharake

  Hapur nga Mr-Bledi, 24-07-2012 21:09
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 28,677
  13-09-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Gruaja e zgjuar dhe burri gėnjeshtar

  Hapur nga Denata, 06-08-2013 15:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,766
  06-08-2013, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,390
  11-06-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 38. ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Hapur nga teta, 22-05-2013 04:37
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,151
  22-05-2013, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Hapur nga Akili-A, 29-04-2013 11:13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,334
  30-04-2013, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Funny videos Me Dublime Shqip

  Hapur nga Arvima, 16-09-2011 17:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 8,404
  20-04-2013, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 41. 100 fakte pėr Rufi Osmanin

  Hapur nga blerim.neziri, 12-04-2011 04:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,140
  09-04-2013, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •